undefinedundefined
Giriş
Kaydolun
Bir Demo Talep Edin

Freelancer Enterprise

Büyük kuruluşların daha azı ile büyümesini hızlandırmasına olanak sağlar. Kuruluşunuzun inovasyonunu daha hızlı, ölçekli olarak ve maliyetinin çok altında yönlendirmesi için 42 milyon freelancerdan oluşan global iş gücüne ulaşın. Büyük kuruluşların daha azı ile büyümesini hızlandırmasına olanak sağlar.
Demo Talep Edin
undefined

Küresel İş Gücü

On defa Webby ödülü kazanan Freelancer.com (ASX:FLN) 247 üzerinde ülke, yöre ve bölgeden 34 dilde ve 39 para biriminde iş yapan 42 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük serbest çalışma ve kitle kaynak kullanım pazarıdır. Diğer serbest çalışma pazarlarının hiçbiri Freelancer.com kadar küresel değildir.
undefined

Talep Edildiğinde, Yüksek Becerili

İşlerin %80'inden fazlası 60 saniye içinde teklif alır. Belirli bir konumdaki işler -her ay bu süre iyleşmekle birlikte - ortalama 25 dakika içinde teklif alır. Diğer freelance pazarlarının hiçbiri Freelancer.com kadar likit değildir.
undefined

Ücret Yok

Freelancer Enterprise için hiçbir erişim ücreti, zorunlu abonelik, aylık ya da yıllık ücret yoktur. Bir proje ilan etmek ya da bir kullanıcı hesabı açmak için hiçbir ücret yoktur. Hacimli müşteriler için işveren komisyonları ve yükseltme ücretleri de kaldırılır.
Organization unlimited küçük resmi

Organization Unlimited

Çalışmanın geleceği üzerine sunumumuzu izleyin ve dünyanın en iyi şirketlerinin en büyük zorlukların üstesinden gelmek için Freelancer.com'u nasıl kullandıklarını öğrenin.
Nasa raporu küçük resmi

NASA | Harvard Raporu

Mikro Satın Alma Müsabakalarını kullanan büyük kalabalıklardan şaşırtıcı sonuçlar; yenilikçi etkili ve uygun maliyetli çözümler tedarik etmek için freelancer topluluklarındaki yarışmaları kullanmak.
FREELANCER EXCLUSIVE

Covid-19 ve İş Gücü Verimliliği

Covid-19 kuruluşunuz içinde değişen talepler oluşturuyor. Daha hızlı büyümek için şirket içindeki yeteneklerinizi hızlı bir şekilde işinizin en acil ve kritik alanlarına yerleştirin. Yapay Zekâ ile yönlendirilen eşleştirme algoritmamız ve kaynak yönetim yazılımımız kadro faydalanımını hızlı şekilde artırmanıza olanak sağlayabilir. İş gücü veriminizi bu kriz boyunca yükseltin ve en yetenekli çalışanlarınızı maaşla çalıştırmaya devam edin. Akıllı şirketler bu sıkıntılı dönemdeki fırsatları görüyor. Freelancer Enterprise çevik olmanız ve değişime cevap verebilmeniz için sizi güçlendirebilir.
undefined
FREELANCER EXCLUSIVE

Hangi becerilere ihtiyacınız olursa olsun, kendi Özel Freelancer Bulutunuzda en iyi %1 içindeki freelancerları toplayabiliriz

İster yönetim danşımanlarından oluşan bir takıma, makine öğrenmesi uzmanlarına ya da ister yerel bölgenizde uzman alan hizmet mühendislerine ihtiyaç duyun, sizin tarafınızdan belirlenmiş başarı kriterlerine göre önceden incelenmiş ve onaylanmış 1.600 üzerinde farklı beceri dizisine sahip freelancerlar içinden seçim yapın.
Bizimle İletişime Geçin
FREELANCER EXCLUSIVE

Zamanında teslim edilen ve bütçenin altındaki kalite

Enterprise Proje Yöneticilerimiz zamanında teslim edilecek en yüksek kalitedeki çalışma için önde gelen freelancerları bulmanızı sağlarlar. Başlangıçtan projenin tamamladığı zamana kadar yüksek bir standart ve sorunsuz iş akışını garanti altına alırlar.
undefined
undefined
FREELANCER EXCLUSIVE

Hizmet olarak yetenek uygunlukla buluşur

İster doğrudan işe almak istiyor, ister bir proje ya da yarışma ilan etmek istiyor olun, yetenek tedarik etme, eşleştirme algoritmaları ve yönetilen hizmetlerle birlikte ele alınan uygunluk hizmetlerimiz sizi çalışan sınıflandırma risklerinden koruyacak ve size mükemmel yeteneği hızlı bir şekilde bulacaktır.
ÖRNEK OLAY ÇALIŞMASI

İnsan yenilikçilik potansiyelinin kitle kaynak kullanımı için NASA, Freelancer Enterprise'ı kullanıyor.

Astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu'nda kullanımı için bir akıllı saat arayüzü yarışmasında freelancerlar tarafından 230 üzerinde tasarım gönderildi.
Proje başarı yöneticileri sonrasında NASA'ya, tamamlanmış uygulamanın teslimi için en iyi programcıları işe almada yardım etti.
ÖRNEK OLAY ÇALIŞMASI

İnsan yenilikçilik potansiyelinin kitle kaynak kullanımı için NASA, Freelancer Enterprise'ı kullanıyor.

Astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu'nda kullanımı için bir akıllı saat arayüzü yarışmasında freelancerlar tarafından 230 üzerinde tasarım gönderildi.
Proje başarı yöneticileri sonrasında NASA'ya, tamamlanmış uygulamanın teslimi için en iyi programcıları işe almada yardım etti.
undefined

Freelancer Enterprise'ın avantajlarını keşfedin

undefined

Güveni Artırın

ABD avukatlarının anlık denetimlerinin yanında, uygunluk ve çalışan sınıflandırma çözümlerimiz küresel bir iş gücü bulutuyla işbiriliği yaparken konforunuzu inşa eder. Titiz uygulamamız olan müşterinizi tanıyın ve kimlik doğrulaması güvenle iş birliği yapmanıza olanak sağlar.
undefined

İş Akışı Otomasyonu

Tüm özelliklere sahip API'miz iş gücü otomasyonunu hızlandırmanıza yardım eder ve ekibinize önemli konulara odaklanabilmesi için zaman sağlar. Doğrudan yazılımınız, intranet ya da sunucu sistemlerinize entegre edin ve freelancerlara görev vermek için sanal çalışma bulutumuza API çağrıları yapın.
undefined

Yönetilen Hizmetler

Kusursuz freelancerı bulmanıza, yarışmanızı oluşturmanıza ya da taahhütlerinizi yöneterek projenize yardım etmeye hazır farklı coğrafyalardan ve zaman dilimlerinden, birden fazla dili konuşan Şirket Proje Yöneticileri ekibine sahibiz.
undefined

Tam Şeffaflık

Yapmakta olduğunuz ödemenin karşılığında kalite ve sonuçları istediğinizi anlıyoruz. Zaman takibi uygulaması çıktıları ölçer, anlık ekran görüntüleri alır ve teslim edilecekler için onayları size gönderir, böylece gereçek-zamanlı olarak geri bildirim sağlayabilirsiniz.
undefined

Anlayışı Artırın

Başarınızı ölçün ve sizin için önemli olan verileri takip edin. Özel panonuzda harcanan zaman ve kullanım dahil ölçümler üzerine gerçek-zamanlı raporlar alın.
undefined

Kolaylaştırılmış Dahili Adaptasyon

Hemen kolları sıvamanıza yardımcı olmak için atölyeler, öğretici videolar ve 7/24 öncelikli destek sağlarız. Teknik ve eğitim destekçileriniz yerinde bulunmaya ve ekibinizi çalışmanın geleceği için hazırlamaya hazırlar.

Fortune 500 şirketlerinin %80'inden fazlası pazarlama zamanlarına ivme kazandırmak için Freelancer.com'u kullanıyor

undefinedundefined

Başlamaya hazır mısınız?

Bugün Enterprise Takımımızla iletişime geçin
Bizimle İletişime Geçin
Kayıtlı Kullanıcılar İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Ön izleme yükleniyor