Freelancer, şirketlerin daha az uğraşılarak daha fazla iş yapmalarını sağlıyor.

Kuruluşunuzun fikirlerini ölçekli bir şekilde, daha hızlı ve fiyatının bir bölümü karşılığında gerçeğe dönüştürmek için 31.7 milyon üzerinde freelancerdan oluşan global işgücüne erişin.

Öğe Bilgisayar Simgesi
Küresel İş Gücü Simgesi

Küresel İşgücü

On defa Webby ödülü kazanan Freelancer.com (ASX:FLN) 247 üzerinde ülke, yöre ve bölgeden 34 dilde ve 39 para biriminde iş yapan 31.7 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük serbest çalışma ve kitle kaynak kullanım pazarıdır. Freelancer.com kadar küresel başka serbest çalışma pazarı yok.

Eşsiz Likidite Simgesi

Eşsiz Likidite

Çevrimiçi işlerin %80'inden fazlası 60 saniye içinde teklif alır. Belirli bir konumdaki işler ortalama olarak 25 dakika içinde teklif alır ve bu süre her ay daha iyileşmektedir. Freelancer.com likit başka freelance pazar yok.

Ücretsiz Simgesi

Ücret Yok

Freelancer Enterprise için hiçbir erişim ücreti, abonelik, aylık ya da yıllık ücret yoktur. Bir proje ilan etmek ya da bir kullanıcı hesabı kurmak için hiçbir ücret yoktur. Hacimli müşteriler için işveren komisyonları ve yükseltme ücretleri de kaldırılır.

Hem küresel hem yerel, kendi Özel Freelancer Bulutunuz

İster sanal yazılım mühendislerinden oluşan bir ekibe, ister kendi bölgenizde yetenekli bir tüccara gereksinim duyuyur olun, sizin tarafınızdan belirlenen başarı kriterlerine göre önceden incelenmiş ve onlaylanmış 1,000 üzerinde farklı yetenek grubundan freelancerlar arasından seçim yapın.

Eşsiz Likidite Simgesi

Zamanında ve bütçenin altında teslim edilen kalite

Proje başarı yöneticilerimiz zamanında teslim edilecek en yüksek kalitede işler için en iyi freelancerları bulmanızı sağlarlar. İşe alımdan projenin tamamlanmasına yüksek standartta ve zahmetsiz bir iş akışını temin ederler.

Zamanında Teslim Edilen Kalite Görüntüsü
Talent Meets Compliance As A Service Image

Hizmet olarak yetenek uygunlukla buluşuyor

İster doğrudan işe almak istiyor, ister bir proje ya da yarışma ilan etmek istiyor olun, yetenek tedarik etme, uygun algoritmalar ve yönetilen hizmetlerle eşleşen uygunluk hizmetlerimiz sizi çalışan sınıflandırma risklerinden koruyacak ve size mükemmel yeteneği hızlı.bulacaktır.

ÖRNEK OLAY ÇALIŞMASI

Potansiyel insan yenilikçiliğinin kitle kaynak kullanımı için NASA Freelancer Enterprise'ı kullanıyor.

Astronotların Uluslararası Uzay İstasyonu'nda kullanımı için bir akıllı saat arayüzü yarışmasında freelancerlar tarafından 230 üzerinde tasarım gönderildi.

Proje başarı yöneticileri sonrasında NASA'ya tamamlanmış uygulamayı teslim etmek için en iyi programcıları işe almada yardım etti.

NASA Logo
 NASA Akıllı Saat Görüntüsü

Freelancer Enterprise avantajlarını keşfedin

Kalkan Simgesi

Güveni Artırın

ABD avukatlarının anlık denetimlerinin yanında, uygunluk ve çalışan sınıflandırma çözümlerimiz küresel bir işgücü bulutuyla işbiriliği yaparken konforunuzu inşa eder. Titiz uygulamamız olan müşterinizi tanıyın ve kimlik doğrulaması güvenle işbirliği yapmanıza olanak sağlar.

Otomasyon Simgesi

Çalışma Akışı Otomasyonu

Tüm özelliklere sahip API'miz iş gücü otomasyonunu hızlandırmanıza yardım eder ve ekibinize önemli konulara odaklanabilmesi için zaman sağlar. Doğrudan yazılımınız, intranet ya da sunucu sistemlerinize entegre edin ve freelancerlara görev vermek için sanal çalışma bulutumuza API çağrıları yapın.

Müşteri Destek Simgesi

Yönetilen Hizmetler

Kusursuz freelancerı bulmanıza, yarışmanızı oluşturmanıza ya da taahhütlerinizi yöneterek projenize yardım etmeye hazır farklı coğrafyalardan ve zaman dilimlerinden, birden fazla dili konuşan Proje Başarı Yöneticileri ekibine sahibiz.

 Saat Simgesi

Toplam Şeffaflık

Ödemesini yaptığınız kalite ve sonuçları istediğinizi anlıyoruz. Zaman takibi uygulaması çıktıları ölçer, anlık ekran görüntüleri alır ve teslim edilecekler için onayları size gönderir, böylece gereçek-zamanlı olarak geri bildirim sağlayabilirsiniz.

 Büyüme Simgesi

Anlayışı Artırın

Başarınızı ölçün ve sizin için önemli olan verileri takip edin. Özel panonuzda harcanan zaman ve kullanım dahil ölçümler üzerine gerçek-zamanlı raporlar alın.

 Uygulama Simgesi

Streamline Internal Adoption

Hemen kolları sıvamanıza yardımcı olmak için atölyeler, öğretici videolar ve 7/24 öncelikli destek sağlayacağız. Teknik ve eğitim destekçileriniz yerinde bulunmaya ve ekibinizi çalışmanın geleceği için hazırlamaya hazırlar.

Fortune 500 şirketlerinin %70'inden fazlası iş yaptırmak için Freelancer.com'u kullanıyor.

MetLife Simgesi NBC Simgesi  Panasonic Simgesi Boeing Simgesi  Avery Dennison Simgesi Intel Simgesi  Forbes Simgesi  SAP Simgesi ESPN Simgesi  Cisco Simgesi Walmart Simgesi PricewaterhouseCoopers Simgesi Microsoft Simgesi Apple Icon Lenovo Simgesi UBS Simgesi General Electric Simgesi eHarmony Simgesi

Başlamaya Hazır mısınız?

Bugün Enterprise Ekibimizle temasa geçin