Pick multivalue db işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  5,000 pick multivalue db iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Devam eden "Online Şans Oyun dağıtım Platform" Projesi için ; * Laravelde Uzman * (  en önemli şartımız ) Tercihen PHP de bilen * Mysql (postgresql -mariadb vs. ) Kullanabilen Sıfırdan db tasarlayabilen, * Api dağıtım Konusunda tecrübeli , İngilizce döküman okuyup uygulayabilen * Hata çözme ve bulma konusunda Tecrübeli .. Backend ve frontend iyi derecede tecrübesi olan Uzman Geliştirici Arıyorum , Projemize Acil destek verebilecek geliştirici Mesajları bekliyorum. ​​​​​​​NOT: ÖNEMLİ — Lütfen mesajı iyice okuyun Uzman Geliştirici olması şart ***

  €590 (Avg Bid)
  €590 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Lisanslı php script mysql db var. Laravelle yazılmış. Servarda yüklü ve çalışır vaziyette.. buna yeni bir lisanlı tema yüklenecek ( kendi önerdiği tema ) yani tüm sitenin düzenini değiştiren bi tema sadece tek bir tema değil.. bütçe 200 tl, süre 1 gün..

  €426 (Avg Bid)
  €426 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.500 TL

  €3225 (Avg Bid)
  €3225 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.000 TL

  €1765 (Avg Bid)
  €1765 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  fan tasarımı Bitti left

  istenilen ölçülerde fan basınç db sine göre kanat çizilecek

  €97 (Avg Bid)
  €97 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Kendi oyunun için db ile çalışan website

  €92 (Avg Bid)
  €92 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Standart elektrik sayaçları veya tüketimi ölçen cihazlardan alınan veriyi kaydedecek ve istenilen arama filtresi ile tabloda listeleyip grafiğe dökecek yazılım için tekliflerinizi bekliyorum. *Haberleşme protokolü class ve metodları hazır sayaçlardan istenilen veri metodlar ile okunabiliyor. *Programın user interface'ini oluşturan formlar MetroFramework ile tasarlandı. *VS C# ile okuma, db kaydetme ve db'den veriyi listeleme işleri kaldı. *Son olarak uygulamanın ayarlarının .xml vb. formatta kaydedilmesi gerekiyor.

  €163 (Avg Bid)
  €163 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  3 table design with Mongo db Location Information Driver Information Vehicle Information With the layered architecture, vehicle and location information will be obtained, and driver information will be obtained.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Merhaba Engin, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Husam B., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Huseyin A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 - €14
  €14 - €14
  0 teklifler

  Merhaba Fadi A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Firmamız Pick-up 4x4 araçların aksesuar ve off road donanımlarını araçlara montajını ve aynı zamanda perakende satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Hali hazırda firmamızın logosu bulunmaktadır. Sitemizi de inceleyerek bu konuda fikir edinebilirsiniz. Logo yenilenmesine giderek web sitemizde kullanacağımız, sticker baskısı yaptıracağımız, reklam ve promosyon ürünler de de rahatlıkla kullanabileceğimiz profesyonel bir logo istiyoruz

  €59 (Avg Bid)
  €59 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  İnsan kaynakları ve bordro için bir web sitesine ihtiyacım var. MVC ve Devexpress ile geliştirilmesini istiyorum. Yaklaşık 15 sayfa civarı olacak. Kullanıcı bazlı yetkilendirme olacaktır. Aynı anda birden fazla şirket kullancak şekilde dizayn edilmeli. Proje katmanlı mimariye uygun dizayn edilmeli. Tüm DB işlemleri tek katmandan yönetilmeli. Arayüz katmanı kullanan şirket bazında değişebilmeli.

  €1240 (Avg Bid)
  €1240 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Güvensiz bir sitede kullandığım scripte ait database'mi fox isimli wp temasını kurup aktarmak istiyorum. temayı satın almıştım. Eski sitenin db si yedeklenecek,yeni tema kurulacak ve database yüklenecek.

  €216 (Avg Bid)
  €216 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhaba arkadaşlar araç kiralama projemizde nodejs vuejs nuxtjs rabbitmQ mogo db gibi bilen arkadaşlara ihtiyaç vardır bilen arkadaşlarla site güncellemeleri ve bakım için 1 yıllık anlaşılacaktır.

  €8578 (Avg Bid)
  €8578 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  tüm yapı ve ilgili api bilgileri tarafımdan verilecek ve tarafımın yönlendirmesi ile cms panel yapılmasını istiyorum panel mvc üzerinde olacak web api verilecek db paylaşılmayacak ihtiyaç duyulan task bilgileri ve method ,sp tarafımdan tfs üzerinden teslim edilecek cms panel mobil uyumlu olarak hazır template verilebilir veya kendinizde aşına olduğunuz template ile yapılabilir. günlük yapılan iş sürekli tfs üzerine kaynak kodları yüklenmesi beklenmekte ve ödemesi günlük bitmesi gereken işler bitmesi akabinde anında yapılacaktır.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler
  moodle plugin Bitti left

  Moodle is a lms system. I need a plugin for moodle. So teacher will able to upload a pdf file in moodle courses and determine some areas and pick A,B,C,D,E answear. So student select the his answer and get his grade. For sample:

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  work mongo db frontend angular angular

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Java ile geliştirelen bir android uygulamada veri tabanı olarak sqlite database kullanılmaktadır. Bu db dosyasının google drive'a yedeklenmesini veya alınmış yedeklerin geri yüklenmesini sağlamam gerekiyor. Bunun için android Studio'da hazırlanmış örnek bir uygulamaya ihtiyacım var. Hazırlanan bu uygulamayı kendi uygulamama göre düzenleyerek yedekleme özelliği eklemiş olacağım. Yedek google drive da app foldera kaydedilmesi gerekiyor. Kullanıcı gerekli giriş işlemini yaptıktan sonra yedekleme veya geri yükleme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

  €8 - €29
  €8 - €29
  0 teklifler

  Wordpress icinde calisacak, sag alt kosede kapali durup tiklayinca acilan bir pop-up hesap makinesi. Ziyaretci email bilgisi girdigi zaman "show price" a tiklayinca gorebilecek hesaplamayi. Girilen email bilgileri bir DB de yada excel de tutulabilir. Ekteki gorsellerde wireframeimsi tum bilgiler mevcut. EKSTRA BILGI Boat Type (Hesaplamayi etkiliyor) Destination (Hesaplamayi etkilemiyor) Number of people (Hesaplamayi etkiliyor) Dates (Hesaplamayi etkiliyor. Dusuk ve yuksek sezon olarak. Her destinasyon icin farkli) Visitor Email address (Hesaplamayi etkilemiyor) Show Price Button 5 gun icinde hazir olmasi gerekiyor. Tesekkurler

  €159 (Avg Bid)
  €159 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  eskiden swf ile yapılmış olan bir organize sanayi site vaziyet planını html 5 olarka tekrar revize ettirmem gerekiyor. jpg olarak yerleşim üzerindeki no olarak dükkan numaraları belli ve o no üzerine geldiğinde popup olarak ilgili yerdeki firma bilgisi gelmesi gerekiyor ve daha sonraki değişilikler ( örn 3 no dan a firması taşındı b firması geldi.) txt yada db üzerinden de halledilebilmeli.

  €47 (Avg Bid)
  €47 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Andorid ve ios olmak üzere bir uygualama yaptırmak istiyorum. Proje Detayı - Uygulama açlış ekranında logo gözükmesi - Logo gösterimi sırasında DB ye bağlanarak cihaz idsine göre kayıt yok ise üye formunun üyelik sayfasına yönlendirilmesi kayıtlı ise webviewde verilen herhangi bir sayfaya yönlendirilmesi. İstenilen Özellik - IOS(ANC) ve ANDROID(GCM) olarak tek panel üzerinden push bildirimlerin aynı anda gönderilmesi. - Panel üzerinde üyelerin listelenmesi.

  €331 (Avg Bid)
  €331 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhabalar, Andorid ve ios olmak üzere bir uygualama yaptırmak istiyorum. Proje Detayı - Uygulama açlış ekranında logo gözükmesi - Logo gösterimi sırasında DB ye bağlanarak cihaz idsine göre kayıt yok ise üye formunun üyelik sayfasına yönlendirilmesi kayıtlı ise webviewde verilen herhangi bir sayfaya yönlendirilmesi. İstenilen Özellik - IOS(ANC) ve ANDROID(GCM) olarak tek panel üzerinden push bildirimlerin aynı anda gönderilmesi. - Panel üzerinde üyelerin listelenmesi.

  €339 (Avg Bid)
  €339 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hello friends. I have a WordPress site. I want to set up social networking extension to the my blog. I installed the BuddyPress plugin. But the system is very slow. I'm looking for somebody who can solve this problem. I tried: wp-cache, db optimization... You can use Google search: "buddypress slow" My server: 1CPU, 2GB Ram. My blog: Thanks. Merhaba arkadaşlar. Wordpress sitem var. Sosyal ağ eklentisi kurmak istiyorum. BuddyPress eklentisi kurdum fakat eklenti sonrası site çok yavaşladı. Server'ın özellikleri: 1CPU, 2GB Ram.. Eklentiyi yavaşlık sorunu olmadan çalışı bir vaziyette kuracak birini arıyorum. wp-cache, veritabanı optimizasyonu denedim olmadı. Blog sayfam: Teşekkürler.

  €83 (Avg Bid)
  €83 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba, Proje çok basit 1 - c# bilgisi gerektiriyor 2- c# kullanarak web tabanlı yazılım geliştirme bilgisi gerekiyor 3- DB si hazır olan bir Dasboard muhtemel 4 rakam , 2 grafik ( +1 er olabilir) 4- DB altyapısı hazır olup , gerekirse yazılıma göre düzenleme yapılabilir . Bu DB de 5-6 adet tablonun editörünün hazırlanması 5- görsel olarak sade ancak kullanımı kolay Yönetim (5-6 adet) ekranları ve 1 Dashboard dan oluşan yazılımı yapabilecek yazılım uzmanı arıyoruz. Yazılımın ilk çalışan versiyonu Şubat Son haftası teslim edilecek . İlerleyen zamanda yine aynı yazılımcı ile müşteri taleplerine göre çalışma devam edecek. Uygun göreceği bir template i kullanabiliriz. Hız kazanmak a&c...

  €1160 (Avg Bid)
  €1160 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  pythonda yazılacak projeye mysql girilen veri kayıt edilecek ve internetteki db ye toplu yüklenecek

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  mongo db kullanarak kullanıcı kaydı yapılacak, her kullanıcıya ait bir Id üretilecek kayıt olduktan sonra kullanıcıya verilecek, kullanıcı id si ve bes tane bilgi mondodb de başka bir collection a kaydedilecek ve kullanıcı login olduğunda bu collectindaki kullanıcı id sine göre veriler listelenecek ve bir grafikte gösterilecek.

  €668 (Avg Bid)
  €668 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Üyelik gerektiren, web tasarım. DB kısmı hariç.

  €715 (Avg Bid)
  €715 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  farklı fırmalardan ve farklı yapılarla gelecek olan xml lerın bellırlı bır formata donusturulmesı. kullanım e tıcaret ıcın olacagından resım fıyat vs gıbı donusumlerınde uygun olarak yapılması ıstenmektedır. sıstem gereksınımını de yazmanız gerekmektedır. kullanılacak platform php db mysql. e tıcaret sıstemı ıcın kullanılan vps ı yormamak adına xml donusumlerını farklı bır sunucuda yapmak ıstıyoruz bu yuzden bu sekılde bır yazılıma ıhtıyac vardır.

  €972 (Avg Bid)
  €972 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  farklı fırmalardan ve farklı yapılarla gelecek olan xml lerın bellırlı bır formata donusturulmesı. kullanım e tıcaret ıcın olacagından resım fıyat vs gıbı donusumlerınde uygun olarak yapılması ıstenmektedır. sıstem gereksınımını de yazmanız gerekmektedır. kullanılacak platform php db mysql. e tıcaret sıstemı ıcın kullanılan vps ı yormamak adına xml donusumlerını farklı bır sunucuda yapmak ıstıyoruz bu yuzden bu sekılde bır yazılıma ıhtıyac vardır.

  €9 - €1382
  €9 - €1382
  0 teklifler

  1 web sayfalarımız wordpress de yer almaktadır, mysql veri tabanında toplanmış bilgilerin burada grafiğe dökülmesi (highcharts-mysql-wordpress entegr...olacaktır, mysql de herhangi bir table dan data okuyan ve WP de bunu aktif olarak gösterebilen herhangi bir chart örneği bize yetecektir, highcharts bizim tercihimizdir. 2- Twitter API lerini kullanılarak twitter datasının mysql e yazılması a. Burada tercihimiz Python dili, burada iki örneğe ihtiyacımız var, stream api den real time data nın store edilmesi, ya da anlık query ler ile bilginin DB ye kaydedilmesi ni içerecek 2 örnek bize yetecektir, sequrity (sql injection vs) konularında günün standartlarında çözümlere ihtiyacımız var, net de bulduğumuz örnekleri ...

  €589 (Avg Bid)
  €589 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, sitesi wordpress tabanlı bir site. Siteye kullanıcı girişi olduğunda cpu aşırı zorlanıyor ve hosting makinası yanıt vermiyor, reset atılmadan siteye ulaşamıyoruz. Elimizde loglar bulunmakta. Db ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Daha önce 3 farklı arkadaşımız ilgilendi fakat sorunu çözemediler.

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...ilişkilerden, ön büro programıyla veri alışverişine kadar bir çok özelliği içinde barındırır. Uygulama MSSQL üzerinde çalışacaktır. Tüm veritabanı yapısı hazırdır. Tüm db ilişkileri, stored procedure'lerle yapılmaktadır ve hazırdır. Zaten projenin Android ayağı hazır olduğu için yapacak arkadaşın işinin olabildiğince kolaylaştığını düşünüyoruz. Rekabet ve gizlilik yüzünden projenin detaylarını ancak yüz yüze ya da telefonda görüşmede anlatabiliriz. Ancak içinde mesajlaşma olduğunu ve bu mesajlaşmanın komple hazırlandığını belirtebiliriz. Yapacak arkadaş, önündeki Android örneğine bakarak, hali hazırda kurulmuş db yapısının üzerin...

  €4862 (Avg Bid)
  €4862 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  ...bot is able to detect when the liquidity pool is created and be able to snipe trades immediately within seconds * Anti-Rug features * Count down timer detection: The bot waits for the count down timer to finish before sending the transaction * Customized priority fee: You can customize the priority fee in order to get transactions confirmed faster. * Telegram scrapping: The bot can automatically pick the Token address from DMs and channels/groups both public or private. It also supports links. * WSOL Sniping: Snipe using WSOL instead of normal SOL to accelerate your snipes. Wrap and unwrap WSOL from the same interface. * Take profit / Stop loss / Trailing / Timers: Automate the selling based on multiple strategies. You can also execute keyboard commands to force sell. * Spam buys...

  €18 - €151
  Mühürlü
  €18 - €151
  2 teklifler

  ...training video so you’re able to “spot” a viral video based on statistics, but otherwise this will require you having “good taste”. One last thing you may be doing is engaging with comments section. I will be creating at least a dozen TikTok pages. All with their own different category. The goal would be to have you work on at least 3 channels. Posting at least 2 or 3 videos a day. And you’ll get to pick your category!! So this may be fun for you. Example categories can include: tech, sports, humor, news, motivation, cars, travel, and much more! If all goes well this can be a full time looking for affordable bidders. Key Responsibilities: - Finding viral TikTok videos to category - Downloading, repurposing, and reposting - Engaging wi...

  €4 / hr (Avg Bid)
  €4 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  ...can stand out! (Upon successful completion of the test) - Priceless! ➡️ Unlock hours of groundbreaking video content I’ve been working on for months that's nowhere else to be found. (399 USD, INCLUDED!) ➡️ Numerous attachments with client conversation pipelines, strategies, tools and much more! (199 USD, INCLUDED!) ➡️ Dive into biweekly live streams with the masters, ask anything you want, and pick up secrets they don't just share with anyone. (100 USD per hour, INCLUDED!) ➡️ An overview with my thoughts of all newsletters I'm subscribed to in freelancing/AI/Digital, giving you the edge you need. (99 a month, INCLUDED!) ➡️ ️Personal guidance & mentoring from best freelancers (From 80-120 USD per hour, INCLUDED!) Worth THOUSANDS of dollars, it’...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Looking for a Fullstack Developer who is exper...front-end and back-end coding languages, development frameworks and third-party libraries and should be able to Modify and test changes to previously developed programs. Possess excellent knowledge of UI/UX and basic prototype design. Develop and manage well-functioning databases and applications. Should be able to host and manage web project on Azure / Azure Storage / Azure Security / Azure SQL db etc or similar in AWS Overseeing the automated testing and providing feedback to management during the development process. Important 1) Must know Hindi / Marathi 2) Will have to commit code daily to Github 3) Must be willing to work atleast 20-30 hours per week 4) Should be an individual willing to sign an NDA This project is not open to...

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Ortalama Teklif
  16 teklifler

  I require an expert with PostgreSQL and VPS servers to install PostgreSQL 15 on my Hostinger VPS server. Main Tasks: - Set up PostgreSQL 15 on the Hostinger VPS Linux server. - Configure the server to allow access from my local Windows environment using pgAdmin4. - Need to connect PostgreSQL DB in .NET Core project. The successful candidate will be someone who can work quickly and efficiently, given that I need this task completed as soon as possible. Additionally, experience with Hostinger VPS servers and the ability to facilitate remote access for local environment using PostgreSQL is crucial.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...high-performance framework for building modern, cloud-based, and internet-connected applications. 2. **Database:** - **Azure Cosmos DB:** A multi-model, globally distributed database for storing user data, trail information, and contributions. 3. **Authentication:** - **Azure Active Directory (AAD):** Secure authentication for user profiles and access control. 4. **APIs:** - **RESTful APIs with ASP.NET Core:** For communication between the frontend and backend. ### Cloud Services: 1. **Hosting:** - **Azure App Service:** A fully managed platform for building, deploying, and scaling web apps. 2. **Database Hosting:** - **Azure Cosmos DB:** As mentioned above, for a globally distributed, multi-model database. 3. **Storage:** - **Azure Blob Storage:**...

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  ...can stand out! (Upon successful completion of the test) - Priceless! ➡️ Unlock hours of groundbreaking video content I’ve been working on for months that's nowhere else to be found. (399 USD, INCLUDED!) ➡️ Numerous attachments with client conversation pipelines, strategies, tools and much more! (199 USD, INCLUDED!) ➡️ Dive into biweekly live streams with the masters, ask anything you want, and pick up secrets they don't just share with anyone. (100 USD per hour, INCLUDED!) ➡️ An overview with my thoughts of all newsletters I'm subscribed to in freelancing/AI/Digital, giving you the edge you need. (99 a month, INCLUDED!) ➡️ ️Personal guidance & mentoring from best freelancers (From 80-120 USD per hour, INCLUDED!) Worth THOUSANDS of dollars, it’...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  design a plan for collecting and processing nucleic acids. Answer the following questions using two or more sources in APA format for this 3-5 page paper. Outline what evidence you would need to determine the answer to your question. Identify two different Biotechnological methods that could be used to solve the problem. Discuss the science behind each method. Pick the best method for answering your experimental question. State why you chose that method and why you believe it is the best method that can be used to answer your experimental question. Outline any ethical concerns or outliers. Work out the problem by describing your experimental design and stating all probably results. Defend the answer to your question. IT MUST BE ON THE SCENARIO I ALREADY MADE IN THE ATTACHED FILE

  €86 (Avg Bid)
  €86 Ortalama Teklif
  21 teklifler
  Fix SQLite Expo DB Error 6 gün left
  ONAYLI

  I'm delving into a challenge with my React Native Expo application, specifically grappling with a TypeError stemming from my attempts to interact with a SQLite database. My aim is to establish robust database interactions primarily focusing on performing operations through raw SQL queries. Despite the hiccup, my goal is clear: to create a seamless user experience by ensuring stable database interaction within my app. To streamline the resolution process, I'm on the lookout for a freelancer with a deep understanding of: - React Native and Expo framework intricacies - SQLite integration and manipulation using raw SQL queries within a React Native environment - Debugging and resolving TypeError issues specifically related to database transactions - Experience with database schema ...

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Similar to the flush functionality except another button called "Transfer" where you have to enter the location where it all goes, as opposed to how "Flush" moves everything to Overflow "Transfer" would let you pick where, to be clear we would be leaving Flush this would be in addition to.

  €553 (Avg Bid)
  €553 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...can stand out! (Upon successful completion of the test) - Priceless! ➡️ Unlock hours of groundbreaking video content I’ve been working on for months that's nowhere else to be found. (399 USD, INCLUDED!) ➡️ Numerous attachments with client conversation pipelines, strategies, tools and much more! (199 USD, INCLUDED!) ➡️ Dive into biweekly live streams with the masters, ask anything you want, and pick up secrets they don't just share with anyone. (100 USD per hour, INCLUDED!) ➡️ An overview with my thoughts of all newsletters I'm subscribed to in freelancing/AI/Digital, giving you the edge you need. (99 a month, INCLUDED!) ➡️ ️Personal guidance & mentoring from best freelancers (From 80-120 USD per hour, INCLUDED!) Worth THOUSANDS of dollars, it’...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...can stand out! (Upon successful completion of the test) - Priceless! ➡️ Unlock hours of groundbreaking video content I’ve been working on for months that's nowhere else to be found. (399 USD, INCLUDED!) ➡️ Numerous attachments with client conversation pipelines, strategies, tools and much more! (199 USD, INCLUDED!) ➡️ Dive into biweekly live streams with the masters, ask anything you want, and pick up secrets they don't just share with anyone. (100 USD per hour, INCLUDED!) ➡️ An overview with my thoughts of all newsletters I'm subscribed to in freelancing/AI/Digital, giving you the edge you need. (99 a month, INCLUDED!) ➡️ ️Personal guidance & mentoring from best freelancers (From 80-120 USD per hour, INCLUDED!) Worth THOUSANDS of dollars, it’...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Must be fun and enjoyable to work with. My motto is: If i like you i hire you if i dont like you i fire you. My bootstrap admin is great out of the box but now i want to tweak it and tailor it to my specific clients. I will be the MASTER ADMIN as i currently am. However i am the only admin able to login. To make things easier for you to understand, my clients have stores. I have each store in my db with a store ID. Each store has an ID, name, opening hours etc etc so they all have their own settings... I have been using oscommerce classic admin for many years but it is NOT mobile friendly and will take much time to make it so, so i wishto just start moving to bootstrap and add in the modules and content i need. - Some modules/pages/scripts will need to be copied from the CL...

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  ...can stand out! (Upon successful completion of the test) - Priceless! ➡️ Unlock hours of groundbreaking video content I’ve been working on for months that's nowhere else to be found. (399 USD, INCLUDED!) ➡️ Numerous attachments with client conversation pipelines, strategies, tools and much more! (199 USD, INCLUDED!) ➡️ Dive into biweekly live streams with the masters, ask anything you want, and pick up secrets they don't just share with anyone. (100 USD per hour, INCLUDED!) ➡️ An overview with my thoughts of all newsletters I'm subscribed to in freelancing/AI/Digital, giving you the edge you need. (99 a month, INCLUDED!) ➡️ ️Personal guidance & mentoring from best freelancers (From 80-120 USD per hour, INCLUDED!) Worth THOUSANDS of dollars, it’...

  €26 (Avg Bid)
  €26 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  ...Must be fun and enjoyable to work with. My motto is: If i like you i hire you if i dont like you i fire you. My bootstrap admin is great out of the box but now i want to tweak it and tailor it to my specific clients. I will be the MASTER ADMIN as i currently am. However i am the only admin able to login. To make things easier for you to understand, my clients have stores. I have each store in my db with a store ID. Each store has an ID, name, opening hours etc etc so they all have their own settings... I have been using oscommerce classic admin for many years but it is NOT mobile friendly and will take much time to make it so, so i wishto just start moving to bootstrap and add in the modules and content i need. - Some modules/pages/scripts will need to be copied from the CL...

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  25 teklifler