Devam Ediyor

Website Görselleri ve Wikipedia Sayfa Şablon Tasarımı

Job Description:

Merhaba, iki adet görev için ihtiyaçlarımı karşılayabilecek arkadaş(lar) arıyorum.

1) İleride kurumsallaştırmayı düşündüğüm web sayfam için özgün görseller tasarlanması (farklı boyutlarda aynı logo, banner, üye rolleri vs + PSD). Ücretli bir WordPress Topluluk teması ve üyelik sistemi kullanıyorum, tasarlanacak grafiklerin temanın görselleri ve tasarımıyla uyumlu olması gerekiyor.

2) Alt domainlerden birine bir wiki scripti kurdum. Ancak wiki kodlarına pek alışkın değilim ve öğrenebilecek pek vaktim yok. İstediğim birkaç adet, kompleks tabloların olduğu, detaylı sayfa şablonları hazırlanması (klasik wikipedia'dan ziyade fandom'daki gibi görsel ağırlıklı olan türden). Bu şablonları kullanarak kendim yeni sayfalar oluşturup ve gerekli kısımlardaki yazıları düzenleyeceğim.. Zaten amaç itibariyle oluşturacağım bütün sayfalar, temel şablonlar ile aynı olacak. Detayları sohbette örnek site üzerinden belirteceğim.

3) Siteyle ilişkili bir YouTube kanalım var. Buraya ekleyeceğim videolar için 5-6 saniyelik intro kısmı ve video sonunda sosyal medya vs. bağlantılarının gözüktüğü outro kısmına ihtiyacım var. Oyun bazlı bir platform olduğu için görevli arkadaşlar video edit işlemlerini bitirdikten sonra intro ve outrokısmını ekleyip yayınlayacaklar.

Bu işlerden biri için de teklif yapabilirsiniz, ancak ilk önce görsellerin halledilmesi gerektiğini unutmayın lütfen. Teklif vermiyorum, zira belirteceğim detaylara ve isteklerime göre kendinize uygun olan bir teklif yaparsınız ve değerlendiririz. Tekrar hatırlatayım, site oyun ve oyuncu konseptlidir.

Beceriler: Grafik Tasarımı, Logo Tasarımı, Intros & Outros, WIKI, Web Sitesi Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) kastamonu, Turkey

Proje NO: #35735298

Seçilen:

ygt1efe

Öncelikle merhabalar. Bu işlerden 1. ve 3. işi yapabilirim. Daha önceden farklı kanallar için intro, outro yaptım. Ayrıca kendi sitelerim için tasarım yaptım bu yüzden tasarım konusunda tecrübeliyim.Ücret konusunda değ Daha Fazla

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 40%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(0 Değerlendirme)
0.0

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $30 teklif veriyor

GNYx9807

Önceliikle Meraba 2 Yıldır Web Sitesi Yapıyorum. 4 Yıl Kadardır Photoshopla ilgileniyorum Daha Önce Yüksek Abonelere Sahip İnsanlara İntro Outro Yaptım Bu Yüzden 1 ve 3. İşleri Rahatlıkla Yapabiliceğimi düşünüyorum

$20 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0