One - Page Websitesi Tasarımı (Frontend - Backend - Seo)

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

***** Yanlızca Türkçe bilen arkadaşlarla çalışmak istiyoruz ******

1-)Tüm taleplerimizi en ince detayına kadar belirten doküman İngilizce olarak ektedir, lütfen teklif vermeden önce dosyayı detaylı bir şekilde inceleyiniz.

2-)Teklifinizle birlikte referanslarınızı ve proje hakkındaki yorumlarınızı da belirtirseniz bizler için karar verme konusunda bir artı oluşturacaktır.

3-)Verilen Dosyanın son sayfasında proje şartları belirtilmektedir. Teklif vermeden önce şartları inceleyiniz ve şartları yerine getirebilecekseniz teklif de bulununuz.

4-) Worpress vb... ile bu çalışmanın yapılmasını istemiyoruz.

Yapılacak olan Landing Page; c+, Html5, Css6 veya python kullanılarak yapılmalı.

5-) Bütçemiz ilanla birlikte belirtilmiştir. Lütfen belirtilen bütçe aralığında teklif veriniz!

6-) Projenin tüm aşamalarını tek bir freelancer ile tamamlamak istiyoruz (Frontend - Backend - Seo). Ve projenin tüm aşamalarını yapabilecekseniz teklif de bulununuz.

Not: Ekteki doküman İNGİLİZCE olarak hazırlanmıştır ve maalesef Türkçe'ye çevirecek zamanımız olmadığından İngilizce seviyesi iyi olan bir freelancer ile çalışmayı yürütmek istiyoruz.

HTML Web Sitesi Tasarımı SEO C++ Programlama Web Development

Proje NO: #25843669

Proje hakkında

6 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $171 teklif veriyor

ayberkum

Detayları okudum, her şeyi anladım ve termler ile ilgili bir sorunum da yok, Türkçem ve İngilizcem çok iyidir bu konuda da hiçbir sıkıntı olmaz. Önden size demo hazırlamak isterim ayrıca igilenirseniz. SEO konusunda da Daha Fazla

$225 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Keremmtpt

Merhaba, *Matilda* Paylaştığınız dökümanı okudum, One Page bir web sitesi olacağı için c+ yada python yani bir backend ihtiyacı olmayacağını düşünerek teklif veriyorum. Html5 css3 ile projenizi istediğiniz şekilde w Daha Fazla

$180 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emiryucel34

Merhaba, 05443537928 numaram üzerinden detayları görüşebilirsek bu işi 7 gün içinde bitirebilirim. Dönüşünüzü bekliyorum..

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kaganyellow

I'm not very good at making programmes, but I'd like to help you. My English language is good enough. I would love to work with you.

$160 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
AadilKhan3457

Hello Sir! I am a professional VB developer and i can easily create this for you.... th requirements are pretty simple. Feel free to contact me.

$250 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0