Find Jobs
Hire Freelancers

Video Editör futbol youtube shorts (Turkish/Türkçe)

€8-30 EUR / hour

Kapalı
İlan edilme: 11 ay önce

€8-30 EUR / hour

futbolda genç yeteneklerin keşfi amaçlı youtube kanalımda, video editi, uygun tema ve grafik, seslendirme ve altyazı için editör arıyorum. haftada 2-3 arası video, hepsi max 1 er dakikalık shorts halinde. görüntüleri kendim bir araya getirip metinleri de kendim hazırlayacağım
Proje No: 36653419

Proje hakkında

31 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 10 ay önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
31 freelancers are bidding on average €15 EUR/ saat for this job
Kullanıcı Avatarı
I am Neeraj, a professional graphic artist with 5 years of freelancing experience. I understand that you are looking for an editor to create videos for your youtube channel, with video editing, user-friendly themes and graphics creation. I can help you complete this project quickly and accurately. I have the skills necessary to meet your needs - I have experience working in graphic design, logo design, video editing and other related software such as Photoshop, Premiere Pro and After Effects. With my knowledge and skillset I am confident that I can provide the best service for you. I am available to discuss any task or project that may arise in the future. I'm always ready to assist you with any questions or issues you may have. Please feel free to reach out if you have any questions or would like more information about my services or me as a person.
€15 EUR 1 gün içinde
5,0 (265 değerlendirme)
6,8
6,8
Kullanıcı Avatarı
Hello, I have understood your "outube-Futbol-Scout" project requirements. I can design an excellent and creative logo for you. Having experience of more than 5 year in graphics designing, I have worked for numerous businesses and helped them to grow and create an impact with their LOGO. I will provide you option of unlimited edits and deliver the final logo in various formats for multi-purpose usable across various platforms. You may have a look at my profile and witness my recent projects as well. https://www.freelancer.com/u/Zulfiqar95 Inviting you for a short chat. Looking forward to hear from you, positively. Best regards, Zulfiqar T.
€15 EUR 40 gün içinde
4,9 (42 değerlendirme)
5,8
5,8
Kullanıcı Avatarı
merhaba ben profesyonel video editörüyüm Bu işin aşağıdaki nedenlerden dolayı bana uygun olduğunu düşünüyorum: 1- akıcı bir şekilde (Arapça--İngilizce--Türkçe) konuşuyorum 2- 2016 yılından beri video editörlüğü yapmaktayım. 3- Ben profesyonel video editörüyüm 4- Yaratıcı bir zihne sahibim ve videoyu izlemeyi nasıl eğlenceli hale getireceğimi biliyorum 5- Tam zamanlı bir işte çalışabilirim ve hedeflere ulaşmak için ne gerekiyorsa yapabilirim, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. i think this job suits me for the following reasons : 1- i speak (Arabic--English--Turkish ) fluently 2- I've been working as a video editor since 2016 3- i am a professional video editor 4- i have a creative mind and i know how to make the video fun to watch 5- i can work on a full time job and do what is takes to accomplish the goals feel free to contact with me .
€15 EUR 40 gün içinde
5,0 (4 değerlendirme)
3,9
3,9
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, umarım iyisindir. Video düzenleme örneklerimi sizlerle paylaştığım anda çok beğeneceksiniz ve eminim ki sonsuza kadar müşterim olacaksınız. Saygılar, Sadakat. A
€8 EUR 24 gün içinde
5,0 (1 değerlendirme)
1,5
1,5
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, İstediğiniz tarzda video editi yapabilirim. Yaklaşık olarak 5 yıllık Afet Effects ve Edit geçmişim var. Daha önce kurumsal alanlarda ve kanalları için çalıştığımı belirtmek isterim. Eğer isterseniz sizin elinizde bulunan bir videoyu bana iletin ve istediğiniz tarzı belirtin. Size çalışmamı ücretsiz bir şekilde göndereyim. Anlaşabilirsek diğer videolar için konuşalım. Geri dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
€15 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, teklifinizle ilgileniyordum ve sizinle çalışmak istiyorum. Çalışmamı instagram üzerinden izleyebilirsiniz ve benimle çalışmak isterseniz çok mutlu olacağım!
€10 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba. Ben Mustafa. 22 yıldır kurgu ve animasyon yapıyorum. Profilimden daha önce çalıştığım projelere bakabilirseniz sizin işinizi en iyi şekilde yapacağımı öngörebilirsiniz. Görüşmek üzere.
€19 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Selamlar Öncelikle futbolla çok yakından ilgileniyorum. Ve bu işi büyük bir zevkle yacağıma inanıyorum. İşimde hızlı ve özenli olurum. İyi günler.
€19 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Birçok Editim vardır ve çok beğenildi kendime bile yapmışlığım vardır sanada yapmak isterim ismim Bilal ve bende futbolcuyum Altay Spor Kulübü
€19 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
I'm a student and I'm from Turkey, I'm pretty good at editing (I need money please give me a chance :(
€19 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Futbol ile ilgili biri ve video edit işlerinde iyi olduğumu düşünüyorum. Youtube shorts için üretilen içeriği en izlenesi şekilde sizlere teslik edeceğime inanıyorum ve kendime güveniyorum teşekkürler
€10 EUR 10 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba ben metinlerinizi Türkçeye ya da İngilizceye çevirebilirim. İleri seviye İngilizce biliyorum. Her iki dilde de imla kurallarına hakimim Youtube videolarınızın altyazılarını izleyicileriniziz hoşuna gidecek şekilde çevirebilirim ve ekleyebilirim.
€8 EUR 2 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, ben Konya’dan Zahid Kerem. Teklifinizdeki seslendirme işine talibim. Ben genç ve dinamik sesimle amatör bir şekilde seslendirme yapan bir gencim. Sizlere mp3 ve m4a formatında ses dosyalarını istediğiniz mecradan iletebilirim. Size etkileşim ve kendime de tecrübe katacağıma inanıyorum. Eğitimim gereği size yalnızca seslendirme hizmeti sunabileceğimi belirtmek isterim. Şimdiden teşekkür eder kolay gelsin dileklerimi sunarım.
€8 EUR 15 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, iş hakkında detaylı bilgi öğrenmek isterim. Dilerseniz mesaj atın detaylı konuşalım. Daha öncesinden video edit deneyimim var ve çoğu adobe uygulamalarını kullanıyorum. Mesajınızı bekliyorum. Teşekkürler.
€15 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Hi, I finished the film art class. I can do video edits professionally. You can see my previous video editing in my portfolio. I can optimize the videos as you want and cut them in harmony with the audio.
€8 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar. Henüz profesyonel olarak fazla bir deneyimim yok fakat talebinizi yapabileceğimi düşünüyorum. Kullandığım programda yeterince tecrübeliyim. Sizinle çalışmak isterim.
€10 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
My name is Zeynep İdil. I am 22 years old and I live in Istanbul. I am a 3rd year student at Kadir Has University Faculty of Law. At the same time, I have been teaching English as a side job for 3 years. I have been working as a social media editor for about 4 years. I have been the content editor of many companies and brands and I continue to do so
€19 EUR 40 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba! Futboldaki genç yetenekleri sergilemeyi amaçlayan YouTube kanalınız için video düzenleme pozisyonuna olan ilgimi ifade etmekten heyecan duyuyorum. Video düzenleme, uygun tema ve grafik seçimi, seslendirme ve altyazı konusundaki uzmanlığımla, vizyonunuzu hayata geçirme yeteneğime güveniyorum. Güçlü bir hikaye anlatımı ve görsel estetik anlayışına sahibim, bu da hedef kitlenizde yankı uyandıran ilgi çekici ve büyüleyici videolar oluşturmamı sağlıyor. Ek olarak, videolarınız için daha geniş bir erişim ve erişilebilirlik sağlayacak altyazı ekleme konusunda uzmanım. Videoların nispeten kısa olacağı ve her birinin yalnızca bir izleneceği göz önüne alındığında, verimli düzenleme ve zamanında teslim etmenin önemini anlıyorum. İçeriğinizin taze ve güncel kalmasını sağlayarak, üzerinde anlaşılan 2-3 haftalık süre içinde her videoyu tamamlamaya kararlıyım. Metinleri kendiniz hazırlayacağınızdan bahsetmiş olsanız da, son videonun vizyonunuzla mükemmel bir şekilde örtüşmesini sağlamak için sizinle yakın işbirliği yapmaya açığım. Gereksinimlerinizi anlamak ve girdilerinizi düzenleme sürecine dahil etmek için sizinle yakın bir şekilde çalışacağım. Final Cut Pro gibi video düzenleme yazılımlarında kapsamlı bir beceri setine sahibim ve bu da profesyonel bitişli yüksek kaliteli videolar sunmamı sağlıyor. Başvurumu değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim. Becerilerimin ve niteliklerimin gereksinimlerinizle nasıl uyumlu olduğunu tartışmak için uygun bir zamanda bir görüşme için hazırım.
€30 EUR 30 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
merhaba seslendirme işi ve video editleme konusunda sürekli çalışıyorum. video için rahatlıkla gereksinimlerinizi karşılayabilirim. görüşmek üzere saygılarımla.
€12 EUR 30 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Aktif futbol oynuyorum ve futbolla ilgilenmekten keyif alıyorum. Vereceğiniz işi de keyifle yapacağımı elimden gelenin en iyisini göstermek istiyorum.
€14 EUR 30 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   NETHERLANDS bayrağı
Breda, Netherlands
0,0
0
May 25, 2023 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.