Cms Panel Yapımı

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

e-ticaret web sitemiz için mağazaların ve ya kullanıcıların kullanacağı admin panel istiyoruz tasarım hazır template ve ya özgün bir tasarım olabilir istediğimiz renk tonlarını ve şekilleri çerçevesinde hazırlanmasını istiyoruz hazır template kullanılacak ise gönderebiliriz. fakat template istediğimiz hale getirilmesi gerekiyor veya özgün bir tasarım da kullanılabilir fakat yine istediğimiz şekle getirilmesi gerekiyor ortalama 20-30 adet api rest servisleri verilecek api servislerine yapılacak istekler sonucunda gelecek verileri ve ya cevaplara göre ve sayfalardaki taleplerimize göre işlem yapılacak olup tarafımızdan yönlendirme yapılacaktır. Tüm ihtiyaç olacak veriler için api rest servisleri kullanılacaktır. tahmini olarak sayfa sayısı 20 civarı olacaktır. Sayfalardaki asenkron yapıda çalışacak olup senkron çalışacak yapılarda olacaktır. Projeyi .net core ile hazırlanmasını istiyoruz ve işin sonunda tüm kaynak kodu ile teslim almak istiyoruz projenin onay süreci için tüm kaynak kodları incelendikten sonra proje onaylanacağı için proje süresini biraz fazla girilmesinde yarar var projeyi zamanında teslim edilmesini istiyoruz verilen teklifler arasında projeyi hemen başlatmak istiyoruz.

e-Ticaret ASP.NET MVC .NET Core Web API .NET Core

Proje NO: #32630731

Proje hakkında

8 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $798 teklif veriyor

sundevmar

Merhaba, Projenizin gereksinimini paylaştığınız için teşekkür ederiz. Talebinizi okuyoruz ve anlıyoruz. Daha fazlasını anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için sizinle konuşmak istiyoruz. Bu nedenle detaylı bir şe Daha Fazla

$330 USD in 4 gün içinde
(3 Değerlendirme)
2.8
EminEksi

Hazır template kullanarak projeyi yapabilirim. Template i siz verebilirsiniz sonrasında istediğiniz şekilde revize edebilirim. İşi freelance olarak yapmayı planlıyorum.

$1250 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
borahanarslan

Özel mesaj atarsanız size demo bir sayfa gösterebilirim. Siz servisleri verecekseniz hazır bir temam var onun üzerinden paneli size oluşturabilirim.

$1000 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hllbkr35

Merhabalar, Projenizi profesyonel bir şekilde .Net Core ile yazabilirim. Projenizin gerçekleşmesi için iletişime geçmeniz yeterlidir. İyi çalışmalar dilerim.

$1200 USD in 25 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
zizoumurat

Merhaba. 10 yılı aşkın süredir yazılım geliştiricisi olarak çalışmaktayım. Katmanlı mimari yapısı ile projenizi gerçekleştirebilriim. Detayları konuşmak üzere mesajınızı bekliyorum

$750 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sedaakinn8

Merhabalar, Elimdeki template'lerden ya da sizin vereceğiniz bir template üzerinden ilerleyebiliriz. Ek teknolojileri seçmek ve diğer detayları konuşmak için ulaşabilirisiniz.

$750 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0