Dünyanın en büyük serbest çalışma ve kitle kaynak kullanım pazarı.

freelancer ekonomisinin nasıl çalıştığının bir görüntüsü

Şirket Genel Bakış

Freelancer.com kullanıcı ve proje sayısıyla dünyanın en büyük serbest çalışma ve kitle kaynak kullanım pazarıdır. Global olarak 247'den fazla ülke, bölge ve alandan 69,034,797 üzerinde işveren ve freelancerı bir araya getirmekteyiz. Pazarımız aracılığıyla işverenler yazılım geliştirme, yazı yazma, veri girme ve tasarımdan, mühendisliğe, bilime, satış ve pazarlamaya, muhasebe ve hukuk hizmetlerine kadar çeşitli alanlarda iş yapmaları için freelancerları işe alabilirler.

Freelancer Limited Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda ASX:FLN borsa sembolü altında işlem görmektedir.

Online Ekonomimiz

Aşağıdaki video Freelancer online ekonomisini açıklar. Pembe çizgiler işverenler tarafından projelerin nereden ilan edildiğini ve mavi çizgiler projelerin freelancerlar tarafından nerede yapılmakta olduğunu gösterir. Daha kalın çizgiler daha yüksek çalışma dolar hacmini gösterir. Beyaz noktalar Freelancer'ın kullanıcılarının konumunu gösterir.

freelancer çevrim içi ekonomisini açıklayan haritanın bir görüntüsü
Basın Sorguları:

Basın sorguları için lütfen izleyen adresten bize e-posta gönderin press@freelancer.com

Köken

Freelancer.com, GetAFreelancer.com ve EUFreelance.com (2004'de Magnus Tibell tarafından İsveç'de kuruldu), LimeExchange (Lime Labs LLC, ABD firmasının önceki işletmesi), Scriptlance.com (serbest çalışma konusunun ilk öncülerinden Rene Trescases tarafından 2001'de Kanada'da kuruldu), Freelancer.de Booking Center (Almanya), Freelancer.co.uk (Birleşik Krallık), Webmaster-talk.com (ABD'de site yöneticileri için bir forum), Rent-A-Coder ve vWorker (serbest çalışma piyasası alanında ilk yenilikçilerden bir diğeri olan ABD'li Ian Ippolito tarafından kuruldu) gibi farklı birçok dış kaynak kullanım pazarını satın almıştır.

VWorker Logo
Freelancer Limited

Kayıtlı Ofis
Level 37
Grosvenor Place
225 George Street
Sydney, NSW 2000
Australia
ACN 141 959 042
support@freelancer.com