Php tabanlı web sitemizin bir sorunu

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

PHP tabanlı içerik portalımıza 80+ yazarımız var. Bu kişilerin adlarını Google'da aratınca bahis sitelerinin meta bilgileri kısmında çıktığını fark ettik. Sorunun bir bot yazılımdan kaynaklandığını öğrendik. Bunu engellemek istiyoruz.

PHP HTML Web Sitesi Tasarımı Yazılım Mimarisi

Proje NO: #34400216

Proje hakkında

7 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $1290 teklif veriyor

letshappy

I have done similar work in the past. As per my skills, I am the right one for this project and I will provide you with much better service and timely support.

$300 USD in 4 gün içinde
(225 Değerlendirme)
7.6
anaya8777

Hello! I will fix the issue. I assure you to deliver high-quality work with a fast turnaround. Looking forward to hearing from you. Regards Munish Gupta.

$100 USD in 2 gün içinde
(78 Değerlendirme)
6.5
d1master

Dear Mehmet Semih. I am interested in "fix problem which was caused by a bot software." and checked your requirements for your project. We can start RIGHT NOW. I am crazy about Advanced Frontend, also I am the SENIOR Daha Fazla

$189 USD in 7 gün içinde
(28 Değerlendirme)
6.0
CodeXTR01

Merhabalar, biz Kaos İnteraktif olarak PHP tabanlı projelerde uzmanız. bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. bu projedeki sorunu 48 saat içerisinde çözebiliriz.

$140 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Mehmetpalili

Selamlar, En hızlı ve güvenilir şekilde önlem alınarak düzeltebiliriz.Önceliğimiz Teknik ekibimizle kodları inceliyerek açığı bulmak ve hemen geri bildirimlerle açığı kapatmak. Saygılarımla.

$50 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0