FaceDetection Firebase Integration to Android Project

Kapalı İlan edilme: 5 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba,

Üzerinde çalıştığım mobil uygulamaya Firebase MLKit Realtime FaceDetection servisini entegre etmek istiyorum. Aşağıdaki linkten servisle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

[login to view URL]

Google tüm diğer servisleri içinde barındıran bir sample kod hazırlamış. Sadece Facedetection bölümünü ayırdım, çalışıyor.

Sorunlar:

- Ekranda beliren her yüzün Smiling Probability,Right Eye, Left Eye degerlerini MainActivity'e çağırıp buna bağlı olarak activity'de farklı görseller cikarabilmek ya da alert dialogboxta bu verileri gösterebilmek.

- Ekranda yüz algilamadiginda bu veriyi MainActivity'de kullanmak. MainActivity'de toast message olarak veri verebilmek ya da activity icinde Text olarak uyarıyı girebilmek.

- Yüz güldüğü anda kisinin CameraPreview'deki son görüntüsünü tam ekran olarak ya da dialogboxta çıkarabilmek ve kullanicinin bunu paylasabilmesini saglamak.

Ozetle Facedetectordeki anlık verileri MainActivity'e taşıyıp uygulamayı o verilere göre sekillendirmek istiyorum. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Bendeki kaynak kodun son halini atabilirim.

Ilginiz icin simdiden tesekkurler

Android Mobile App Development

Proje NO: #17203376

Proje hakkında

9 teklif Uzak proje Aktif 5 yıl önce

Bu iş için 9 freelancer ortalamada $226 teklif veriyor

hamzahafeez2000

Hi, I am an experience Mobile app developer. I also have complete team for app development. Me and my team can develop your project perfectly. Can we discuss this project in detail. We are waiting for your positive res Daha Fazla

$277 USD in 3 gün içinde
(15 Değerlendirme)
5.5
Somto234

I am a professional app developer, and ive built similar apps in the past with ease. I take my work as if I were mine so I make sure to develop the best version of the product there could be(nice UI, bug free and at qu Daha Fazla

$111 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0