Öğrenci Okul Kayıt – Ders Kayıt Programı

İptal Edildi İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
İptal Edildi Teslim sırasında ödenir

Öğrenci Ad, Soyad, Cinsiyet, Baba Adı, Anne Adı, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Okul Numarası şeklinde (numaraları kendiniz vereceksiniz) toplamda 25 öğrenci kaydı gerçekleştirilerek öğrenci kaydı tamamlanmalıdır.

Sisteme 15 adet birbirinden farklı ders kaydedilmelidir.

Programı açtığımızda kaydedilmiş bu öğrencilerin her birine daha önceden kaydedilmiş dersler arasından 7 tanesi seçilerek öğrencinin dönemlik kaydı gerçekleştirilmelidir. (Her ders için Kredi ve AKTS önemsenmeyecektir) Dersler seçildikten sonra her öğrenci için bu bilgiler ayrıca sisteme kaydedilmelidir ve istenildiğinde de silinebilmelidir.

Kayıt işlemi gerçekleşen öğrencinin bilgileri istendiğinde, formun alt tarafında bulunan listbox da öğrencinin dönemde alacağı ders bilgileri görülmelidir. (visual studio 2010 da çalışabilmeli ve windows fom application olarak yapılmalıdır)

MySQL Microsoft Access Visual Basic C# Programlama

Proje NO: #29023123

Proje hakkında

1 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

freelancersandh1

Sizin için eksiksiz özel yazılım, web uygulaması, Android, IOS ve Masaüstü uygulaması geliştireceğim. Ayrıca sizin için özelleştirilmiş botlar da geliştirebilirim. Veya sıfırdan etkili ve verimli bileşenler veya eksiks Daha Fazla

$25 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
1.3