Pick multivalue db işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  146,701 pick multivalue db iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.500 TL

  €3312 (Avg Bid)
  €3312 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  EKTEKİ ÖRNEĞİ İNCELEYİN...örnekteki dos oyununun benzeri olacak..( aynısı olmayacak ) tasarımı değiştirilip geliştirilerek hem mobilde hemde web sitesinin içibnde çalışacak şekilde yapılacaktır..admin paneli ve db webden yönetilecek ( üyelik ve reklam için ) kaynak kodları ile teslim alınacaktır.. hazır oyun araçlarıyla olmuyor... İstanbuldan yazılımcı arıyorum..FİYAT TEMSİLİDİR: ödenecek olan $ değil TL dir...3.000 TL

  €1813 (Avg Bid)
  €1813 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  fan tasarımı Bitti left

  istenilen ölçülerde fan basınç db sine göre kanat çizilecek

  €99 (Avg Bid)
  €99 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  Kendi oyunun için db ile çalışan website

  €95 (Avg Bid)
  €95 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Standart elektrik sayaçları veya tüketimi ölçen cihazlardan alınan veriyi kaydedecek ve istenilen arama filtresi ile tabloda listeleyip grafiğe dökecek yazılım için tekliflerinizi bekliyorum. *Haberleşme protokolü class ve metodları hazır sayaçlardan istenilen veri metodlar ile okunabiliyor. *Programın user interface'ini oluşturan formlar MetroFramework ile tasarlandı. *VS C# ile okuma, db kaydetme ve db'den veriyi listeleme işleri kaldı. *Son olarak uygulamanın ayarlarının .xml vb. formatta kaydedilmesi gerekiyor.

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  3 table design with Mongo db Location Information Driver Information Vehicle Information With the layered architecture, vehicle and location information will be obtained, and driver information will be obtained.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Merhaba Engin, profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Husam B., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €9 (Avg Bid)
  €9 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Huseyin A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 - €14
  €14 - €14
  0 teklifler

  Merhaba Fadi A., profilinizi farkettim ve size projemi önermek isterim. 7 Nisan 16:00'da bir oracle db(pl/sql) ile ilgili sınavım var yardımcı olabilir misiniz?

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Firmamız Pick-up 4x4 araçların aksesuar ve off road donanımlarını araçlara montajını ve aynı zamanda perakende satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Hali hazırda firmamızın logosu bulunmaktadır. Sitemizi de inceleyerek bu konuda fikir edinebilirsiniz. Logo yenilenmesine giderek web sitemizde kullanacağımız, sticker baskısı yaptıracağımız, reklam ve promosyon ürünler de de rahatlıkla kullanabileceğimiz profesyonel bir logo istiyoruz

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  55 teklifler

  İnsan kaynakları ve bordro için bir web sitesine ihtiyacım var. MVC ve Devexpress ile geliştirilmesini istiyorum. Yaklaşık 15 sayfa civarı olacak. Kullanıcı bazlı yetkilendirme olacaktır. Aynı anda birden fazla şirket kullancak şekilde dizayn edilmeli. Proje katmanlı mimariye uygun dizayn edilmeli. Tüm DB işlemleri tek katmandan yönetilmeli. Arayüz katmanı kullanan şirket bazında değişebilmeli.

  €1274 (Avg Bid)
  €1274 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Güvensiz bir sitede kullandığım scripte ait database'mi fox isimli wp temasını kurup aktarmak istiyorum. temayı satın almıştım. Eski sitenin db si yedeklenecek,yeni tema kurulacak ve database yüklenecek.

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhaba arkadaşlar araç kiralama projemizde nodejs vuejs nuxtjs rabbitmQ mogo db gibi bilen arkadaşlara ihtiyaç vardır bilen arkadaşlarla site güncellemeleri ve bakım için 1 yıllık anlaşılacaktır.

  €8810 (Avg Bid)
  €8810 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  tüm yapı ve ilgili api bilgileri tarafımdan verilecek ve tarafımın yönlendirmesi ile cms panel yapılmasını istiyorum panel mvc üzerinde olacak web api verilecek db paylaşılmayacak ihtiyaç duyulan task bilgileri ve method ,sp tarafımdan tfs üzerinden teslim edilecek cms panel mobil uyumlu olarak hazır template verilebilir veya kendinizde aşına olduğunuz template ile yapılabilir. günlük yapılan iş sürekli tfs üzerine kaynak kodları yüklenmesi beklenmekte ve ödemesi günlük bitmesi gereken işler bitmesi akabinde anında yapılacaktır.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler
  moodle plugin Bitti left

  Moodle is a lms system. I need a plugin for moodle. So teacher will able to upload a pdf file in moodle courses and determine some areas and pick A,B,C,D,E answear. So student select the his answer and get his grade. For sample:

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  work mongo db frontend angular angular

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  First of all to everyone, I have an e-commerce system running through woocommerce. And I sell the products at the stores. Market places such as Amazon, ebay, gittigidiyor. I want to attract products from sites like Amazon and make automatic transfers to other markets. ............. ........... Öncelikle herkese merhabalar, Bir e-ticaret sitem var woocommerce üzerinden çalışıyor. Ve marketyerlerinde ürün satışı gerçekleştiriyorum. Amazon,ebay, gittigidiyor gibi market yerlerinde. Amazon gibi sitelerden ürün çekmek ve diğer marketyerlerine otomatik aktarım yapmak istiyorum.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Java ile geliştirelen bir android uygulamada veri tabanı olarak sqlite database kullanılmaktadır. Bu db dosyasının google drive'a yedeklenmesini veya alınmış yedeklerin geri yüklenmesini sağlamam gerekiyor. Bunun için android Studio'da hazırlanmış örnek bir uygulamaya ihtiyacım var. Hazırlanan bu uygulamayı kendi uygulamama göre düzenleyerek yedekleme özelliği eklemiş olacağım. Yedek google drive da app foldera kaydedilmesi gerekiyor. Kullanıcı gerekli giriş işlemini yaptıktan sonra yedekleme veya geri yükleme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

  €8 - €29
  €8 - €29
  0 teklifler

  Wordpress icinde calisacak, sag alt kosede kapali durup tiklayinca acilan bir pop-up hesap makinesi. Ziyaretci email bilgisi girdigi zaman "show price" a tiklayinca gorebilecek hesaplamayi. Girilen email bilgileri bir DB de yada excel de tutulabilir. Ekteki gorsellerde wireframeimsi tum bilgiler mevcut. EKSTRA BILGI Boat Type (Hesaplamayi etkiliyor) Destination (Hesaplamayi etkilemiyor) Number of people (Hesaplamayi etkiliyor) Dates (Hesaplamayi etkiliyor. Dusuk ve yuksek sezon olarak. Her destinasyon icin farkli) Visitor Email address (Hesaplamayi etkilemiyor) Show Price Button 5 gun icinde hazir olmasi gerekiyor. Tesekkurler

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  eskiden swf ile yapılmış olan bir organize sanayi site vaziyet planını html 5 olarka tekrar revize ettirmem gerekiyor. jpg olarak yerleşim üzerindeki no olarak dükkan numaraları belli ve o no üzerine geldiğinde popup olarak ilgili yerdeki firma bilgisi gelmesi gerekiyor ve daha sonraki değişilikler ( örn 3 no dan a firması taşındı b firması geldi.) txt yada db üzerinden de halledilebilmeli.

  €48 (Avg Bid)
  €48 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Merhabalar, Andorid ve ios olmak üzere bir uygualama yaptırmak istiyorum. Proje Detayı - Uygulama açlış ekranında logo gözükmesi - Logo gösterimi sırasında DB ye bağlanarak cihaz idsine göre kayıt yok ise üye formunun üyelik sayfasına yönlendirilmesi kayıtlı ise webviewde verilen herhangi bir sayfaya yönlendirilmesi. İstenilen Özellik - IOS(ANC) ve ANDROID(GCM) olarak tek panel üzerinden push bildirimlerin aynı anda gönderilmesi. - Panel üzerinde üyelerin listelenmesi.

  €340 (Avg Bid)
  €340 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhabalar, Andorid ve ios olmak üzere bir uygualama yaptırmak istiyorum. Proje Detayı - Uygulama açlış ekranında logo gözükmesi - Logo gösterimi sırasında DB ye bağlanarak cihaz idsine göre kayıt yok ise üye formunun üyelik sayfasına yönlendirilmesi kayıtlı ise webviewde verilen herhangi bir sayfaya yönlendirilmesi. İstenilen Özellik - IOS(ANC) ve ANDROID(GCM) olarak tek panel üzerinden push bildirimlerin aynı anda gönderilmesi. - Panel üzerinde üyelerin listelenmesi.

  €348 (Avg Bid)
  €348 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hello friends. I have a WordPress site. I want to set up social networking extension to the my blog. I installed the BuddyPress plugin. But the system is very slow. I'm looking for somebody who can solve this problem. I tried: wp-cache, db optimization... You can use Google search: "buddypress slow" My server: 1CPU, 2GB Ram. My blog: Thanks. Merhaba arkadaşlar. Wordpress sitem var. Sosyal ağ eklentisi kurmak istiyorum. BuddyPress eklentisi kurdum fakat eklenti sonrası site çok yavaşladı. Server'ın özellikleri: 1CPU, 2GB Ram.. Eklentiyi yavaşlık sorunu olmadan çalışı bir vaziyette kuracak birini arıyorum. wp-cache, veritabanı optimizasyonu denedim olmadı. Blog sayfam: Teşekkürler.

  €85 (Avg Bid)
  €85 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba, Proje çok basit 1 - c# bilgisi gerektiriyor 2- c# kullanarak web tabanlı yazılım geliştirme bilgisi gerekiyor 3- DB si hazır olan bir Dasboard muhtemel 4 rakam , 2 grafik ( +1 er olabilir) 4- DB altyapısı hazır olup , gerekirse yazılıma göre düzenleme yapılabilir . Bu DB de 5-6 adet tablonun editörünün hazırlanması 5- görsel olarak sade ancak kullanımı kolay Yönetim (5-6 adet) ekranları ve 1 Dashboard dan oluşan yazılımı yapabilecek yazılım uzmanı arıyoruz. Yazılımın ilk çalışan versiyonu Şubat Son haftası teslim edilecek . İlerleyen zamanda yine aynı yazılımcı ile müşteri taleplerine göre çalışma devam edecek. Uygun göreceği bir template i kullanabiliriz. Hız kazanmak a&c...

  €1191 (Avg Bid)
  €1191 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  pythonda yazılacak projeye mysql girilen veri kayıt edilecek ve internetteki db ye toplu yüklenecek

  €46 (Avg Bid)
  €46 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  mongo db kullanarak kullanıcı kaydı yapılacak, her kullanıcıya ait bir Id üretilecek kayıt olduktan sonra kullanıcıya verilecek, kullanıcı id si ve bes tane bilgi mondodb de başka bir collection a kaydedilecek ve kullanıcı login olduğunda bu collectindaki kullanıcı id sine göre veriler listelenecek ve bir grafikte gösterilecek.

  €686 (Avg Bid)
  €686 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Üyelik gerektiren, web tasarım. DB kısmı hariç.

  €734 (Avg Bid)
  €734 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  farklı fırmalardan ve farklı yapılarla gelecek olan xml lerın bellırlı bır formata donusturulmesı. kullanım e tıcaret ıcın olacagından resım fıyat vs gıbı donusumlerınde uygun olarak yapılması ıstenmektedır. sıstem gereksınımını de yazmanız gerekmektedır. kullanılacak platform php db mysql. e tıcaret sıstemı ıcın kullanılan vps ı yormamak adına xml donusumlerını farklı bır sunucuda yapmak ıstıyoruz bu yuzden bu sekılde bır yazılıma ıhtıyac vardır.

  €998 (Avg Bid)
  €998 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  farklı fırmalardan ve farklı yapılarla gelecek olan xml lerın bellırlı bır formata donusturulmesı. kullanım e tıcaret ıcın olacagından resım fıyat vs gıbı donusumlerınde uygun olarak yapılması ıstenmektedır. sıstem gereksınımını de yazmanız gerekmektedır. kullanılacak platform php db mysql. e tıcaret sıstemı ıcın kullanılan vps ı yormamak adına xml donusumlerını farklı bır sunucuda yapmak ıstıyoruz bu yuzden bu sekılde bır yazılıma ıhtıyac vardır.

  €9 - €1419
  €9 - €1419
  0 teklifler

  1 web sayfalarımız wordpress de yer almaktadır, mysql veri tabanında toplanmış bilgilerin burada grafiğe dökülmesi (highcharts-mysql-wordpress entegr...olacaktır, mysql de herhangi bir table dan data okuyan ve WP de bunu aktif olarak gösterebilen herhangi bir chart örneği bize yetecektir, highcharts bizim tercihimizdir. 2- Twitter API lerini kullanılarak twitter datasının mysql e yazılması a. Burada tercihimiz Python dili, burada iki örneğe ihtiyacımız var, stream api den real time data nın store edilmesi, ya da anlık query ler ile bilginin DB ye kaydedilmesi ni içerecek 2 örnek bize yetecektir, sequrity (sql injection vs) konularında günün standartlarında çözümlere ihtiyacımız var, net de bulduğumuz örnekleri ...

  €605 (Avg Bid)
  €605 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Merhaba, sitesi wordpress tabanlı bir site. Siteye kullanıcı girişi olduğunda cpu aşırı zorlanıyor ve hosting makinası yanıt vermiyor, reset atılmadan siteye ulaşamıyoruz. Elimizde loglar bulunmakta. Db ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Daha önce 3 farklı arkadaşımız ilgilendi fakat sorunu çözemediler.

  €169 (Avg Bid)
  €169 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  ...ilişkilerden, ön büro programıyla veri alışverişine kadar bir çok özelliği içinde barındırır. Uygulama MSSQL üzerinde çalışacaktır. Tüm veritabanı yapısı hazırdır. Tüm db ilişkileri, stored procedure'lerle yapılmaktadır ve hazırdır. Zaten projenin Android ayağı hazır olduğu için yapacak arkadaşın işinin olabildiğince kolaylaştığını düşünüyoruz. Rekabet ve gizlilik yüzünden projenin detaylarını ancak yüz yüze ya da telefonda görüşmede anlatabiliriz. Ancak içinde mesajlaşma olduğunu ve bu mesajlaşmanın komple hazırlandığını belirtebiliriz. Yapacak arkadaş, önündeki Android örneğine bakarak, hali hazırda kurulmuş db yapısının üzerin...

  €4994 (Avg Bid)
  €4994 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Hello LAMP Env We need to create like 4 FTPS w 4 DB copies. very simple project ! FTP 101 W DB 101 Access : all info you would provide FTP 102 W DB 102 Access : all info you would provide FTP 103 W DB 103 Access : all info you would provide FTP 104 W DB 104 Access : all info you would provide Copy the site folder from live to the FTP 4 Dir under new folder you will create : See above Take live DB and create 4 current new copies of it and make sure each new FTP has a new copies sire version Site Home/ Devlopment101 Site Home/ Devlopment102 Site Home/ Devlopment103 Site Home/ Devlopment104 With different password you have to set in config for each PHP page So the 4 DB and 4 FTP not like original We will test it and the...

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  ...bottom. Second, Put Alumni vs. Student question at very top of User registration. 4 -(time estimate: 10 minutes) Add a checkbox for signed Privacy policy - have checked by default. Link to a privacy alert Modal with Lorem ipsum in it - I will modify this later. Put this at the bottom of the user registration page. Members page: 1 -(time estimate: 30 minutes) Controller for counting shared traits (db ?). I want a Laravel controller created that searches the user account of all other members, and then returns which ones have one or more matching traits. If a trait matches, count number of matches. Need to create a new table for matches. Calculate for each member, run each time a new user joins, and update count between all users. 2 -(time estimate: 15 minutes) Member card - Repl...

  €167 (Avg Bid)
  €167 Ortalama Teklif
  27 teklifler
  NOSQL DATABASE 6 gün left

  PROBLEM: Find or conceptualize a hypothetical scenario where a non-relational database is the best solution 1. the scenario (industry, firm, information requirements, data requirements) 2. a discussion describing the form that the NoSQL DB should take (including choosing a specific DB). You should consider other options in your discussion. 3. a discussion of why your non-relational solution would work best – a key grading point is justifying your choice (business issues such as cost may also contribute to your decision in addition to technical requirements). Describe the specific characteristics of your scenario that suggests your noSQL solution is the best choice. Describing why it can be utilized is important but insufficient; convince me that it should be the solutio...

  €34 (Avg Bid)
  €34 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Migrate db 6 gün left

  I have two projects for POS system one built with laravel multi-tenant application and the second one built with codeigniter I want to move the database from codeigniter to laravel

  €153 (Avg Bid)
  €153 Ortalama Teklif
  28 teklifler

  We are looking for a Philippine blog/content writer for 1000-1500 words for 2 blogs a week. This will be an ongoing project for up to 3 years or longer. We want to start with 1 blog written to see your writing skills and if you write well, then we will try one more. If the second blog is also good, we would like to hire for ongoing blogs. We will probably pick 2 or 3 candidates to write the first blog for $30. We are an e-cigarette company, so the blog has to be informative. Here is our blog site.[offical aspire url: ] We will provide the blog titles with potential content suggestions, but you will need to do some online research. The writing requires research on the electronic cigarettes or vape industry, and must not duplicate past blogs. So blogs will need

  €301 (Avg Bid)
  €301 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Help me build me a website using HTML CSS SQL and PHP. it should be coded in the vsc. all i want is a login and register interface for the user and admin. when the users login, they get a homepage in the homepage they get to give a test. i need you to create a test t...interface for the user and admin. when the users login, they get a homepage in the homepage they get to give a test. i need you to create a test too.(the test should not be a mcq or quiz, it should be a question with answer blocks and at the end there should be a message saying thankyou your response has been recorded) the test includes some questions and i want the response to be recorded in the db with the name of users who have inserted the data. the admin can add the questions and see the users then add a logou...

  €53 (Avg Bid)
  €53 Ortalama Teklif
  23 teklifler

  I currently have a website that helps track items from a video game, I'm heading back to work so im looking for a developer to help maintain and add new features to the website which will be recurring based on the outcome of this project. Currently, all the items are within tables but the backend is sending...search to all tables(4 tables, they are all already using ) Speed up bulk import service to do it in bulk or optimize however you best see fit. It's currently running async using the async ruby gem but the insert query could be improved.(Active Record) Tech Stack Api: Ruby on Rails Client: React with react-router 6 UI Library: Mantine Db: Postgres I have set up steps to get up and running locally in the repo's README.

  €95 - €284
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €95 - €284
  27 teklifler

  An app was developed for us but the developer has dissappeared. We have the apk and the Python code. The app has some glitches and we need someone to pick it up and run with it. If the apk cannot be used the app will need to be redeveloped from scratch. A successful project will lead to developing several more apps. The apk is attached.

  €1634 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €1634 Ortalama Teklif
  29 teklifler
  SQL Guru needed 6 gün left
  ONAYLI

  ...<b>GreenWay Art Prize</b>, Art Est. Art School and Gallery, Sydney, finalists exhibition <br>2022 - <b>Swell Sculpture Festival</b>, Currumbin, Qld, finalists exhibition <br>2022 - <b>North Queensland Ceramic Awards</b>, Perc Tucker Regional Gallery, Queensland, finalists exhibition and I need these parsed and placed as individual rows in another table within the db. However, there is an authority list as a table in the same db that needs to match the title (data with the <b>xxx</b> tags) reliably. The output should match this: id artist_id name artprizes_id year matchedTitle confidence 6589727 26487 Lea Kannar-Lichtenberger 583 2022 GreenWay Art Prize 100 6589728 26487 Lea...

  €94 (Avg Bid)
  €94 Ortalama Teklif
  34 teklifler
  Dessert project 6 gün left
  ONAYLI

  We're obtained a quote for a universal cobot directly from the manufacturer. The project is a basic pick and place application that would use a Pneumatic tool to place a cardboard tray on a flat plate, then pick up a 12 little jello cups that have been previously lined up on another plate, ,place them on the cardboard tray, then push the tray onto a belt conveyor. Although we áre told the New cobots áre very easy to programa, we prefer an engineer with previous programming experience to set up the robot and do basic training for our personnel. We are located in the Chicago area. The weight of the 12 jellos is approx. 2.5 lbs.

  €4732 (Avg Bid)
  €4732 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hi All, I have ubuntu with PHPMyAdmin, but the browser doesn't pick up the index.php. need your help to do the necessary changes.

  €41 (Avg Bid)
  €41 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  IN R programming (a) Pre-processing: Check the data to see if there is any missing value. The simplest approach to deal with the missing values is to remove the rows with any missing values. Use are free to pick other methods from literature to deal with missing data. Remember that the final data provided to the regression models should not have any missing value. Also, make sure that the variables have the correct type. For example, “station” number doesn’t really have a numerical meaning! Or the date should not be included as a predictor. (b) Split the data into three parts. Based on the “date”, consider the first 60% for training (Train), the next 20% for validation (Valid), and the last 20% for testing (Test). We will not touch the test set until th...

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler
  1 Thousand Days 6 gün left

  a program, not excel. based on 3 digit numbers, like pick 3 game. 2 different facets working together. 1- I need to be able to enter information, 3 digit numbers with a date for up to 1000 days. This data will be used to match up with facet 2. 2- I enter 3 digit numbers as I want, with dates. The program uses the numbers from facet 2 to add to or subtract from the entered number each day until the numbers reach 000 or 999. for example, 123 is drawn on 1-1-11. the program behind the scenes is adding to or subtracting from that number daily, so on 1-2-11 it would be 122 or 124 in the program, and so on. The program further needs to keep track of the number of days since the original number and date, for example 123 was drawn 45 days ago, or 60 days ago and so on. In facet 2 I...

  €449 (Avg Bid)
  €449 Ortalama Teklif
  27 teklifler

  create a character that he can shoot, reload the bullets ,scope for target the enemies , he can pick and drop the guns by using unreal engine for MOBILE

  €66 (Avg Bid)
  €66 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  We need one E-commerce app in Shopify platform which will be one admin panel with multiple pick-up points available on that website. Only the admin can list the products and the products can be shipped from multiple stores. Expert only bid on this

  €108 (Avg Bid)
  €108 Ortalama Teklif
  18 teklifler
  React Node enhancement --- 5 gün left
  ONAYLI

  1) Home page, need to change FrontEnd to nicely UI such as bgcolor, fontsize, some objects size adjustments (included map zoom in/out fix) 2) Home page, need to fix 2 charts data which currently ...fix) 2) Home page, need to fix 2 charts data which currently show wrongly (Js, Sql script, Stored procs already) 3) another page of chart not actual data yet, (need to add Js, Sql script & Stored procs accordingly) 4) another project just home page of UI (remove mockup values & improve UI, frontend only) want to add on above 4 things in existing projects. FrontEnd : ReactJs BackEnd : NodeJs DB : MSSQL (your pc must have mssql, already installed) Budget : SGD50~60 max & currently only SGD TimeLine : 1 or 2 days (I want it urgent) If interest, pls contact. otherwise,...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I need to get data from google buffer proto file into MSSQL DB by using entity framework. You can use any sample file. You can use C# netframework 5.0

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  1 teklifler