Find Jobs
Hire Freelancers

Potansiyelinizi yükseltin.

verified.svg Freelancer tarafından Onaylanın.
Freelancer Onaylı olarak profilinizi sonraki seviyeye taşıyın. Freelancer Onaylı olarak profilinizi sonraki seviyeye taşıyın. Mavi rozet, insanların hesabınızın gerçek olduğunu ve kimliğinizi doğrulamak için videolu görüşme de dahil bir süreçten geçtiğinizi bilmelerini sağlar. Bugün Freelancer Onaylı olmak şunlara hızlı erişim sağlar:
- 2.500,00$ USD+ değerinde projeler
- 50$ USD üzeri saatlik projeler
- Daha fazla projeyi, daha kolay kazanmak
 Açık göz

Diğerlerinin arasından sıyrılın

İş aramak için daha az, kazanmak için daha fazla vakit harcayın. Onaylanmış freelancerlar, müşterilerin ilk onları fark etmesini sağlamak için belirgin ve oldukça tanınan bir rozetle ödüllendirilir ve bu da iş için seçilme şanslarını artırır. Tekliflerinizi boşa harcamak yerine bırakın müşteriler size gelsin.
Şirket ofis binaları

Güveni Artırın

Freelancer Onaylı olmak demek Freelancer ekibiyle bir video görüşmesi sürecinden geçtiğiniz anlamına gelir. Bu, müşterilerin sizi Freelancer'ın doğrulanmış bir üyesi olarak tanımasına yardımcı olur.
Kağıt para

2.500,00$ USD+ değerindeki projelere teklif verin

Freelancer Onaylı olmak daha uzun, daha ilginç ve daha iyi ödemeli projelere ayrıcalıklı erişime olanak verir. Sadece Freelancer Onaylı olanlar 2.500,00$ USD değerindeki projelere teklif verebilirler.
Onayla rozetli ve özellikli değerlendirmeli Freelancer profil kartı
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Müşterilere profilin arkasındaki kişiyi gösterin!

Videolu teklifer kalabalık arasından sıyrılmanıza, daha fazla proje ve daha fazla para kazanmanıza olanak sağlayan, Freelancer Onaylılara özel bir özelliktir.
Müşterinize iş için neden mükemmel freelancer olduğunuzu gösteren 30 saniyelik bir video kaydedin. Teklifiniz, teklifinizin görünürlüğünü artıran hareketli bir çerçeveyle de öne çıkacaktır. Videolu tekliflerin sohbete davet edilmesi ve işi alması %25 daha olasıdır!

Başlaması kolaydır

Telefonda kontrol listesi

Ne gereklidir?

Başvuru yapmak için güncel bir profile sahip olmalı ve izleyen niteliklere sahip olmalısınız:
• E-posta onaylı
• Telefon onaylı
• Ödeme onaylı
• KYC onaylı
Saat

Ne kadar sürer?

Başvurudan sonra temsilcilerimiz başvurunuzu incelemeye başlayacaklardır. Bu süreç genellikle 1 ila 2 iş günü içinde tamamlanır.
A noktasından B noktasına güzergâh

Süreç nedir?

Başvurunuz incelendikten sonra temsilcilerimizden biri videolu görüşme planlamak için sizinle iletişime geçecektir. Görüşmeniz başarılı olursa yeni mavi Onay rozetiniz etkinleştirilecektir.
Freelancer Onaylı olmak için gerekenleri sonuçta karşılamıyor olsanız bile 99$ USD tutarındaki başvuru ücreti iade edilmez. Onaylı statüsü KYC sona erdiği zaman yenilenmeye tabidir. Daha fazla bilgi için lütfen SSS kısmına bakın.

Daha kolayca, daha fazla iş kazanın

Müşteriler kariyeri hakkında ciddi olan güvenilir freelancerlarla çalışmak isterler. Freeancer Onaylı olmak müşterilere iş konusunda ciddi oduğunuzu bildirmek için ekstra adım attığınızı anlatır.
Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.