Şirket logosu - repost

Kapalı İlan edilme: Oct 8, 2013 Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Baykent Bilgisayar, Tesis Güvenlik Hizmetleri veren bir Danışmanlık firmasıdır. Logoda; Güneş, Güvenliği ifade eden Kalkan, vb imajlar olabilir. Baykent kelimesinin "B" harfi veya kelimenin tamamı kullanılabilir. Şirket aynı zamanda E-Ticaret de yapmaktadır. Bununla ilgili birşeyde eklenebilir.

Baykent Computing, a consulting company providing Security Services. The logo, the Sun, representing the Safety Shield, etc., may be images. Baykent word "B" letter or the entire word can be used. The company is also engaged in e-commerce. Something about it can be added.

Grafik Tasarımı HTML Logo Tasarımı

Proje NO: #5007440

Proje hakkında

13 teklif Uzak proje Aktif Nov 18, 2013

Bu iş için 13 freelancer ortalamada $198 teklif veriyor

peaceonweb

Hello, Please send more and more details on this project so that we can discuss and get cleared views and plans prior to go for.... thanks and regards, peace

$265 USD in 10 gün içinde
(60 Değerlendirme)
6.2
KiVii

Hi Sir. We are ready. We are professional designers. .eps .psd .pdf .ai .png .dwg Please check my profile.

$111 USD in 3 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.5
tamrakar81

Hi!! Greetings, We are a dedicated team with 5+ years of specialization in Web Design/Development & Mobile App Development... We will be pleased to help you on this project. Looking forward to hear from you. Thanks & Daha Fazla

$222 USD in 10 gün içinde
(14 Değerlendirme)
4.4
koraykuloglu

Merhaba.İsteğinizi en iyi şekilde yansıtacak birkaç logo çalışarak içlerinden sizi en iyi temsil edeni seçiminize bırakabiliriz.

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Dkara

Freelance olarak daha çok logo tasarımı yapmaktayım. Sizin içinde firmanıza uyan tasarımlar yapabilirim. Size firmanız için bir kaç farklı tasarım sunarım daha sonra ortak görüşmelerimizle size en uygun olan tasarımı s Daha Fazla

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
grafinreklam

Logonuzu İçin Yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. İstediğini objelri alternatifli olarak düzenleyip özgün bir logo çalışması üretebilirz.

$127 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
blackertz

Merhabalar profesyonel olarak logonuz için çalışabilirim. Birçok referansım bulunmaktadır. Eğer benimle çalışırsanız umarım mutlu kalacaksınız.

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Meteturkdonmez

Logonuz da istediğiniz detayları ve simgeleri, yeni nesil grafik düzenine uygun olarak flat bir halde tasarlayarak size sunmayı planlıyorum. Aynı zamanda bir vektörel çalışma yaparak istenildiği gibi büyütülerek ve küç Daha Fazla

$111 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
dbmedya

Logo çalışmanızı bayram tatilinde kusursuz bir şekilde istediginiz gibi teslim edebilirim. Teklifimi değerlendirebilirsiniz.

$150 USD in 6 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0