New Circus

Kapalı İlan edilme: 5 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Öncelikle herkese merhaba. Ben teknolojiye ve yeni fikirlere çok açık biriyim. Aklıma gelen yeni bir fikir için sizden yardım istiyorum. Ben bir oyun yaptırmak istiyorum basit ama insanların boş zamanlarında rahatlıkla kullanabilecegi bir uygulama. Aklımdaki fikir engelli bir parkur ve bir kaç karakter ile zor ama eglenceli bir oyun yapmak. Şimdiden teşekkür ederim. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

Mobile App Development

Proje NO: #17330644

Proje hakkında

8 teklif Uzak proje Aktif 5 yıl önce

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $156 teklif veriyor

yashtechsolution

Merhaba, Gereksinimlerinizi inceledim ve projemiz için kendimizi en uygun buldum. Lütfen tüm gereksinim ayrıntılarını bana karşı paylaşın. Bu sayede ben de onun üzerinde çalışmaya başlayabilirim. Mobil uygulam Daha Fazla

$150 USD in 3 gün içinde
(72 Değerlendirme)
7.3
ranganathp

I am an expert in mobile application development, especially games; please discuss your exact requirements with me and we can finalize a cost and timeframe and take it forward;

$155 USD in 3 gün içinde
(24 Değerlendirme)
5.2
Dreamzcommu

Hello, I have team of experts and can deliver what exact you need, I need some more information so can assist you in a better way. To initiate a discussion send me a message. Thank You.

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
zubeyirdurgay

Merhabalar. Ekibimle birlikte mobil oyun üstünde çalışıyoruz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Detaylar için mesajınızı bekliyor olacağım. İyi günler :)

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0