Freelancer logosuNasıl İşlerİşlere Göz Atın Giriş Kaydolun Bir Proje İlan Edin
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources

Potansiyelinizi yükseltin.

verified.svg Freelancer tarafından Onaylanın.
Freelancer Onaylı olarak profilinizi sonraki seviyeye taşıyın. Freelancer Onaylı olarak profilinizi sonraki seviyeye taşıyın. Mavi rozet, insanların hesabınızın gerçek olduğunu ve kimliğinizi doğrulamak için videolu görüşme de dahil bir süreçten geçtiğinizi bilmelerini sağlar. Bugün Freelancer Onaylı olmak şunlara hızlı erişim sağlar: - 3.000$ USD ve üzerindeki değerde projeler - 50$ USD üzerindeki değerde saatlik projeler - Daha fazla işi, daha kolay kazanmak
 Açık göz

Diğerlerinin arasından sıyrılın

İş aramak için daha az, kazanmak için daha fazla vakit harcayın. Onaylanmış freelancerlar, müşterilerin ilk onları fark etmesini sağlamak için belirgin ve oldukça tanınan bir rozetle ödüllendirilir ve bu da iş için seçilme şanslarını artırır. Tekliflerinizi boşa harcamak yerine bırakın müşteriler size gelsin.
Şirket ofis binaları

Güveni Artırın

Freelancer Onaylı olmak demek Freelancer ekibiyle bir video görüşmesi sürecinden geçtiğiniz anlamına gelir. Bu, müşterilerin sizi Freelancer'ın doğrulanmış bir üyesi olarak tanımasına yardımcı olur.
Kağıt para

3,000.00$ USD+ değerindeki projelere teklif verin

Freelancer tarafından Onaylamak daha uzun, daha ilginç ve daha iyi ödemesi olan projelere ayrıcalıklı erişime olanak sağlar. Sadece Freelancer Onaylı freelancerlar 3.000$ USD ve daha üzerindeki değere sahip projelere teklif verebilirler.
Onayla rozetli ve özellikli değerlendirmeli Freelancer profil kartı
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Müşterilere profilin arkasındaki kişiyi gösterin!

Videolu teklifer kalabalık arasından sıyrılmanıza, daha fazla proje ve daha fazla para kazanmanıza olanak sağlayan, Freelancer Onaylılara özel bir özelliktir.
Müşterinize iş için neden mükemmel freelancer olduğunuzu gösteren 30 saniyelik bir video kaydedin. Teklifiniz, teklifinizin görünürlüğünü artıran hareketli bir çerçeveyle de öne çıkacaktır. Videolu tekliflerin sohbete davet edilmesi ve işi alması %25 daha olasıdır!

Başlaması kolaydır

Telefonda kontrol listesi

Ne gereklidir?

Freelancer Onaylı bir üye olmak için, başvurmadan önce izleyenleri tamamlamanız gerekir: • Yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafınızı içeren doldurulmuş profiliniz • Telefon doğrulaması • Kimlik Doğrulaması (Müşterinizi Tanıyın)
Saat

Ne kadar sürer?

Süreç genellikle 24 saat içinde tamamlanır.
A noktasından B noktasına güzergâh

Süreç nedir?

Kolaydır. Onaylanmak için başvuru yaptığınızda temsilcilerimizden biri görüşme planlamak için size ulaşır. Onaylama için sunulan belgelerinizi ve kimliğinizi doğrular, en yüksek kalitede olduğundan emin olmak için profilinizi derinlemesine inceler ve size mavi Onay rozeti veririz.
Lütfen unutmayın: Doğrulama işlemi için gereken 99$ tutarındaki ücret, sonuçta Onaylı bir Freelancer olmak için gerekenleri karşılıyor olmasanız bile geri ödenmez. Daha fazla bilgi için lütfen SSS'mize başvurun.

Daha kolayca, daha fazla iş kazanın

Müşteriler, çalıştıkları kişilerin kariyerleri hakkında ciddi olduğunu bilmek isterler. Güvenebilecekleri biriyle çalışmak isterler. Freelancer tarafından Onaylanmış olmak müşterilerinize, iş konusunda ciddi olduğunuzu göstermek için ilave bir adım attığınızı anlatır.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2022 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.