Kapalı

Price Tracker

sanal pazar siteleri [login to view URL], [login to view URL] gibi siteleri kategori ve alt kırılımları ile beraber ürünlerin fiyatlarındaki değişimi anlık olarak takip ederek mail olarak değişikliği bildiren bir uygulama yapılması.

Beceriler: Python, C Programlama

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #28991872

Bu iş için 5 freelancer ortalamada €610 teklif veriyor

rkurilenko007

Great job I am expert in this aspect. Tracking price and send email automatically. No problem for me. Let's discuss via chat.

€1000 EUR in 7 gün içinde
(10 Değerlendirme)
5.3
anilzeybek

Merhaba, Daha önceki çalıştığım şirket sayesinde scraping işinde baya bir tecrübem var ve ihtiyaçlarınıza uygun bir program tasarlayabilirim. Teşekkür ederim!

€500 EUR in 20 gün içinde
(2 Değerlendirme)
1.7
HamzaBoukraa

Bu uygulamayı yapabilirim. 10 yıllık tecrübeye sahip Deneyimli bir Mühendisim. Önce altyapıyı tanımlayacağız, sonra tam çözümü sunacağım.

€700 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
erola34

Node.js + Selenium altyapıda bu iş için çok uygundur. Ancak söz konusu sitelerde çok fazla ürün bulunduğu ve anlık takip istediğiniz için server masrafları olacaktır. Serverları yurtdışından sağlayabilirim. Ödemeleri p Daha Fazla

€250 EUR in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
thisisnurmyrat

Tamam. Bu projeyi en fazla 5 gün içerisinde tamamlayabilirim. Aslinda daha kisa bir zaman içerisinde yetiştirebilirim ama bu günler biraz yogunum. Traker konusunda baya iyiyim (6 yillik bir tecrube). Söylemeyi unutmuşu Daha Fazla

€600 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0