Shopify wordpress işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  85,764 shopify wordpress iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Yeni shopify mağazanın kurulumu ve tasarımı: Fiziksel ürünler Dropshopping DEĞİLDİR

  €196 (Avg Bid)
  €196 Ortalama Teklif
  24 teklifler

  Shopifydan tema satın alıcam onun markama yönelik herşeyiyle hazırlanması gerekiyor..

  €142 (Avg Bid)
  €142 Ortalama Teklif
  45 teklifler

  Butik olarak devam eden online mağazamız için: Tercihen İstanbul'da yaşayan İngilizce olarak Shopify, Etsy, Amazon ve Ebay platformlarını yönetecek. Ürün içerik, içerik yönetimi ve temel SEO ayarlarını yapabilecek E-ticaret iş ortağı ile koordinasyonu sağlamak Muhasebeyle koordineli şekilde çalışıp sevkiyatı yapılacak ürünlerin faturasını kestirmek, Sevkiyat süreçlerini organize etmek, Müşteri memnuniyet süreçlerini yakından takip etmek, İade ve değişim süreçlerini organize etmek, Müşteri beklentileri doğrultusunda sitede ürün kategori planlamasını yapmak, Ürün ve kategori bazında stok ve satış analizini düzenli yapmak, Ürünlerin satışa a&...

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Mevcut hizmette olan Shopify destekli olan sitemizi Woocommerce'ye entegre etmek istiyoruz. Theme olarak YANKA kullanıyoruz. üzerinden hosting hesabımız mevcuttur. Detaylı kurulum ile alakalı görüşmek istiyoruz. Sıfırdan kurulum, Tema detaylı kurulumu, Ödeme yöntemleri kurulumu, Email template kurulumu, v.b. Sitemiz uluslararası satış yapmakta olan yurtdışı sitesidir. İngilizce altyapılıdır. Saygılarımla,

  €459 (Avg Bid)
  €459 Ortalama Teklif
  24 teklifler
  www.hamam.fi Bitti left

  İnternet sitemiz için Shopify dan anlayan ve geliştirici anlamında yardımcı olacak arkadaşlar aramaktayız. Konuya hakim olan ve sonuç odaklı çalışacak. Sonuç iyi olursa sürekli olarak çalışmak isteriz. Konuyla alakalı Web’den görüşme sağlandıktan sonra iş başlaması yapılacaktır.

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler

  shopify sitemiz için responsive ayarları yapımı

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Shopify ile olusturulan Web sayfamizda calismayan linkler mevcut. Onarilmasini istiyorum.

  €38 (Avg Bid)
  €38 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Shopify kurulumu Tanitimi Dukkan degerinin artmasi One cikma Urun bulma Tedarikci bulma entegrasyonlari Ve yonetimi

  €1920 (Avg Bid)
  €1920 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Shopify Ruby dili ile düzenlenecek bir web sitemiz var. Liquid yazılım dili ile daha önce yaptığınz işler var mıdır, Hızlı aksiyon alıp işle başlamak istiyoruz. Daha önce yapmış olduğunz işleri bizimle paylaşabilir misiniz,

  €708 (Avg Bid)
  €708 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Shopify Store Bitti left

  I need a simple, stylish and modern design for my Dropshipping store.

  €117 (Avg Bid)
  €117 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  shopify tabanlı sitemin sayfa hızı çok düşük.Hızının artırılması için varolan sorunların giderilmesi

  €221 (Avg Bid)
  €221 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, Shopify'da kendi ürettiğim ve ithal ettiğim ürünleri yerel pazarda satıyorum. Mağazalara artık tek başıma yetişemiyorum. Shopify'da tecrübesi olan. Planlı programlı çalışabileceğim birilerini arıyorum. Sizden ürün bulmanızı vs. istemiyorum. Elimde olan ürünler belli. Organik trafiğim hiç fena değil. Gene de düzeltilmesi ve yapılması gereken görevlerin ardı arkası kesilmiyor. Öncelikle rakip analizi, anahtar kelime analizi ve Shopify'da tecrübeli birilerini arıyorum. Mecra gereği İngilizce olmazsa olmaz. Konuşabiliyor olmanız önemli değil. Yazılanı anlayabiliyor ve yazabiliyorsanız yeterli. Mağazalarda şuan için İngilizce herhangi bir içerik veya hedef kitle olmasa da konu ...

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Shopify mağazam için bir buton ekleme geliştirmesine ihtiyacım var.

  €28 (Avg Bid)
  €28 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  shopify ile web sitesinin profesyonelce tasarlanması

  €223 (Avg Bid)
  €223 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  Elimizde olan urun fotograflarini Shopify websitesine uygun kalitede duzenleme, arka plan silme vb photoshop islemlerini ve sonrasinda sosyal medyada kullanilmak uzere aylik duzenli olarak fotograf editleme islemlerini yapabilecek bir freelancer ariyoruz

  €61 (Avg Bid)
  €61 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  ...duymak ve hem teknik hem görsel anlamda ayrıntılara dikkat etmek. Türkiye’de yasal olarak çalışabilmek için geçerli bir çalışma iznine sahip olmak. Gerekli Olmayan, Tercih Sebebi Yetkinlikler React/Vue gibi JavaScript frameworklerini kullanmak konusunda tecrübe sahibi olmak. Fonksiyonel CSS konuları SASS veya LESS konusunda tecrübe sahibi olmak. Elasticsearch konusunda bilgi sahibi olmak. Shopify konusunda bilgi sahibi olmak. E-ticaret süreçleri konusunda bilgi sahibi olmak. Başvuru Süreci Tüm başvuru sahiplerine tamamlamaları için temel bir kodlama testi gönderilecektir. Bu kodlama testi, HTML/CSS kullanarak koda dökmeleri istenen bir PSD tasarım dosyası içerecektir. PSD t...

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Ortalama Teklif
  8 teklifler

  shopify web sitesi düzenlemesi

  €144 (Avg Bid)
  €144 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Şirketimizin ürünlerini satmak için bir e-ticaret sitesi oluşturmak istiyoruz. Altyapının Shopify üzerinde olmasını planlıyoruz ancak farklı önerilere de açığız.

  €423 (Avg Bid)
  €423 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  kısa link servisinin Shopify E-ticaret sistemi ile entegrasyonunun yapılması. Proje un Github hesabından paylaşılıp açık kaynkalı olarak geliştirilecektir. Geliştiricinin proje için git bilgileri talep etmesi gerekmektedir. Beklenen, Shopify kullanıcılarının geliştiricinin yaptığı entegrasyon ile basit şekilde kısa linkler oluşturabilmesi ve bu kısa linkleri SMS,Email gönderimlerinde kullanabilmesi.

  €9 - €28
  €9 - €28
  0 teklifler

  Merhaba, tarafımızca hazırlanacak özel tasarımın HTML'e dökülere Shopify'a giydirilmesi gerekmektedir. Ayrıca Türkiye'deki kargo firmalarına entegrasyon, stockmount entegrasyonu ve Logo ERP entegrasyonu da istenebilecektir.

  €1132 (Avg Bid)
  €1132 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Bastan sona bir Shopify magazasinin kurulumu yapacak. Hali hazirdaki temayi kullanarak gerekli degisiklikler yapilip, grafikleriyle birlikte tam kurulumu saglanacak.

  €398 (Avg Bid)
  €398 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Yeni acacagimiz shopify sitesinin hazirligi icin freelancer arayisi icindeyiz. A'den Z'ye son haline getirecek, daha once en az 10 shopify sitesi kurmus, tecrubeli ve yaratici arkadaslar benimle iletisime gecsin lutfen.

  €453 (Avg Bid)
  €453 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Merhabalar shopify alt yapılı site mevcuttur bunda rich snippet schema özellikleri ekli ve çalışmamakta - 1-2 menü aşağı doğruya dropdown list gibidir ve cok uzun olduğu için bu menü düzelecek - product filter eklenecek örnek mevcuttur - bazı tablet modunda site düzgün çıkmamaktadır bu sorun düzeltilecek -js,css optimizasyon yapacak siteyi hızlandıracak (cdn vardır fakat yine hızlı değil eksikler var) bunları yapabilecek ve iş proje oldukça devamlı çalışabileceğim birine ihtiyacım olacak

  €120 (Avg Bid)
  €120 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Shopify benzeri bir e ticaret site oluşturup insanlara bunun alt yapısını para ile aylık kiralama yapmak ve bunu sadece Türkiye'de yapmak

  €165 (Avg Bid)
  €165 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Satın almış olduğumuz bir shopify temasının, taleplerimiz doğrultusunda özelleştirilmesine ihtiyacımız var. CSS/HTML bilgisi gerekiyor.

  €412 (Avg Bid)
  €412 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  Merhaba Cem Ali Bey, Biz 'u kurduk ve işletiyoruz. Altyapısı Shopify üzerinde kurulu. Site Amerika'da çalışıyor. Geçen ay engelli (kör) birisi bize siteniz erişilebilirlik özellikleri taşımıyor diye dava açtı. Site shopify altyapısı kullandığı için taşıyor diye düşünmüştük ama tasarım aşamasında temel css bilgimizle yaptığımız editlemeler Wc3 ve Wcag standartlarından çıkarmış. sitesi üzerinden taratınca siteyi hatalar çıkmış. Bu çıkan hatalara link üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizden beklentimiz bu hataları düzeltmeniz. Bunu yapmak isterseniz sizden bütçe ve süre bilgisi alabilir miyiz? Teşekkür ederim.

  €233 (Avg Bid)
  €233 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Çağdaş Bey, Biz 'u kurduk ve işletiyoruz. Altyapısı Shopify üzerinde kurulu. Site Amerika'da çalışıyor. Geçen ay engelli (kör) birisi bize siteniz erişilebilirlik özellikleri taşımıyor diye dava açtı. Site shopify altyapısı kullandığı için taşıyor diye düşünmüştük ama tasarım aşamasında temel css bilgimizle yaptığımız editlemeler Wc3 ve Wcag standartlarından çıkarmış. sitesi üzerinden taratınca siteyi hatalar çıkmış. Bu çıkan hatalara link üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizden beklentimiz bu hataları düzeltmeniz. Bunu yapmak isterseniz sizden bütçe ve süre bilgisi alabilir miyiz? Teşekkür ederim.

  €233 - €233
  €233 - €233
  0 teklifler

  Shopify altyapısı kullanarak sıfırdan eticaret sistemi kurulması

  €451 (Avg Bid)
  €451 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Shoipfy mağazamıza ürün yükleme konusunda yardımcı olacak kişi arıyorum. Gerekli olan ürün detayları kendisine verilecektir. Shopify da ürün listeleme konusunda başaralı olan kişiler temasa geçebilirler.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  yeni ürünüm için e-ticaret sitesi istiyorum

  €166 (Avg Bid)
  €166 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  Merhaba, nasilsin ? Shopify uzerinde, taki uzerine bir sitem var. Henuz odeme sistemi vs yok. Genel olarak uzerinde bazi degisiklikler yapmak istiyorum. Ve de sormak istedigim bazi sorular var.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler
  shopify erp Bitti left

  ERP sistemimizdeki stok kartları, fiyat, miktar vs bilgileri web servisler ile Shopify API leri ile entegre edecek. listelenen ürünleri manuel tanımladık. ERP tarafında seçtiğim ürünleri Web servis ile Shopify'a sekronize edecek.

  €635 (Avg Bid)
  €635 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Shopifyda bir bayrak satış sitesi yaptırmak istiyoruz.

  €355 (Avg Bid)
  €355 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Build an ecommerce store 6 gün left
  ONAYLI

  I've started working on my website on Shopify and would like a professional to help make it look better with some functionalities that are not found on a standard Shopify template.

  €128 (Avg Bid)
  €128 Ortalama Teklif
  82 teklifler
  Build me a website 6 gün left
  ONAYLI

  I have an existing boring website done by myself on Shopify. I need a new exciting site, on a new platform, possibly Wordpress as I want to add a blog. I need someone who can look through my pictures and improve on them, sort them and move them around. And SEO's. Someone to get involved, who is willing to help me choose the right pictures for the right feel. Not just the web layout, but the pictures. I find it hard to get someone interested in the pictures. Most don't touch the pictures. I am very open to suggestions. I have looked at going with web builders like DotGO but they don't touch pictures. Or am I expecting too much?

  €295 - €884
  Mühürlü
  €295 - €884
  96 teklifler

  Hi, we have coded a tool in javascript/jquery for product options, that is directly integrated on a shopify template, we have the tool running perfectly in local but when being implemented in shopify there is a conflict and some parts of the tools are not working. This job has to be completed max in 1-2 days. Let me know if any questions, thanks

  €68 (Avg Bid)
  €68 Ortalama Teklif
  22 teklifler

  I need someone to research and import high-quality products from good should have experience on USA based dropshipping .Now ,our woocommerce site is almost complete. Here are some job requirements: Analysis product descriptions and editing images Fulfillment Shopify Stores Support 6.Co-work with google ads team and social media manager to launch our store and finally bring more sales.

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  13 teklifler

  Looking for a developer who can do monthly work for zero shopify websites

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  150 teklifler

  configure whatsapp notifications of order, registration and abandoned cart on shopify. They use api gateway whatsapp webhooks.

  €156 (Avg Bid)
  €156 Ortalama Teklif
  36 teklifler

  We're a UK based DTC ecommerce business in the skincare sector trading on Shopify. We plan to do a full redesign and build of our Shopify site. We will supply designs for the site and will require a Shopify epxert developer to build out the new site from the supplied designs. We'll also require follow up help and support post live launch. I will provide a full brief of all pages and functionality requirements.

  €7996 (Avg Bid)
  €7996 Ortalama Teklif
  96 teklifler

  Hi Hamza Abid, We are looking to build a multivendor marketplace on Shopify. Is this something you are capable of offering?

  €166 (Avg Bid)
  €166 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Hello, I am look for a Copywriter and Facebook ads manager/consultant. We are setting up a new webshop and need support in setting up Facebook/Instagram ads. The manager will help us find the right copywriting/language for the ads. The manager will help us find the right target audience. If it works out we could make it a long term thin...for a Copywriter and Facebook ads manager/consultant. We are setting up a new webshop and need support in setting up Facebook/Instagram ads. The manager will help us find the right copywriting/language for the ads. The manager will help us find the right target audience. If it works out we could make it a long term thing! Please respond only when experienced in Facebook/Instagram ads, Shopify and past experience as a copywriter. ...

  €273 (Avg Bid)
  €273 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  We need somebody who can install this template to our shopify. The Shopify store is brand new - no content. The template has to look exactly as in the demo, especially the navigation. this is the template-demo: Password: vuzaz We will provide the template. Anything else you need to know? Feel free to ask. Thank you

  €31 (Avg Bid)
  €31 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi Ajaykumar Narshibhai P., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €37 (Avg Bid)
  €37 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  I want to give customers attractive newsletters and messages to attract more sales. They should be eye-catchy and well-written.

  €127 (Avg Bid)
  €127 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  need shopify expert with custom code knowledge to fox shorting

  €17 (Avg Bid)
  €17 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  I have a Shopify eCommerce site built on a woodmart theme. I need to change the product page layout, the product image is not showing properly, and create a custom contact us page.

  €204 (Avg Bid)
  €204 Ortalama Teklif
  125 teklifler

  I need to convert an AI design file into an existing Shopify Store. The content is already on the site: The design has been created in Illustrator. I can provide it as is or in .jpg elements if needed (see attachment). We also picked out a theme that should work for that purpose: It's already installed on the backend. We're just looking to have the site look as close to the pdf attached as possible. Please let me know the price and how long you need to do this.

  €177 (Avg Bid)
  €177 Ortalama Teklif
  81 teklifler

  I need a professional website designer who can help me design my shopify store from scratch. You must have experience in this and also contact me if only you have samples of your previous work to show. Thanks

  €411 (Avg Bid)
  €411 Ortalama Teklif
  54 teklifler

  We are looking for someone to "spruce up" the bagmeup Shopify store. All products and content are already uploaded. A "custom" option needs to be added into products but that is about it. Client needs the website to look nicer and ready for any additional upsell features. This also has a tight timeline to be done by May 30th.

  €466 (Avg Bid)
  Acil
  €466 Ortalama Teklif
  65 teklifler

  Önde Gelen shopify wordpress Topluluk Makaleleri