Find Jobs
Hire Freelancers

Sağlık Portalı - repost

$1500-3000 USD

Kapalı
İlan edilme: 10 yıldan fazla önce

$1500-3000 USD

Teslimde ödenir
Merhabalar, Proje İle İlgili Sağlık portalımızın geliştirilmesi için projeyi devam ettirecek bir uzman arıyoruz. Proje, dışarıdan çalışmalar yapılarak yürütülebilir, aynı zamanda gerekli olduğu zaman projeyi konuşmak ve geliştirmek üzere toplantılar düzenlenebilir. Projeye asp.net ve ajax-java script yazılım dilleri ile başlanıldı. Bu sebeple asp.net ve ajax-java script bilen birisini aramaktayız. Proje şuan %50 aşamasında, aradığımız kişi projeyi en baştan yazmayacak, sadece projenin eksikleri ve yarım kalan kısımlarını tamamlayacak. Süreci başarıyla tamamlayabilecek, yukarıda belirtilen yazılım dillerine hakim olan profesyonel birisini aramaktayız, bu doğrultuda teklif verilmesi rica olunur. Süre Konusunda Uzmana göre değişkenlik gösterecek bir tamamlanma süresi olduğunu düşünüyoruz. Normal şartlar altında 2 ay gibi bir sürede bitebileceğini düşünmekteyiz. Sorularınızı da bekliyoruz. Teşekkürler.
Proje No: 4986999

Proje hakkında

10 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 10 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
10 freelancers are bidding on average $2.683 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Ben bir uzman asp.net geliştirici kadar kolay proje yönetebilirsiniz değilim, size daha fazla bilgi veriniz olabilir. Ne kadar işlevselliği ihtiyaçlarını i Accodingly alıntı böylece tamamlanmış net sürümü ve SQL kullanılır?
$3.157 USD 60 gün içinde
4,8 (65 değerlendirme)
7,1
7,1
Kullanıcı Avatarı
Hi. I would like to give me a chance to work for you. I provide quality for low price, no upfront payment, pay only if you are completely satisfied, my completion rate is only 88% because of an employer who didn't answered from last year and the project was opened to long, but as you can see I have maximum rating(best reviews). Also I have the PHP, HTML, JAVA SCRIPT and SEO exams taken, I made more than 20 websites and I brought few websites into Google first page. If you would like to see my work please go to my portfolio section(i don't want to spam you with many links). I am a very creative person and I am doing nice surprises to my clients. My requirements for you is just to create the milestone and to release it only when the project is finished, also I want us to communicate daily, if is possible, to understand better the needs of your project. Thank you very much, Charlie
$2.000 USD 30 gün içinde
5,0 (14 değerlendirme)
5,8
5,8
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar. Web uygulamaları için .Net ve MsSQL, masaüstü uygulamalar için Delphi teknolojilerinde uzmanım. Eğer gerek görürseniz .Net ile geliştirdiğimiz büyük projelerden örnekler verebilirim. Sisteminizin geliştirilmesi, ek ihtiyaçların yazılımsal anlamda karşılanması ve gerektiği durumlarda masaüstü uygulamalar ile desteklenmesi konularında sağlıklı bir şekilde çalışabileceğimizi düşünüyorum. Saygılarımla; Erol EREN
$2.230 USD 30 gün içinde
5,0 (1 değerlendirme)
0,4
0,4
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, ASP, MsSQL, Javascript, C#, .net dillerinde 8 yıllık tecrübeye sahibim. Bu projede sizinle birlikte çalışmak isterim. Saygılarımla, Erdal Girgin Cep: +90 5337137549
$2.368 USD 45 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Hi we are freelance software developers. If you contact us, we can give a quote and we can discuss further details of the project. w w w . so lv e r . i o
$2.500 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, Full zamanlı olarak projenizi çok kısa süre içerisinde tamamlayabiliriz. Projenin mevcut durumunu ve gerekli modüler yapıyı ve iş planını hazırladıktan sonra fiyat teklifimizi sunar, modüler ilerlemeler sonucunda karşılıklı iş - ücret güvenini sağlayarak ilerleyebiliriz. Daha sonra vereceğiniz projeler için de beraber çalışma şansımız olur. Saatlik ücret, Adam x Gün bedeli, Proje bedeli gibi farklı modellerde çalışabiliriz. İlgilenirseniz yardım etmek isteriz, Teşekkürler, İyi çalışmalar.
$2.500 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Projeniz, eşim de sağlık personeli olduğu için ilgimi çekti. Daha önce de bu konuda kendim bir çalışma yapmıştım. Özellikle ASP.NET konusunda çok iyi olduğumu söyleyebilirim (ASP zamanlarından beri). Halihazırda elimde iş yok. 45 gün azami süredir. Çok daha kısa süreceğini düşünüyorum. Siz de uygun görürseniz projenizi tamamlamayı isterim. Saygılarımla.
$2.500 USD 45 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Daha önce buna benzer projeleri kısa zaman içinde sorunsuz olarak tamamladım. Projenin yönetim kısmında kullanıcıya kolaylıklar sağlayabilirim aynı zamanda görsellikte istenildiği şekilde tasarlayabilirim.
$2.222 USD 30 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Projenin hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz ? İstanbulda e-ticaret sitesinde kıdemli yazılımcı olarak çalışmaktayım. İşlerinizi hızlı ve kaliteli olarak yapabilirim.
$2.777 USD 50 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Projede ne yapılacağını yazmamışsınız. Ne yapılacağını tam olarak bilmeden kör teklifte bulunsam da, 2 aylık bir çalışma öngörünüz, tahmini bir teklifte bulunmamı sağladı. Tam zamanlı back-end developer olarak çalışıyorum. Tasarımınızın hazır olduğunu düşünüyorum. Baştan yapılmasını istediğiniz her şeyin bir listesini mail olarak isterim. İstediğiniz her şeyi yazarım. Zaman içinde baştan aklınıza gelmeyen isteklerinizi de makul düzeyde yaparım, sorun olmaz.
$4.500 USD 75 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   UKRAINE bayrağı
Ukraine
0,0
0
Eki 2, 2013 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.