undefinedundefined
Giriş
Kaydolun
Bir Demo Talep Edin

Freelancer Enterprise

Enables large organizations to accelerate their growth for less. Access a global workforce of over 42 million freelancers to drive your organization's innovation at scale, faster, and for a fraction of the price. Enables large organizations to accelerate their growth for less.

Request a Demo
undefined

Küresel İş Gücü

On defa Webby ödülü kazanan Freelancer.com (ASX:FLN) 247 üzerinde ülke, yöre ve bölgeden 34 dilde ve 39 para biriminde iş yapan 42 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük serbest çalışma ve kitle kaynak kullanım pazarıdır. Freelancer.com kadar küresel başka serbest çalışma pazarı yok.
undefined

Talep Edildiğinde, Yüksek Becerili

İşlerin %80'inden fazlası 60 saniye içinde teklif alır. Belirli bir konumdaki işler -her ay bu süre iyleşmekle birlikte - ortalama 25 dakika içinde teklif alır. Diğer freelance pazarlarının hiçbiri Freelancer.com kadar likit değildir.
undefined

Ücret Yok

Freelancer Enterprise için hiçbir erişim ücreti, abonelik, aylık ya da yıllık ücret yoktur. Bir proje ilan etmek ya da bir kullanıcı hesabı kurmak için hiçbir ücret yoktur. Hacimli müşteriler için işveren komisyonları ve yükseltme ücretleri de kaldırılır.
Organization unlimited küçük resmi

Organization Unlimited

Şirket başkan yardımcısı Sarah Tang'ın Şirket için Çalışmanın Geleceği'ni tartışmasını izleyin.
Nasa raporu küçük resmi

NASA | Harvard Raporu

Mikro-Satın Alma Müsabakalarını kullanan büyük kalabalıklardan şaşırtıcı sonuçlar; freelancer topluluklarındaki yarışmaları kullanarak yenilikçi etkili ve uygun maliyetli çözümler kullanmak.
FREELANCER EXCLUSIVE

Covid-19 ve İş Gücü Verimliliği

Covid-19 kuruluşunız içinde değişen talepler oluşturuyor. Daha hızlı büyümek için şirket içindeki yeteneklerinizi hızlı bir şekilde işinizin en acil ve kritik alanlarına yerleştirin. Yapay Zekâ ile yönlendirilen eşleştirme algoritmamız ve kaynak yönetim yazılımımız kadro faydalanımını hızlı şekilde artırmanıza olanak sağlayabilir. İş gücü veriminizi bu kriz boyunca yükseltin ve en yetenekli çalışanlarınızı maaşla çalıştırmaya devam edin. Akıllı şirketler bu sıkıntılı dönemdeki fırsatları görüyor. Freelancer Enterprise çevik olmanız ve değişime cevap verebilmeniz için sizi güçlendirebilir.
undefined
FREELANCER EXCLUSIVE

Hangi becerilere ihtiyacınız olursa olsun, kendi Özel Freelancer Bulutunuzda en iyi %1 içindeki freelancerları toplayabiliriz

İster yönetim danşımanlarından oluşan bir takıma, makine öğrenmesi uzmanlarına ya da ister yerel bölgenizde uzman alan hizmet mühendislerine ihtiyaç duyun, sizin tarafınızdan belirlenmiş başarı kriterlerine göre önceden incelenmiş ve onaylanmış 1.600 üzerinde farklı beceri dizisine sahip freelancerlar içinden seçim yapın.
Bizimle İletişime Geçin
FREELANCER EXCLUSIVE

Zamanında teslim edilen ve bütçenin altındaki kalite

Enterprise Proje Yöneticilerimiz zamanında teslim edilecek en yüksek kalitedeki çalışma için önde gelen freelancerları bulmanızı sağlarlar. Başlangıçtan projenin tamamladığı zamana kadar yüksek bir standart ve sorunsuz iş akışını garanti altına alırlar.
undefined
undefined
FREELANCER EXCLUSIVE

Hizmet olarak yetenek uygunlukla buluşur

İster doğrudan işe almak istiyor, ister bir proje ya da yarışma ilan etmek istiyor olun, yetenek tedarik etme, uygun algoritmalar ve yönetilen hizmetlerle eşleşen uygunluk hizmetlerimiz sizi çalışan sınıflandırma risklerinden koruyacak ve size mükemmel yeteneği hızlı bir şekilde bulacaktır.
ÖRNEK OLAY ÇALIŞMASI

Potansiyel insan yenilikçiliğinin kitle kaynak kullanımı için NASA Freelancer Enterprise'ı kullanıyor.

Astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu'nda kullanımı için bir akıllı saat arayüzü yarışmasında freelancerlar tarafından 230 üzerinde tasarım gönderildi.
Proje başarı yöneticileri sonrasında NASA'ya, tamamlanmış uygulamanın teslimi için en iyi programcıları işe almada yardım etti.
ÖRNEK OLAY ÇALIŞMASI

Potansiyel insan yenilikçiliğinin kitle kaynak kullanımı için NASA Freelancer Enterprise'ı kullanıyor.

Astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu'nda kullanımı için bir akıllı saat arayüzü yarışmasında freelancerlar tarafından 230 üzerinde tasarım gönderildi.
Proje başarı yöneticileri sonrasında NASA'ya, tamamlanmış uygulamanın teslimi için en iyi programcıları işe almada yardım etti.
undefined

Freelancer Enterprise'ın avantajlarını keşfedin

undefined

Güveni Artırın

ABD avukatlarının anlık denetimlerinin yanında, uygunluk ve çalışan sınıflandırma çözümlerimiz küresel bir iş gücü bulutuyla işbiriliği yaparken konforunuzu inşa eder. Titiz uygulamamız olan müşterinizi tanıyın ve kimlik doğrulaması güvenle iş birliği yapmanıza olanak sağlar.
undefined

İş Akışı Otomasyonu

Tüm özelliklere sahip API'miz iş gücü otomasyonunu hızlandırmanıza yardım eder ve ekibinize önemli konulara odaklanabilmesi için zaman sağlar. Doğrudan yazılımınız, intranet ya da sunucu sistemlerinize entegre edin ve freelancerlara görev vermek için sanal çalışma bulutumuza API çağrıları yapın.
undefined

Yönetilen Hizmetler

Kusursuz freelancerı bulmanıza, yarışmanızı oluşturmanıza ya da taahhütlerinizi yöneterek projenize yardım etmeye hazır farklı coğrafyalardan ve zaman dilimlerinden, birden fazla dili konuşan Şirket Proje Yöneticileri ekibine sahibiz.
undefined

Tam Şeffaflık

Ödemesini yaptığınız kalite ve sonuçları istediğinizi anlıyoruz. Zaman takibi uygulaması çıktıları ölçer, anlık ekran görüntüleri alır ve teslim edilecekler için onayları size gönderir, böylece gereçek-zamanlı olarak geri bildirim sağlayabilirsiniz.
undefined

Anlayışı Artırın

Başarınızı ölçün ve sizin için önemli olan verileri takip edin. Özel panonuzda harcanan zaman ve kullanım dahil ölçümler üzerine gerçek-zamanlı raporlar alın.
undefined

Kolaylaştırılmış Dahili Adaptasyon

Hemen kolları sıvamanıza yardımcı olmak için atölyeler, öğretici videolar ve 7/24 öncelikli destek sağlarız. Teknik ve eğitim destekçileriniz yerinde bulunmaya ve ekibinizi çalışmanın geleceği için hazırlamaya hazırlar.

Fortune 500 şirketlerinin %80'inden fazlası pazarlama zamanlarını hızlandırmak için Freelancer.com'u kullanıyor.

undefinedundefined

Başlamaya hazır mısınız?

Bugün Enterprise Takımımızla iletişime geçin
Bizimle İletişime Geçin
Kayıtlı Kullanıcılar İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 141 959 042)
Copyright © 2020 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 141 959 042)
There is no internet connection