Animasyonlu Check-Up Video Tanıtımı

Kapalı İlan edilme: 1 ay önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba, ben animasyon özellikli bir check-up video tanıtımına ihtiyacım var. Video, sesli anlatımlı ve infografikli olmalıdır.

- Tercih Edilen Stil: Video, belirli bir konuya odaklanarak, tasarım ve hikaye anlatımı ile karmaşık konuları basitleştirme yeteneğine sahip olmalıdır. Infografikler ve benzeri görsel unsurlarla bilgilerin net ve anlaşılır bir şekilde sunulması gerekmektedir.

- Süre: Video süresi 3 dakika olmalıdır. Bu süre zarfında, konunun tamamen ve etkili bir şekilde anlatılabilmesi için gereken her türlü ayrıntıyı içermelidir.

- Seslendirme: Video, sesli anlatım olacak şekilde tasarlanmalıdır. Anlatılan bilgiler net ve anlaşılır olmalıdır.

Ideal olarak, bu iş için, animasyon ve infografiklerle karmaşık bilgileri basitleştirebilen, sesli anlatım ve hikaye anlatımı konusunda deneyimli bir freelancer arıyorum. Ayrıca, kişinin sağlık veya tıbbi konular hakkında önceden bilgi sahibi olması büyük bir artı olacaktır. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Video Servisleri Grafik Tasarımı Videografi Logo Tasarımı Video Düzenleme

Proje NO: #37817470

Proje hakkında

3 teklif Aktif geçen hafta

Konum: Türkiye

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $95 teklif veriyor

eray6

Daha önce bir çok video düzenleme yaptım kendi kanalıma bununla ilgili 100 den fazla video düzenledim.

$50 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
apofreelancer190

Merhaba kardeşim ben istanbulda oturtotum konyalıyım bu konuda yardımcı olabilirim 4 yıldır bu işteyim türküm ama yurtdışında öğrendim bu mesleği çok daha rahat ve profesyonel bi şekilde çalışmak istiyorsan numaramdan Daha Fazla

$150 USD in 14 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
MertSvo

Hello! I'm Mert, a freelance branding expert and graphic designer who is passionate about strengthening the visual identities of brands and creating impressive designs. By combining my creativity and technical knowled Daha Fazla

$85 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0