Hayatları değiştiren ürünler inşa edin

Her bir çalışanın işi doğrudan etkilediği, tesir ettiği ve inşa ettiği veri-güdümlü, ürün-odaklı bir teknoloji şirketi olan Freelancer.com'da heyecan verici bir kariyere başlayın.

Kariyerlerimize Göz Atın

Küresel pazarımızı genişletin

Fertlerimiz dünyadaki en iyileridir ve pazarımızı inşa etmenin ve büyütmenin kalbinde yer alırlar. Farklı geçmiş deneyimlerden geliriz ve farklı becerilere sahibiz, büyük sorunlar ve küçük sorunlar üzerinde çalışırız, farklı programlama dilleri, platformları ve teknolojileriyle çalışırız. İnisiyatif, yenilik ve sonuçların beklendiği bir meritokrasiyiz.

Değerlerimizi Paylaşın
 • Sorumluluk Alın
 • Sürekli Gelişin
 • Veri Güdümlü Olun
 • En İyi Olun ve En İyiyi İşe Alın
 • Hayatları Değiştirin

İşinizi sevin

İnsanlar farklı nedenlerle bizimle çalışırlar - sadece olağan teknoloji şirketi avantajları için değil. İnsanlar bizimle meydan okumak, ölçeğimiz, açık-kaynak teknolojimiz, sürekli olarak becerileri artırmak, işimiz ve işimizin ürünleri üzerinde sahip olacakları doğrudan etki için çalışırlar.

Bir Freelancer olarak Çalışmak

Bu sizin tipik çarkın çok küçük bir dişlisi olma şeklindeki işiniz olmayacak. Hızla büyüyen global bir teknoloji şirketinin hızlı temposuna maruz kalacaksınız. Eğer yetenekli ve yüksek başarılıysanız, şirket içinde sıkıcı bir işten daha fazlasını arıyorsanız, en iyi ve en parlakla çalışmak istiyorsanız, elinden tutulmaya ihtiyacınız yoksa ve İnternet üzerindeki en büyük şirketlerden biri olma girişimindeki bir şirketle birlikte sıfır noktasında buna dahil olmak istiyorsanız, o zaman lütfen bize katılın.

Müthiş avantajlara sahip olun

 • Açık Pano

  Panomuz 5,000 üzerinde grafik içerir ve her çalışana erişim veririz. CEO'nun gördüğünü siz de görürsünüz.

 • En Yeni Teknoloji

  En son teknolojiyi öğrenin, bunu topluluğa geri döndürün ve bütün hepsi hakkında düzenli buluşmalarımızda konuşun.

 • Sıfır Bürokrasi

  Formlar doldurmanız, hukuka uygun tartışmanız ya da yönetimden onay beklediğiniz için hiçbirşey yapmadan boş oturup vakit geçirmeniz gerekmeyecek.

 • Hackathonlar

  Üç ayda bir düzenlenen hackathonlar bir ekip kurmanıza ve gerçekten heyecan verici projeler arasında gezmenize olanak verir. İstediğiniz şey üzerinde çalışabilirsiniz.

 • Hayat Değiştiren Ürünler

  Freelancer dünya genelinde milyonlarca insan için asıl gelir kaynağıdır. Bizler gerçek anlamda hayatları değiştiriyoruz ve bize kullanıcılarımız üzerinde uzun süreli etki bırakacak ürünler inşa etmemizde yardımcı olabilirsiniz.

 • Açık İletişim

  Freelancer'da ilk günden itibaren %100 görünürlüğe sahip olursunuz. Veri bilimcilerimizden gelen günlük istatistik raporları, haftalık ürün raporları ve CEO'ya her şeyi sorabileceğiniz genel katılımlı sunumlarla açık olarak iletişim kurarız.

 • Ofis

  Stokları sağlam bar, havuz ve pinpon, oyun konsolları, stokları sağlam mutfaklar, açık masalı oturma planı, küçük ürün ekipleri, 3b yazıcılar, robotlar, insansız hava araçları, canlı yayınlar için kullanılan TV stüdyosu, istediğiniz kadar monitör ve liste sürüp gidiyor...

Gelin bizimle çalışın!

Tüm dünyadan ofislerle, sürekli olarak iş veriyoruz.