Havaalanı transfer mobil uygulaması

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

[login to view URL] siteminizin mobil uygulamasını yaptırtmak istiyoruz. Hem IOS hem de Android platformlarda kredi kartı ile ödeme sistemi olan hizmete ihtiyacımız var. Veritabanı hazırdır. Google map api kullanılmayacaktır. Finansbank kredi kartı ödeme sistemi olacaktır. Projemize ait dokümanlar ekte mevcuttur.

Freelance çalışma arkadaşımız ile yüz yüze ya da online görüşülecektir.

Referans proje gösterilmesi tercih sebebimiz olacaktır.

İyi günler.

We want to have the mobile application of your [login to view URL] site done. We need a service that is a credit card payment system on both IOS and Android platforms. The database is ready. Google map api will not be used. Finansbank will be a credit card payment system. Documents of our project are attached.

We will meet with our freelance colleague in person or online.

It will be preferred to show a reference project.

Have a nice day.

We want to have the mobile application of your alantransfer.com site done. We need a service that is a credit card payment system on both IOS and Android platforms. The database is ready. Google map api will not be used. Finansbank will be a credit card payment system. Documents of our project are attached.

We will meet with our freelance colleague in person or online.

It will be preferred to show a reference project.

Have a nice day.

Android Mobile App Development PhoneGap iOS Development Local Job

Proje NO: #27660334

Proje hakkında

21 teklif Aktif 2 yıl önce

Konum: ?stanbul, Turkey

Bu iş için 21 freelancer ortalamada $2431 teklif veriyor

ramazanulucay

Merhabalar, 15 yıldır profesyonel olarak yazılım geliştirmekteyim. Size dilediğiniz sistemi kurabilirim. Hem android, hem ios olarak çözüm üreteceğim. Sisteminizi incelediğim kadarıyla, web sayfanız webservis ile habe Daha Fazla

$4000 USD in 40 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.4
docpro29

Merhaba, Bu projeyi gönderdiğiniz için teşekkürler. Burada ihtiyacınızı okuyor ve anlıyoruz. Bazı sorularımız var. Bu yüzden sizinle görüşmek istiyoruz. Lütfen bize mesaj gönderin, daha sonra ayrıntılı olarak tartış Daha Fazla

$1300 USD in 7 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.2
buralardayim

Merhaba , Merhaba, Eğitim Kent Yazılım olarak projenizi kısa sürede yapıp teslim edebiliriz. Arzu ederseniz ücretsiz bir demo hazırlamamız mümkündür. Kurumsal bir firma olduğumuz için teknik destek noktasında sıkıntı Daha Fazla

$1600 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
veyselakbulut

Merhaba İstanbul'da yaşıyorum İngiltere, İspanya, Almanya, İsviçre, Nijerya, Kıbrıs, Irak ve Türkiye çalışmalarım oldu dilerseniz birebir görüşebiliriz.

$2000 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
yazilimuzmanlari

Merhaba, yazilimuzmanlari ve sapuygulama sitelerinin yöneticisiyim. Projenizi Android ve IOS olmak üzere hayata geçirebiliriz.

$8000 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
apphile

İstanbulda bulunmaktayım. Bu yüzden isterseniz yüzyüze görüşebiliriz. Sürekli iletişimde kalıp, sizin istediğiniz şekilde projeyi süreçlendirebiliriz.

$1450 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
caisweb

Merhabalar. Uygulamanızı yapabilirim. Yüzyüze görüşme de sağlayabiliriz. Düşünürseniz mesajınızı bekliyorum. İyi günler

$2000 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
vw6672201vw

Merhaba sayın yetkili, 10 yıldan uzun süredir mobil uygulamalar geliştiren bir yazılımcı olarak ekibimle birlikte, uygulamanızı en güzel şekilde geliştirmek isterim. Bu güne kadar AppStore ve Google Play'de yayınlanmı Daha Fazla

$2000 USD in 16 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0