Find Jobs
Hire Freelancers

BOT YAZILIM PROJESİ

$10-30 USD

Kapalı
İlan edilme: 3 ay önce

$10-30 USD

Teslimde ödenir
Merhaba, İlk etapta 1, sonrasında memnun kalınması halinde 3 farklı internet sitesi üzerinden randevu taraması yapabilecek bir bot yazılım projesine ihtiyacım var. Bu işi yapabilecek nitelikte olan arkadaşlar, konuyla ilgili teknik bilgilerini de yazarsa sevinirim. ( Hangi programlama dilini kullanacakları, uygulamanın bilgisayar veya mobil üzerinden çalıştırıp çalıştırılamayacağı, server üzerinden çalıştırılıp çalıştırılamayacağı ve server maliyetinin ne olabileceği gibi.. ) Bot yazılım projesi ile ilgili beklentilerim ise şöyledir: 1- Aynı anda 1’den fazla cihazdan kullanılabilecek özellikte olması 2- Cloudflare ve Captche adımlarını kolaylıkla atlatabilmesi 3- Tarama yapılan internet sitesinin, bot uygulamanın / programın kullanıldığı ip adresini bloke etmesini atlatması 4- Ip adresi bloke edilmeyecek ise her 5-10 dk içerisinde düzenli olarak tarama yapıp bunu telegram, sms, mail veya uygulama / program üzerinden bildirim göndermesi Profesyonel, sorumluluk sahibi, işinin arkasında duran, çözüm odaklı, en küçük bir problemde kolayca destek alabileceğim ve çok önemli değil ama tercihen yüz yüze görüşebileceğim birisini arıyorum. Bir kaç gün içinde gelişigüzel yapılıp sonrasında işe yaramayacak niteliksiz bir hizmet istemiyorum, zaten bu zihniyetteki arkadaşları kolayca anlayabilirim. O yüzden birbirimizi yormayalım. Çalışma yönteminizi, varsa önceki projelerinizi, referanslarınızı, projeyi teslim etme süresi, ücret / ödeme şekli vb. belirtmenizi rica ederim.
Proje No: 37682506

Proje hakkında

4 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 2 ay önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
4 freelancer bu proje için ortalama $23 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
As an experienced software developer, particularly in C, C++, Java, and Python, I have the necessary skills to build a highly efficient and functional bot for your appointment scanning project. I understand the need for multi-device accessibility and the importance of seamlessly navigating through Cloudflare and Captcha barriers. My expertise also extends to adopting countermeasures that bypass IP blocking on target websites. To ensure the efficiency of your bot application, I am well-versed in deploying it via servers or local machines as per preference. This ensures cost-effectiveness while maintaining high performance standards. Additionally, I can set up a timely yet manageable scanning interval at around 5-10 minutes with automated notifications sent via telegram, email, text messages or even within the program itself. My approach to projects is rooted in professionalism and responsibility, traits that have allowed me to build long-term collaborative relationships with clients. With me, you can rest assured knowing there'd be no rushed, half-baked solutions; only top-notch quality services every time. I am open to yüz yüze görüşebileceğim birisini and this level of trust pans out well in our communications and future problem resolutions.
$30 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
As Saitec International Computer Consultant, my team and I possess the technical skills you're looking for in executing your bot software project. With expertise ranging from C Programming to Python, we've got the programming languages covered needed for this task. To address your specific concerns, our experience in cloud-based solutions allows us to smoothly maneuver through Cloudflare and Captche barriers without hassle. Ip addresses are critical components of this project and we understand that getting blocked can be a real headache. Luckily, with our knowledge in web security and optimization, we can effectively circumvent IP blocks ensuring consistent and effective data scanning for you. Moreover, we are well-equipped to handle not just one but multiple devices functioning simultaneously, ideal for the scalable nature of your project. Apart from our expertise that aligns well with your needs, it's also important to mention our commitment to delivering quality work on time. We're not in the business of providing "hit-or-miss" services as it sounds like you are familiar with and strive to outperform that mentality. At Saitec International Computer Consultant, we take pride in working proactively, finding innovative solutions and providing round-the-clock support if any issues arise. I hope my completion of this pitch resonates with your requirements and together we can transform your idea into an exceptional digital reality!
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
ne istediğini tam olarak anlamadım ama python üzerinde 2 yıldan fazladır eğitim alıyorum. eğer bahsettiğin web sitelerinden veri çekmekse, yapabilirim. ne istediğini anladıktan sonra bot ile ilgili ne olup bittiğini gösteren bir site de yapabilirim(localhost üzerinde çalışır). ama tam olarak ne istediğini anlamadım.
$20 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Oca 23, 2024 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.