emrekara34 adlı kullanıcının profil görüntüsü
@emrekara34
Turkey bayrağı İstanbul, Turkey
12 Ocak 2020 den beri üye
0 Referans

emrekara34

Çevrimiçi Çevrimdışı
During my high school years, my concentration on computer software increased and I tried to improve myself both in and out of school. I continued on the same department during the university period and tried to add experience and experience to myself. After graduating in 2014, I have been working in PHP Web Developper for 5 years where I can improve and contribute. During this time I have developed my own content management systems and I am also developing a PHP OOP based E-commerce system. Apart from Back End, I also have experience in Front End. I have designed many web sites from scratch. In addition, PSD to HTML operations, I can edit the previously prepared designs on demand. I also work on API services (Data extraction, Data sending). You can reach my references at [login to view URL] references, [login to view URL]
$50 USD/hr
0 değerlendirme
0.0
  • N/ATamamlanmış İşler
  • N/ABütçe Dahilinde
  • N/AZamanında
  • N/ATekrar İşe Alım Oranı

Portfolio Items

Son Değerlendirmeler

Değerlendirme yok.

Tecrübe

PHP - BackEnd Developer

Aug 2019

Kurumsal yazılımlar, ölçme-değerlendirme sistemleri, kurumsal web sitesi tasarımı ve bilgi teknolojileri danışmanlığı alanlarında hizmet veren Ubit Bilgi Teknolojileri firmasında çalışmaya başladım. Bu firma da dışarıdan gelen özel script işleri benim tarafımdan yapılmaktadır. Laravel ile geliştirmiş olduğum scriptler bulunmaktadır.

PHP - BackEnd & FrontEnd Developer

Jan 2018 - Sep 2019 (1 year)

E-ticaret sektöründe varlığını sürdüren Dokuz Yazılım ile çalışma dönemine adım attım. Bu süreç zarfında bir çok front-end projesi dahil back-end projesi de yapmış bulunuyorum. Firmanın kendi scripti içerisinde Pazar Yeri Entegrasyonları, Sanal Pos Entegrasyonları, Kargo Firmaları Entegrasyonları, Açık Arttırma Entegrasyonları, Oyun E-pin satışı gibi yazılıma ek bir çok script yazmış bulunmaktayım.

Yönetici - PHP - BackEnd & FrontEnd Developer

Oct 2016

Kendi kurmuş olduğum firmamda php dilinde yazmış olduğum CMS'i firmalara kazandırarak kendilerine kurumsal site konusunda destek oldum. Her yeni firma kendi ihtiyaçlarınıda beraberinde getirdiği için yapmış olduğum CMS sürekli gelişmeye devam etti. Ayrıca yapmış olduğum müşterilere özel yazılımlarda olmuştur.

Web Master - PHP - BackEnd & FrontEnd Developer

Jul 2016 - Jan 2018 (1 year)

Firma tarafından yapılan projeler dahilinde, firma müşterilerinin etkinlikleri ve projelerine özel web sitesi tasarlamak ve mevcut sitelerin yazılımsal olarak güncellemekteyim. Tasarım olarak firma bünyesinde bulunan tasarımcı arkadaşlar template çıkarıyor. Yazılım Sorumlusu ve Web Master olarak çalıştım.

PHP - BackEnd Developer - FrontEnd Developer

Oct 2015 - Jul 2016 (9 months)

Kurumsal firmalara yönelik çalışmalar yaparak bu firmaların ürünlerini, sayfalarını, referanslarını, içeriklerini, formlarını vb. bilgilerini düzenleyebilecekleri bir panel üzerinden kendilerine çalışma imkanı sundum. Tasarım olarak gerek responsive tasarımlar gerek normal tasarımlar üzerinden kendilerine hizmet verdim. Kısa zamanda büyük yol kat ederek. Yazılım Proje Sorumlusu pozisyonuna yükseldim.

PHP - BackEnd Developer

Nov 2014 - Jul 2015 (8 months)

Bu proje de "Php-Backend Developer" olarak görev yaptım. İş verenlerin özverili ve düzenli çalışması beni ilerilere taşımıştır.

Eğitim

4.23

2011 - 2014 (3 years)

Doğrulamalar

  • Facebook Bağlantılı
  • Tercih Edilen Freelancer
  • Ödeme Onaylı
  • Telefon Onaylandı
  • Kimliği Doğrulanmış
  • E-posta Onaylı

Benzer Freelancerlara Göz At