İptal Edildi

Bir iPhone uygulaması yaz

Delphi XE 10 Seattle Kullanılarak ios iphone 5s üzerinde çalışacak ve kaynak kodları istenecekdir, demo problemsiz çalıştığında ödeme gönderilecekdir.

Yaptığınız demo başka bir programın parçasıdır.

İstenen;

Uygulama açıldığında cihazdaki tüm resimleri(kullanıcının ve kamera ile çekilmiş olanlar)

yani tüm albümleri listelenecek(combobox dan olabilir), seçtiği albümün içindeki tüm resimler okunarak alt alta yan yana olabilir timage nesnesi içersinde(mümkünse dosya ismi ile thumbnail şeklinde) listelenecek, ve resme dokunduğunuzda yeni bir formda resmin orjinal hali yüksek kalitede gösterilecek(bu esnada resize yapılmamalı, resmin gerçek datasına ihtiyaç var).

buradaki demo şu amacı hizmet ediyor,

kullanıcıya birden fazla resim seçtirmek. Seçilen resimleri soket üzerinden transfer edilmesi, bu kısmını biz halledeceğiz, bu nedenle resmin orjinal haline erişip memorystream e atabilir halde olmalıyız, siz yeni bir formda yüksek kalitede timage de görüntüler seniz bitmap dan memorystream a atabiliri ve yollayabiliriz.

resimleri alt alta yan yana listelenmesi kısmında kullanılan api ve yordamlara bakarak, kendi tasarlayacağımız arabirime dönüştürülecekdir, bu nedenle sistem pencerelerinden vs resim seçtirmek kast edilmiyor.

Beceriler: Delphi, iPhone, Mobile App Development

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) samsun, Turkey

Proje NO: #11549521

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $489 teklif veriyor

technorizen

Hello, I have 5 years of experienced on mobile application and development web services I have gone through your project requirement specification and as per my previous experience with this I am capable to do this Daha Fazla

$494 USD in 12 gün içinde
(196 Değerlendirme)
8.9
$500 USD in 10 gün içinde
(140 Değerlendirme)
7.6
Julian29

Merhaba, Ben uzman geliştirici benzer mobil uygulamalar ( Android + iOS) yapımında tecrübeli dev var duyuyorum. Kalite kodlama benim tutkum ve ben benim iş ile mutlu olacak eminim . Ben iş için kullanılabilir tam zama Daha Fazla

$473 USD in 10 gün içinde
(90 Değerlendirme)
7.9