Find Jobs
Hire Freelancers

Website Görselleri ve Wikipedia Sayfa Şablon Tasarımı

$10-11 USD

Sürüyor
İlan edilme: yaklaşık 1 yıl önce

$10-11 USD

Teslimde ödenir
Merhaba, iki adet görev için ihtiyaçlarımı karşılayabilecek arkadaş(lar) arıyorum. 1) İleride kurumsallaştırmayı düşündüğüm web sayfam için özgün görseller tasarlanması (farklı boyutlarda aynı logo, banner, üye rolleri vs + PSD). Ücretli bir WordPress Topluluk teması ve üyelik sistemi kullanıyorum, tasarlanacak grafiklerin temanın görselleri ve tasarımıyla uyumlu olması gerekiyor. 2) Alt domainlerden birine bir wiki scripti kurdum. Ancak wiki kodlarına pek alışkın değilim ve öğrenebilecek pek vaktim yok. İstediğim birkaç adet, kompleks tabloların olduğu, detaylı sayfa şablonları hazırlanması (klasik wikipedia'dan ziyade fandom'daki gibi görsel ağırlıklı olan türden). Bu şablonları kullanarak kendim yeni sayfalar oluşturup ve gerekli kısımlardaki yazıları düzenleyeceğim.. Zaten amaç itibariyle oluşturacağım bütün sayfalar, temel şablonlar ile aynı olacak. Detayları sohbette örnek site üzerinden belirteceğim. 3) Siteyle ilişkili bir YouTube kanalım var. Buraya ekleyeceğim videolar için 5-6 saniyelik intro kısmı ve video sonunda sosyal medya vs. bağlantılarının gözüktüğü outro kısmına ihtiyacım var. Oyun bazlı bir platform olduğu için görevli arkadaşlar video edit işlemlerini bitirdikten sonra intro ve outrokısmını ekleyip yayınlayacaklar. Bu işlerden biri için de teklif yapabilirsiniz, ancak ilk önce görsellerin halledilmesi gerektiğini unutmayın lütfen. Teklif vermiyorum, zira belirteceğim detaylara ve isteklerime göre kendinize uygun olan bir teklif yaparsınız ve değerlendiririz. Tekrar hatırlatayım, site oyun ve oyuncu konseptlidir.
Proje No: 35735298

Proje hakkında

2 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 1 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
Seçilen:
Kullanıcı Avatarı
Öncelikle merhabalar. Bu işlerden 1. ve 3. işi yapabilirim. Daha önceden farklı kanallar için intro, outro yaptım. Ayrıca kendi sitelerim için tasarım yaptım bu yüzden tasarım konusunda tecrübeliyim.Ücret konusunda değişiklik yapabiliriz. Freelance ilk işimi yapmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler dilerim.
$40 USD 5 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Bu iş için 2 freelancer ortalamada $30 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Önceliikle Meraba 2 Yıldır Web Sitesi Yapıyorum. 4 Yıl Kadardır Photoshopla ilgileniyorum Daha Önce Yüksek Abonelere Sahip İnsanlara İntro Outro Yaptım Bu Yüzden 1 ve 3. İşleri Rahatlıkla Yapabiliceğimi düşünüyorum
$20 USD 4 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
kastamonu, Turkey
0,0
0
Ödeme yöntemi onaylandı
Ağu 7, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.