Freelancer logosu
Nasıl Çalışır
İşlere Göz Atın
Giriş
Kaydolun
Bir Proje İlan Edin

Potansiyelinizi yükseltin.

Freelancer tarafından Onaylanın.
Freelancer Onaylı olarak profilinizi sonraki düzeye taşıyın. Mavi rozet, diğerlerinin hesabınızın gerçek olduğunu ve bir video görüşmesini de içeren kimlik doğrulama sürecinden geçtğinizin bilmesini sağlar. Freelancer tarafından onaylanma şunlara erişim sağlar: - 3.000.00$ USD+ değerinde projeler - Enterprise Müşterileri - Daha fazla işi, daha kolay kazanmak
 Açık göz

Diğerlerinin arasından sıyrılın

İş aramak için daha az, kazanmak için daha fazla vakit harcayın. Onaylanmış freelancerlar, müşterilerin ilk onları fark etmesini sağlamak için belirgin ve oldukça tanınan bir rozetle ödüllendirilir ve bu da iş için seçilme şanslarını artırır. Tekliflerinizi boşa harcamak yerine bırakın müşteriler size gelsin.
Şirket ofis binaları

Firma Müşterilerine Ulaşın

Hiç Facebook, NASA, Airbus gibi önemli müşterilerle çalışmak istediniz mi? Sadece Freelancer tarafından Onaylananlar Enterprise müşterilerine ulaşabilir. Freelancer tarafından Onaylanarak müşteri tabanınızı sonraki seviyeye çıkarın.
Kağıt para

3,000.00$ USD+ değerindeki projelere teklif verin

Freelancer tarafından Onaylamak daha uzun, daha ilginç ve daha iyi ödemesi olan projelere ayrıcalıklı erişime olanak sağlar. Sadece Freelancer Onaylı freelancerlar 3.000$ USD ve daha üzerindeki değere sahip projelere teklif verebilirler.
Onayla rozetli ve özellikli değerlendirmeli Freelancer profil kartı
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Başlaması kolaydır

Telefonda kontrol listesi

Ne gereklidir?

Freelancer Onaylı bir üye olmak için, başvurmadan önce izleyenleri tamamlamanız gerekir: • Yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafınızı içeren doldurulmuş profiliniz • Telefon doğrulaması • Kimlik Doğrulaması (Müşterinizi Tanıyın)
Saat

Ne kadar sürer?

Süreç genellikle 24 saat içinde tamamlanır.
A noktasından B noktasına güzergâh

Süreç nedir?

Kolaydır. Onaylanmak için başvuru yaptığınızda temsilcilerimizden biri görüşme planlamak için size ulaşır. Onaylama için sunulan belgelerinizi ve kimliğinizi doğrular, en yüksek kalitede olduğundan emin olmak için profilinizi derinlemesine inceler ve size mavi Onay rozeti veririz.

Daha kolayca, daha fazla iş kazanın

Müşteriler, çalıştıkları kişilerin kariyerleri hakkında ciddi olduğunu bilmek isterler. Güvenebilecekleri biriyle çalışmak isterler. Freelancer tarafından Onaylanmış olmak müşterilerinize, iş konusunda ciddi olduğunuzu göstermek için ilave bir adım attığınızı anlatır.
Kayıtlı Kullanıcılar İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Ön izleme yükleniyor