Şimdi Tercüme Edin ve Müşterilerinize Kendi Dillerinde Satış Yapın

Tüketicilerin %72.41'ü kendi dillerindeki sitelerden ürün almayı tercih ediyor

Bir Proje İlan Edin

Hedef Kitlenizi Bulun

Yurtışındaki müşterilere satış mı yapıyorsunuz?

Muhtemelen web siteniz İngilizce olarak yazılmış ama rakiplerinizin de öyle. Aslında web sitenizi çevirmek daha fazla insana ulaşmanın harika bir yoludur. İnternetten alışveriş yapanların %90'ı sadece 13 dil konuşurlar.

Dünyada yaygın olarak konuşulan dillerin illüstrasyonu.

Olasılıkları keşfedin

Web Sitenizin Çevirisini Yaptırarak Başlayın

Filizlenen bir bitkinin illüstrasyonu.

Küçük Başlayın

Bütün web sitenizin çevirisini yaptırma büyük bir yükümlülük olabilir. Sitenizde trafiğe ve satışlara en fazla katkıda bulunan anahtar sayfalarla ve dillerle başlayın.

Bir çizgi grafiğin illüstrasyonu.

Verilere Bakın

Müşterilerinizin nerede yaşadığını kontrol etmek için Google Analytics'i kullanın. Eğer Latin Amerika ya da Çin'den çok fazla trafik alırsanız, içeriğinizi İspanyolca ya da Mandarince'ye çevirmek başlamak için harika bir yerdir.

Merhaba diyen bir bayrağın illüstrasyonu.

Ana Dilini Konuşan Birini İşe Alın

Projeniz için doğru freelancerı işe alarak her detayın mükemmel olduğundan emin olun. Bir proje ilan edin ya da dünyadaki önde gelen uzmanları bulmak için freelancer rehberimize göz atın. Daha sonra bir butona tıklayarak işe alın.

Görüşler

"Almanya işim için kilit bir pazar. Web sitemi çevirmek üzere ana dili Almanca olan birini bulmak için Freelancer'ı kullandım ve sonuçlardan daha mutlu olamazdım."

Emma McCormack

Bir büyüteçin illüstrasyonu.

Arama Trafiğini %47 Artırın

Sadece web sitenizin çevirisinin yapılmasının arama trafiğini %47 2 artırabileceğini biliyor muydunuz? Google ve diğer arama motorları kullanıcıyla ilgisine göre içeriği sıralandırır ve dil uluslararası kullanıcılar için önemli bir sıralama faktörüdür. 2 Neil Patel

Bir çizgi grafiğin illüstrasyonu.

Yeni Pazarlara Ulaşın

Harvard Business Review'e göre tüketicilerin 72.1%1'i web sitelerindeki zamanlarının çoğunu ya da tamamını kendi dillerinde harcarlar. Bunun anlamı, bir siteyi sadece 1 dilde sağlayarak yeni müşterilerin büyük bir kısmını otomatik olarak göz ardı edersiniz. 1 Harvard Business Review

Bir kişinin illüstrsyonu.

Mükemmel Freelancerı Bulun

Uzman bir çevirmen bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı - aslında bu sadece birkaç dakika alabilir. Birkaç soruyu yanıtlayın ve derhal dünyanın her yerinden freelancerlar içeriğinizi kendi ana dillerine çevirmek için davet edilsinler.

Ürününüzü Satın

Ürününüzü ve satış huninizi müşterilerinize uygun hale getirin. Kelimesi kelimesine çeviriler duygusal bir bağ oluşturmaya çalışıyor olduğunuzda yeterli değildir. Platformunuzun kopyasına yerel bir anlam kazandırmak için ana dili çeviri yaptırmak istediğiniz dil olan birini işe alın.

Bir Proje İlan Edin En İyi Çevirmenleri İşe Alın
Farklı bir dile çevrilmekte olan bir web sitesinin animasyonu.

Çevirinin içinde Kaybolmanın Önüne Geçin

Müşterilerle sosyal medya ya da e-posta yoluyla yakın ilişkiler kurduğunuzda, görüşmenizin tamamen net olduğundan emin olun - utandırıcı Google Translate hatalarına mahal vermeyin!

Bir Proje İlan Edin Açık Çeviri işlerine göz atın
Farklı dillerde merhaba demenin animasyonu.

Proje Vitrini

En Popüler Çeviri İşlerinin Bazılarına Göz Atın

Blog makalemi çevirin İngilizce olarak yazdığım ve Çince'ye çevirmek istediğim bir blog makalem var.
Ana dili Fransızca olan birisi gereklidir Telefonda müşterilerle konuşmakta bana yardımcı olabiliecek ana dili Fransızca olan birini arıyorum.
Web sitemin çevirisini yapın Web sitemi İngilizce'den İspanyolca ve İtalyanca'ya tekrar yazabilecek, bu diller anadili olan 3 çevirmene ihtiyacım var.
İtalyanca 500 kelime yazın Yerel anahtar kelimeleri dahil ederek, İtalyanca olarak 500 kelimelik bir blog makalesi yazın.