eğitimle alakalı native dilde mobil uygulama (only Turkish, do not want you use translation to communicate)

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

hali hazırda olan uygulamamızın backend kısmına dokunmadan sadece front end kısmını kısa sürede teslim edicek bir geliştirici arıyoruz. android -java ve ios-xcode ilgilenenlere xd dosya linkini paylaşayım. üzerinde konuşalım. Ankara'dan olursa yüz yüze görüşme de sağlanabilir. ilginiz için teşekkürler.

Frontend Development Java Apple Xcode AngularJS MongoDB

Proje NO: #26301973

Proje hakkında

8 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $1116 teklif veriyor

anouphimmasy

Hi, How are you? Your project description is very interesting. As a senior developer I promise you nice service. I will wait your response and I hope long term relationship with you. Best regards..

$1200 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
3.4
ramazanulucay

Merhaba, 15 yıldır yazılım geliştirmekteyim. Size konuyla ilgili yardımcı olmak isterim. XD dosyasını paylaşabilirseniz incelemek isterim. Saygılarımla.

$1500 USD in 14 gün içinde
(3 Değerlendirme)
2.6
nikolai198061

Selam Proje detaylarınızı dikkatle okudum. Ve Frontend'de zengin deneyime sahibim. Lütfen beni işe alın, size mükemmel sonuçlar vereceğim. Teşekkür ederim.

$1125 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
onurkanbkrc

xd dosyasını paylaşırsanız ilgilenebilirim.İstediğiniz tasarım animasyonlar ile de güçlendirilebilir. Projenin kapsamına göre teslim tarihi değişebilir.

$1000 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
umutcanalacam

5 Yıldır Android uygulamaları geliştirmekle ilgilendim. Yayında olan ve açık kaynak kodlu projelerim var. İstediğiniz Android uygulamasını geliştirebilirim.

$1100 USD in 21 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0