[login to view URL] Online Teknik Destek Platformu

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı

Yeni başlayan Türkiye'nin ilk online teknik destek platformu [login to view URL] 'da bilişim sektöründeki tüm işletim sistemi ve program problemlerini uzaktan çözebilen, branş ve uzmanlık alanında hizmet verebilecek takım arkadaşları arıyoruz. Uzmanlığınız olan alanda yerinizi hemen alın, istediğiniz gün ve saat aralığında iş kabul etmeye başlayın.

Microsoft Windows Masaüstü Mac OS Veri Tabanı Yönetimi SQL

Proje NO: #32458502

Proje hakkında

5 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $17/saat teklif veriyor

yalinyalniztr

Merhaba, proje güvenilir ve kalıcı bir proje olacaksa, müşteri mağdur edilmeyecekse yardımcı olabilirim. Alanımda iyiyim.

$25 USD / saat tutarından itibaren
(4 Değerlendirme)
2.2
AZTURK1

Merhabalar efendim, Windows&Linux Sunucu ve AWS&Azure Bulut sistemlerinde ve teknik destek konusunda 5 yıldan fazla deneyime sahibim. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. ✅24 saat müsaitlik ✅Sınırsız revizyon ✅Hızlı Daha Fazla

$20 USD / saat tutarından itibaren
(2 Değerlendirme)
1.2
kamilsenn

Marmara Üniversitesi bünyesinde 8 yıldır Bilgiişlem personeli olarak görev yapmaktayım. Bu alandaki bilgi ve tecrübelerim ile siz ve müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunacağımı düşünüyorum.

$15 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
sayborok

Merhaba Ben Burak, Yeteneklerim: Windows bilgisayar operatörlüğü Windows sunucu kurulumu ve yönetimi SQL sunucu kurulumu ve yönetimi Visual Studio ile C# tabanlı yazılım geliştirme İçerik yönetim sistemi kurulumu ve y Daha Fazla

$8 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
uzaykahramann

Ben alanım olan her türlü yazılıma destek verebilir veya sürdürebilirim. Bu platformda yeniyim fakat gürhup veya LinkedIn'den de benim ile iletişime geçebilirsiniz.

$15 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0