Kalabalık içinden dikkat çekin ve Tercih Edilen Freelancer olun

Ayrıcalıklı projelere erişim edinmek ve profilinizin en iyilerden biri olarak dikkat çekmesi için bugün Tercih Edilen Freelancer Programımıza katılın.

Ücretsiz Katılın
Ayrıcalıklı Davetiyeler Simgesi

Ayrıcalıklı Davetiyeler

Tercih Edilen Freelancerlar İşe Alım Görevlisi ekibimizden, en iyi projelere teklif vermeleri için her gün kişisel davet alırlar.

Yüksek Değer Simgesi

Daha yüksek değerde projeler

Sitedeki en büyük bütçeli projelere erişim edinin! Ortalamada, Tercih Edilen Freelancerlar tamamlanan 2000$ üzerinde değere sahip tüm projelerin %50'sini kazanırlar.

Ön Bedeller Simgesi

Önden ödenen bedellere hoşçakal deyin

Tercih Edilen Freelancerlar, sadece İşe Alım Destekli projelerde aşamalar serbest bırakıldığında komisyon ücretlerini ödeyerek, tecihli bir ücretsiz ödeme planından faydalanabilirler.

Kariyerinizi sonraki seviyeye taşıyın

Tercih Edilen Freelancer Programı Freelancerlara kucaklamaya gereksinim duydukları daha ödüllendirici tam zamanlı serbest çalışma kariyerini sunar. İzleyen hakkında daha fazlasını okuyun Tercih Edilen Freelancerların inanılmaz hikayeleri.

Freelancerlar ve yöneticiler arasında daha iletişim

İlk 6 ay içinde kazançlarınızı artırın

Tercih edilen Freelancerlar programdaki ilk 6 aylarında ortalamada 1000$'dan fazla ekstra para kazanır ve her gün 100 üzerinde projeye teklif vermek için ayrıcalıklı erişime sahip olurlar.

Projenizdeki güncellemeler doğrudan gelen kutunuza iletilir

Tercih Edilen Freelancerlara özel kaliteli projeler

Bir startup için uygulama geliştirmekten bir işletme için yeni bir kimlik tasarlamaya, İşe Alım Destekli projeler en iyi işverenlerimizden gelen, sitedeki en iyi projerden bazılarıdır.

Daha İyi Projeler

Başvurması kolaydır

Bu Programa başvurmak tamamen ücretsizdeir ve sadece birkaç dakika zamanınızı alır. Uygun nitelikleri taşıyıp taşımadığınızı bugün kontrol edin!

1. Puanlarınızı kontrol edin

Programa katılmak için profilinizin gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını hemen kontrol edin.

2. Bize kendinizden bahsedin

En iyi freelancerlarımız hakkında daha fazlasını bilmek isteriz. Bize işiniz, müşterileriniz ve gelecekten beklentilerinizden bahsedin.

3. Take the induction

En iyi pratik ipuçları ve en iyi freelancerlardan biri olarak sizden ne beklediğimiz de dahil olmak üzere Program hakkında bilgi edinin.

4. Başlamaya hazırsınız

Her şey tamam mı? Hazır mısınız? Haydi başlayın! Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın our blog!