Project Management Tool

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba,

Proje yönetimi uygulamasına ihtiyacımız var. Şirket içi yaptığımız projeleri takip etmek için. Trello, [login to view URL] gibi bir platform olması beklentimiz arasında.

bootstrap templateleri alabiliriz, üzerinde geliştirme yapabilirsiniz.

HTML PHP HTML5 React.js JavaScript

Proje NO: #29253786

Proje hakkında

7 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $2664 teklif veriyor

laraveldev34

8 yildir web projeleri gelistirmekteyim. laravel, reactjs, vuejs ile trello benzeri bir uygulama geliştirebilirim. freelancer cok komisyon kesiyor. ayrica parayi dolardan tlye çevirirken de çakallık yaparak düşük kurd Daha Fazla

$1499 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emircansahin

Merhaba, tecrübelerim ve referanslarım sayesinde bu işi kısa sürede tamamlayabilirim. Full stack developer olarak projenin hem ön hem de arka yüzünü geliştirebilirim. Detayları özelden konuşabiliriz.

$450 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
berkakay

Merhabalar, projenizde size yardımcı olmak isterim. İş akışınıza uygun ve geliştirilebilir bir uygulama yazabilirim. Referanslarım mevcuttur.

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$500 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
yasingozubuyuk

Merhaba, teklifinizle ilgileniyorum. Fakat istediğiniz özellikte bir uygulama için önerdiğiniz bütçe çok az. Teklifim budur. İsterseniz detaylı konuşabiliriz. Gömülü yazılımlar, Masaüstü yazılımları, Web yazılımları a Daha Fazla

$5000 USD in 35 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0