Apple store ve olay store için uygulama kurmak ve sistemimi çalıştırmak

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Aklımdaki projeyi hayata geçirmek istiyorum ve bunun için üst düzey yazılım ekibine ihtiyacım var uygulama yapacak ve bunu geliştirecek ekip arkadaşları arıyorum lütfen iletişime geçiniz.

iPhone Grafik Tasarımı Mobile App Development Web Sitesi Tasarımı PHP

Proje NO: #27172707

Proje hakkında

10 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 10 freelancer ortalamada €1152 teklif veriyor

yashtechsolution

Merhaba, umarım iyisindir !!! Sadece "Mobil Uygulama Tasarımı ve Geliştirme" ile ilgili proje ayrıntılarınızı okudum ve size gerekli tüm özellikleri ve işlevleri, yüksek UI / UX ve gezinmesi kolay Uygulamayı sağlayabil Daha Fazla

€755 EUR in 7 gün içinde
(115 Değerlendirme)
7.7
guraydemir

bu alanda yenisiniz gibi bir hissiyatim var. ben yeni girisimcilerle cok calistim. en azindan mesaj atin fikrinizi soyleyin ben bir danismanlik yapayim. belki isi yapacak kisi ben olmayabilirim. ama mutlaka goruselim.

€750 EUR in 30 gün içinde
(1 Yorum)
0.6
sertaccam

Merhaba, 11 yıldır küçüklükten beri yazılım ile uğraşıyorum. Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğimi düşünüyorum. Daha detaylı konuşabiliriz.

€1111 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
buralardayim

Merhaba , Eğitim Kent yazılım olarak projenizi gerçekleştirebiliriz. Proje hakkında ayrıntılı bilgi verebilmeniz mümkün mü?

€1125 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
onurkanbkrc

Projenizin Android kısmıyla ilgilenebilirim. Mobil kısımda Android Studio ve React Native kullanıyorum. Aynı zamanda projenin kapsamına göre backend kısmıyla da ilgilenebilirim.

€750 EUR in 60 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emrecelik1563

Merhabalar, daha önce google play store ve app store 'a uygulamalar geliştirmiştim. hybrid olarak hem google da hemde ios da yer edinebileceğiniz şekilde uygulama yazabilirim. yazarken kullandığım dil dart dilidir. goo Daha Fazla

€1100 EUR in 25 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
farukerd

I am ready to be hired by you for the post of Logos, Banners, Brochures, Flyers/Posters, Website Design. I have all the skills and experience that makes me a competitive candidate for this post. I have had an ideal pro Daha Fazla

€1000 EUR in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0