Yatırımcı Merkezi

Hissedar Bilgileri

Freelancer Limited

Freelancer, kullanıcı ve proje sayısı ile dünyanın en büyük serbest çalışma ve kitle kaynak kullanım pazarıdır. Freelancer 2009 yılında kurulmuştur ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası (ASX:FLN) ve ABD'de OTCQX Best Markets'da (OTCQX: FLNCF) listenir.

Hisse Fiyatı

Güncel hisse fiyatımızı şurada bulabilirsiniz:

Şirket Duyuruları

En son şirket duyurularının tam listesi için lütfen izleyen adresleri ziyaret edin:

ABD'den Yatırım Yapmak

İzleyen aracılar OTC hisse senedi ticareti yapmaktadır. Freelancer'in menkul değer sembolü FLNCF'tir.

Avustralya'dan Yatırım Yapmak

Freelancer'in menkul değer sembolü FLN'dir.

Avustralya aracı kurumlarının tam listesi ve ASX'te (Avustralya Menkul Kıymetler Borsası) hisse almak ve satmakla ilgili diğer bilgiler şurada bulunabilir:

https://www2.asx.com.au/investors/start-investing/find-a-broker-adviser/full-service-and-online-brokers

Diğer Ülkelerden Yatırım Yapmak

İzleyen aracılar OTC hisse senedi ticareti yapmaktadır. Freelancer'in menkul değer sembolü FLNCF'tir.

United Kingdom
Canada
India
Philippines
Bangladesh
Pakistan
Indonesia
Brazil
Egypt
Mexico
Russia
Vietnam
Germany
Spain
Italy
France
Malaysia
Saudi Arabia
Hisselerinizi Yönetmek

Freelancer hisselerinize ilişkin bilgileri görüntülemek için Boardroom hisse kayıt sitesine girin. Boardroom ile enquiries@boardroomlimited.com.au adresine e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz. Telefonla iletişime geçmek için 1300 737 760 (Avustralya için) ya da Avustralya ofisi için +61 2 9290 9600 numarasını arayabilirsiniz.

Hissedar SSS

Nasıl yatırımda bulunabilirim?

Freelancer hisselerini Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda (ASX) hisseleri destekleyen bir borsacı yoluyla satın alabilirsiniz. Freelancer'ın borsa simgesi ASX:FLN'dir. Yatırım yapmadan önce bir finansal hizmetler uzmanından tavsiye almalısınız.

Bir borsacıyı nasıl bulurum?

Avustralyalı borsa aracılarının tam listesi ve hisseleri satın alıp satmakla ilgili diğer bilgiler ASX web sitesinde bulunabilir. Freelancer hisseleri genellikle sadece ASX'e kayıtlı bir borsa aracısı tarafından satın alınabilir, bu nedenle eğer Avustralya'da ikamet etmiyorsanız farklı düzenlemeler aramaya ihtiyac duyabilirsiniz. Interactive Brokers ASX'de işlem gören hisseleri destekleyen, dünyanın birçok ülkesinde ikamet edenlerden kayıtlar alan online bir borsa aracısıdır. Bununla birlikte, ASX'e kayıtlı bir borsa aracısı ile bir ilişkisi olup olmadığını öğrenmek için yerel borsa aracınızla da iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda Freelancer hissedarı olan Freelancer.com kullanıcıları herhangi bir ilave avantaj elde ederler mi?

Evet. Freelancer minimum bir sayıda hisseyi elinde bulunduran kullanıcıları özel avantaj ve önceliklerle ödüllendiren özel bir Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı oluşturmuştur. Daha fazla bilgi için, lütfen Kuruluş Hisssedar Program sayfamızı ziyaret edin.

Şirket duyurularını nereden bulabilirim?

Güncel ve geçmiş şirket duyurları ASX web sitesinde ve ayrıca Freelancer web sitesinin Şirket Duyuruları sayfasında mevcuttur.

Freelancer benim hisselerimi etkileyebilecek şirket duyurularını ne zaman yapar?

Freelancer, web sitesinin Hissedar bilgileri bölümünde hissedarlarına anahtar bildirilerin beklenen tarihlerini bildirmeye çabalayacaktır.

Geçmiş hisse fiyatı bilgilerini nereden bulurum?

Şu andaki ve geçmiş hisse fiyatları ASX web sitesinde bulunabilir. Hisse fiyat bilgilerini yorumlamak için yatırımcıların ya da ilgilenen tarafların profesyonel tavsiye araması tavsiye edilir.

FLN hisselerimi nasıl kontrol edebilirim?

Freelancer hissedarlığınızla ilgili güncel biligileri Boardroom hisse kayıt sitesi yoluyla görüntüleyebilirsiniz.

Hissedar bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Freelancer hisselerinizle ilgili bilgileri görüntülemek ve bilgilerinizi güncellemek için Boardroom hisse kayıt sitesine giriş yapın.

Freelancer'ın hisse kaydı iletişim bilgilerini nasıl bulurum?

Freelancer hisselerinizle ilgili bilgileri görüntülemek için Boardroom hisse kayıt sitesine giriş yapın. Boardroom ile enquiries@boardroomlimited.com.au adresine e-posta gönderilerek iletişime geçilebilir. Telefon ile 1300 737 760 (Avustralya içinden) ya da Avustralya ofisi için +61 2 9290 9600 numaralarından ulaşılabilirler.

Raporlar ve Sunumlar

Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı

Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı Freelancer Limited'in (ASX:FLN) hissedarlarına çeşitli Freelancer hizmetlerinde indirimli ücretler gibi belirli avantajlar sunar.

Freelancer Vakfı

Bir Bakışta Avantajlar

Freelancer.com'da Ücret İadeleri

Proje ve yarışma komisyonlarından %5 tutarında bir para iadesi, programda şartlara uygun kaldığınız her tam takvim ayı için, her ay hesaplanarak, Freelancer.com hesabınıza yatırılacaktır.

Warrior Forum'da WÖT Listeleme Ücreti İndirimi

Programda şartlara uygun kaldığınız her tam takvim ayı için Warrior Özel Tekliflerinize (WSOs) listeleme ücretlerinden %50 para iadesi ya da indirim.

Öncelikli Müşteri Desteği

Birden çok dili konuşan destek ekibimizden 7x24x365 öncelikli müşteri desteği alırsınız.

Freelancer Kuruluşu Hissedar Rozeti

Freelancer.com ve WarriorForum profillerinizde sizin şirketin bir hissedarı olduğunuzu gösteren özgün bir rozet görünecektir.

Avantajlarınıza Erişim

Bu avantajlar en az 500 tamamı ödenmiş Freelancer Limited adi hisse senedine sahip kişiler tarafından kullanılabilir. Avantajlarınıza ulaşmaya başlamak için sadece aşağıdaki butona tıklayın ve başvuru formunu doldurun.

Şartlar ve Koşullar

Freelancer Kuruluşu Hissedar Programı'na uygun niteliklere sahip olmak için, izleyenleri sağlamalısınız:

 • Bir hissedar Freelancer.com'un ya da Warrior Forum web sitesinin geçerli bir şekilde kayıtlı kullanıcısı (Freelancer Kullanıcısı) olmalıdır. Askıya alınmış hesaplar uygun şartları karşılamayacaklardır. Bu websitelerinden birinin Kullanım Şartlarını çiğneyen kullanıcıların Program üyelikleri (Kullanıcı Anlaşmasında belirtildiği gibi) Freelancer Limited'in takdirine göre askıya alınabilir ya da iptal edilebilir.
 • Hissedar(lar) gerçek kişi(ler) olmalıdır ve:
  • 500 tamamı ödenmiş Freelancer Limited adi hisse senedine sahip olmalı ya da
  • 500 tamamı ödenmiş Freelancer Limited adi hisse senedine sahip bir şirket, güvenilir kişi ya da anonim kişi tarafından aday gösterilmiş olmalıdır. Bir şirket, güvenilir kişi ya da anonim kişi, paketin bütün avantajlarından yararlanmak üzere bir gerçek kişiyi, online başvuru formuna taranmış bir kopyası eklenmesi gereken Aday Atama Tavsiye formunu (pdf) kullanarak aday gösterebilir. Birden fazla kişinin ortak bir hissede kayıtlı olması durumunda ayrı bir atama formu doldurulmalıdır.
   • Bir hissedarın bir aydaki hissedarlık avantajlarından faydalanabilmesi için o takvim ayının bütünü için 500 tamamı ödenmiş Freelancer Limited adi hissesine sahip olması gerekir. Bir hissedarın elinde bulundurduğu hisselerin 500 tamamı ödenmiş Freelancer Limited adi hissesi altına düştüğü herhangi bir ay için ücretsiz para iadeleri yapılmayacak ve ücret indirimleri kullanılabilir olmayacaktır.
   • Para iadeleri proje ve yarışma komisyonlarından (yükseltmelerden değil) yapılır ve sadece ödenmiş ücretler içindir. Ödenmemiş ücretler para iadesi almayacaktır.
   • Freelancer Limited Freelancer Kuruluş Hissedar Programı'nın avantaj, şart ve koşullarını herhangi bir zamanda, bu sayfayı güncellemek yolu da dahil olmak üzere değiştirebilir.