Bir Web Sitesi Geliştiricisiyle Kendi İşinizi Online Olarak Faaliyete Geçirin

Yaptıracağınız ster bir blog, eTicaret mağazası ya da kişisel bir web sitesi olsun size bir web sitesi kurması için serbest geliştirici işe almak işinizi online yapmak için en iyi yoldur.

Bir Proje İlan Edin
Bir dizüstü bilgisayarın illüstrasyonu

Bir Proje İlan Edin

Harika bir serbest web geliştirici bulmak hızlı ve kolaydır. Basitçe bir proje ilan edin ve sadece saniyeler içinde dünyanın en iyi web geliştircilerinden ücretsiz fiyatlar alın.

Sohbet mesajlarının illüstrasyonu

İşbirliği Yapın

Uzman serbest geliştiricilere projeyi vermeden ve onları işe almadan önce fiyatları ve önceki deneyimleri hakkında sohbet edin.

Bir madalyanın illüstrasyonu

Memnuniyet Garanti Edilir

Basit aşama sistemimizi kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapın. Ödemeleri aşamalar halinde ve sadece işin tamamlanması konusunda %100 memnun olduğunuzda yapın.

İş yaklaşımınızı modernize edin

7/24 Açık Olacaksınız

Profesyonel görünen bir web sitesi ile işinizi online şekle getirmek işinizi güçlendirmenin, konum ve zamanın önemi olmaksızın müşterilerinizle sıkı bağlar kurmanın harika bir yoludur.

Web sitenizin ne olabileceğinin illüstrasyonu
Freelancer'da wsiddigui tarafından 800$ karşılığında tasarlanan websitesi Benzer Proje İlan Et
Bir deniz fenerinin illüstrasyonu

Görünürlük

Çevrimiçi alışveriş yapanların %44' ünün ürün ve hizmet aramaya bir arama motoru kullanarak başladığını biliyor muydunuz? İyi optimize edilmiş bir web sitesinin trafik, yönlendirme ve online satışı artırmak için anahtar olduğunu biliyor muydunuz?

Bir radyo istasyonunun illüstrasyonu

Ulaşın

Müşteri tabanınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Dünya genelinde 2.4 milyardan fazla kişi İnternet kullanıyor ve bunların %90'ı alışveriş yapmış ya da online bir iş ile temasa geçmiştir. Pastanın büyük bir dilimini kaçırmayın.

Bir dart tahtası ve okun illüstrasyonu

Yarışma

Müşterilerinizle etkileşime geçmek için iyi tasarlanmış bir web sitesi ve sağlam bir strateji ile kalabalığın içinden öne çıkın. Siz ve yarışmanız arasındaki duvarları yıkın ve online pazarınıza çalışmanızı sergileyin.

Yerel İşinizi Online Yapın

Çevrimiçi müşterilerin %85' inin yerel bir iş aramak için İnternet kullandığını biliyor muydunuz?

Yerel bir işletme sahibi olarak, harika bir web sitesine sahip olmak, yerel bölgenizde daha fazla kişi irtibat ve ürün bilgisi aramak için webi kullandığından anahtardır. Bir web sitesinin eksikliği işletmenizi bulan bir müşteri ile sizi hiç duymamış bir müşteri arasındaki fark anlamına gelebilir.

Freelancer'da creationidea tarafından 190$ karşılığında tasarlanmış bir web sitesinin illüstrasyonu.
Freelancer'da 190$ karşılığında creationidea tarafından tasarlanan web sitesi

Dünyanın Bütün Köşelerine Ulaşın

Harika bir web sitesi ile online işinizi faaliyete geçirmek, artık sadece kendi şehrinizde iş yapmakla sınırla olmadığınız anlamına gelir.

Bir web sitesi sunduğunuz hizmetleri, sattığınız ürünleri listelemenize olanak verir ve potansiyel müşteriler biriktirir. Bugün serbest bir geliştirici işe alarak profesyonel bir web sitesi ile daha fazla müşteriye ulaşın.

Freelancer'da shashankbinjols tarafından 120$ karşılığında tasarlanan bir web sitesinin illüstrasyonu.
Freelancer'da shashankbinjols tarafından 120$ karşılığında tasarlandı
Proje Vitrini

En Popüler Web Sitesi Geliştirme Projelerinden Bazılarına Göz Atın

Duyarlı bir web sitesi kurun Hem masa üstünde hem de mobil cihazlarda harika görünen bir web sitesine ihtiyaç duyuyorum. Bu web sitesinin özellikle mobil cihazda hızlı olması gerekir.
Bir Wordpress teması geliştirin Bir wordpress web sitesi faaliyete geçiriyorum ve blog, ürün ve irtibat sayfaları içeren markama uygun özel bir tema arıyorum.
Bir web sitesine işlevsellik ekleyin Şu andaki web siteme yeni bir işlevselliğin eklenmesi gerekiyor. Ayrıca bir satın alma yaptıkları zaman müşterilerin irtibat bilgilerini toplamaya ihtiyaç duyuyorum.
Bir eTicaret mağazası oluşturun Online mağazası bulunan bir web sitesi yaptırmaya gereksinim duyuyorum. Kredi kartları ve paypal ile ödeme almak istiyorum. Satılmaya hazır 50 ürüne sahibim.