Toplu mail gönderim web sitesi platformu oluşturulması

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Platform: son kullanıcının ulaşacağı web arayüzü, Bülten Gönderim Paneli, Bülten Kullanım Paneli ve Veri Giriş Paneli olmak üzere 4 modülden oluşacak.

1. WEB ARAYÜZ: girişler, hakkımızda, hizmetlerimiz, bülten özetleri, online satış, tanıtımlar, S.s.s, iletişim vb.

iki farklı login kısmı olmalı (Bülten gönderimi ve Bülten kullanımı. Bülten kullanım kısmı gönderilen tüm bültenlerin listeleneceği alandır)

2. BÜLTEN GÖNDERİMİ PANELİ: PR Girişi

3. BÜLTEN KULLAN PANELİ :Basın Girişi

4. VERİ GİRİŞ PANELİ: Kişi, yayın, MBS vb. ekleme (Sisteme Veri eklemesinin yapılabileceği; mail adresi, kişi, yayın bilgilerinin girileceği arayüz)

İşleyiş Aşağıdaki gibi olacak:

1. Müşteri adayı web arayüzünden oluşturulan paketlerden online satın alma yaparak sisteme login olur.

2. Login sonrası bülten gönderim panelinde hazırladığı kendisine veya müşterilerine ait basın bültenlerini ekleriyle birlikte hazırlar.

3. Veri tabanında bulunan mail datasını kullanarak hazırlanmış/kategorilendirilmiş listelere veya kendi bir gönderi listesi hazırlayabilir. (Kendi listesini hazırlayabilmesi için kişi yada yayın bazlı çeşitli çapraz filtrelemeler yapabilmeli)

4. Çıkış yapmadan önce belli adreslere test mail gönderebilecek, ön izleme yapabilecek.

5. Mailin hangi yayınlara veya yayın gruplarına gideceğini belirleyebilecek ve bu gönderimin de hangi gün ve saatte olacağına karar verebilecek.

6. Yollanan bültenlerle ilgili oluşturulan raporlar üzerinden; yollanan bültenin veya davetin kaç kişiye ulaştığını, kaç kişinin bülteni açtığını, okuduğunu, bloklandığını vb. görebilecek.

7.Gönderilen bu bülten ve davetler de basın çalışanlarının profillerinde görünecek ve bunlar arasında arama vb. yapılabilecek.

Web Development Database Design PHP Angular JSON

Proje NO: #33515409

Proje hakkında

5 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $4700 teklif veriyor

abdullahbodur

Merhabalar Adım Abdullah 4+ yıldır mobil uygulama ve web aplikasyonları geliştirmekteyim. Projenizin açıklamasını okudum detaylar için görüşme yapabiliriz.

$4000 USD in 7 gün içinde
(5 Değerlendirme)
5.3
ramazanulucay

Merhaba, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Özellikle büyük projelerin geliştirilmesinde yer aldım. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Sağlıklı Daha Fazla

$7000 USD in 45 gün içinde
(6 Değerlendirme)
4.9
artka94

Dear Client! First Warm Greetings and Wish you good luck! I’ve gone through your job description carefully and understood what you want. I’m here to provide you best development and design services. I am highly skill Daha Fazla

$4000 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0