Yatırımcı Merkezi

Hissedar Bilgileri

Freelancer Limited

Freelancer is the world's largest freelancing and crowdsourcing marketplace by number of users and projects. Freelancer was founded in 2009 and is listed on the Australian Securities Exchange (ASX: FLN).

Hisse Fiyatı

Our current share price can be found on the ASX website.

Şirket Duyuruları

For a full list of recent company announcements please visit the ASX.

Avustralya'dan Yatırımda Bulunmak

Freelancer'a yatırımda bulunmak için her zamanki borsacınızla iletişime geçin. Avustralyalı borsacıların tam listesi ve ASX'de hisse satın almak ve satmak ile ilgili diğer bilgiler ASX websitesinde bulunabilir.

Avustralya Dışından Yatırımda Bulunmak

Freelancer hisseleri genellikle sadece ASX'e kayıtlı bir borsacı yoluyla satın alınabilir. Bununla birlikte, eğer yatırımda bulunmak istiyorsanız, ASX'e kayıtlı bir borsacıyla ilişkisi olup olmadığını anlamak için yerel borsacınızla iletişime geçebilirsiniz.

Interactive Brokers ASX'de işlem gören hisseleri destekleyen, dünyanın birçok ülkesinde ikamet edenlerden kayıtlar alan online bir borsacıdır.

Hisselerinizi Yönetmek

Freelancer hisselerinizle ilgili bilgileri görüntülemek için Boardroom hisse kayıt sitesine giriş yapın. Boardroom ile enquiries@boardroomlimited.com.au adresine e-posta gönderilerek iletişime geçilebilir. Telefon ile 1300 737 760 (Avustralya içinden) ya da Avustralya ofisi için +61 2 9290 9600 numaralarından ulaşılabilirler.

Hissedar SSS

Nasıl yatırımda bulunabilirim?

Freelancer hisselerini Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda (ASX) hisseleri destekleyen bir borsacı yoluyla satın alabilirsiniz. Freelancer'ın borsa simgesi ASX:FLN'dir. Yatırım yapmadan önce bir finansal hizmetler uzmanından tavsiye almalısınız.

Bir borsacıyı nasıl bulurum?

Avustralyalı borsacıların tam listesi ve hisseleri satın alıp satmakla ilgili diğer bilgiler ASX websitesinde bulunabilir. Freelancer hisseleri genellikle sadece ASX'e kayıtlı bir borsacı tarafından satın alınabilir, bu nedenle eğer Avustralya'da ikamet etmiyorsanız farklı düzenlemeler aramaya ihtiyac duyabilirsiniz. İnteractive Brokers ASX'de işlem gören hisseleri destekleyen, dünyanın birçok ülkesinde ikamet edenlerden kayıtlar alan online bir borsacıdır. Bununla birlikte, ASX'e kayıtlı bir borsacı ilr bir ilişkisi olup olmadığını öğrenmek için yerel borsacınızla da iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda Freelancer hissedarı olan Freelancer.com kullanıcıları herhangi bir ilave avantaj elde ederler mi?

Evet. Freelancer minimum bir sayıda hisseyi elinde bulunduran kullanıcıları özel avantaj ve önceliklerle ödüllendiren özel bir Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı oluşturmuştur. Daha fazla bilgi için, lütfen Kuruluş Hisssedar Program sayfamızı ziyaret edin.

Şirket duyurularını nereden bulabilirim?

Güncel ve geçmiş şirket duyurları ASX websitesinde ve ayrıca Freelancer websitesinin Şirket Duyuruları sayfasında mevcuttur.

Freelancer benim hisselerimi etkileyebilecek şirket duyurularını ne zaman yapar?

Freelancer, websitesinin Hissedar bilgileri bölümünde hissedarlarına anahtar bildirilerin beklenen tarihlerini bildirmeye çabalayacaktır.

Geçmiş hisse fiyatı bilgilerini nereden bulurum?

Şu andaki ve geçmiş hisse fiyatları ASX websitesinde bulunabilir. Hisse fiyat bilgilerini yorumlamak için yatırımcıların ya da ilgilenen tarafların profesyonel tavsiye araması tavsiye edilir.

FLN hisselerimi nasıl kontrol edebilirim?

Freelancer hissedarlığınızla ilgili güncel biligileri Boardroom hisse kayıt sitesi yoluyla görüntüleyebilirsiniz.

Hissedar bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Freelancer hisselerinizle ilgili bilgileri görüntülemek ve bilgilerinizi güncellemek için Boardroom hisse kayıt sitesine giriş yapın.

Freelancer'ın hisse kaydı iletişim bilgilerini nasıl bulurum?

Freelancer hisselerinizle ilgili bilgileri görüntülemek için Boardroom hisse kayıt sitesine giriş yapın. Boardroom ile enquiries@boardroomlimited.com.au adresine e-posta gönderilerek iletişime geçilebilir. Telefon ile 1300 737 760 (Avustralya içinden) ya da Avustralya ofisi için +61 2 9290 9600 numaralarından ulaşılabilirler.

Raporlar ve Sunumlar

Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı

The Freelancer Foundation Shareholder Program offers shareholders of Freelancer Limited (ASX:FLN) certain benefits including reduced fees on a range of Freelancer services.

Freelancer Vakfı

Bir Bakışta Avantajlar

Freelancer.com'da Ücret İadeleri

A rebate of 5% of project and contest commissions will be credited to your Freelancer.com account, calculated monthly, for each full calendar month that you remain eligible in the program.

Warrior Forum'da WÖT Listeleme Ücreti İndirimi

A 50% rebate or discount on listing fees for your Warrior Special Offers (WSOs) for each full calendar month that you remain eligible in the program.

Öncelikli Müşteri Desteği

Birden çok dili konuşan destek ekibimizden 7x24x365 öncelikli müşteri desteği alırsınız.

Freelancer Kuruluşu Hissedar Rozeti

Freelancer.com ve WarriorForum profillerinizde sizin şirketin bir hissedarı olduğunuzu gösteren özgün bir rozet görünecektir.

Avantajlarınıza Erişim

These benefits are available to individuals with a minimum of 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares. Simply click the button below and fill out the application form to start accessing your benefits.

Şartlar ve Koşullar

Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı'na uygun niteliklere sahip olmak için, izleyenleri sağlamalısınız:

 • A shareholder must be a validly registered user of either the Freelancer.com or the Warrior Forum website (Freelancer User). Suspended accounts will not be eligible. Freelancer Users who breach the Terms of Use of either website (as set out in the User Agreement) may have their Program membership suspended or cancelled, at the discretion of Freelancer Limited.
 • A shareholder must be a natural person(s) and:
  • owns 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares; or
  • is nominated by a company, trust or incorporated body that owns 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares. A company, trust or incorporated body can nominate one natural person to receive the full benefits of the package using the Nominee Appointment Advice form (pdf), a scanned copy of which must be attached to the online application form. A separate appointment form must be completed where more than one entity is registered in a joint holding.
   • A shareholder must hold 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares for an entire calendar month to be eligible for shareholder benefits in that calendar month. Fee rebates will not be paid for any month and fee discounts will not be available where a shareholder's holding falls below 500 ordinary fully paid Freelancer Limited shares.
   • Rebates are paid on project and contest commissions (not upgrades), and only for fees that are paid. Unpaid fees will not receive rebates.
   • Freelancer Limited may vary the benefits, terms and conditions of the Freelancer Foundation Shareholder Program at any time, including by updating this page.