Joomla content copy - Turkish Freelancers only, please

Kapalı İlan edilme: Jan 15, 2014 Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Dear All,

This project is for someone who can copy existing content from a web site to its new designed version which is Joomla-based. Sorry, but only Turkish bidders, please. The ones located in Ankara will be given the priority. Content will be copied, but needs some artistic touch as well. While copying the content, side menus, image galleries, etc. will be properly created and adjusted.

We don't know number of pages; but we expect that it is less than 100. Waiting for your bids for 100 pages, copying content and arranging them in Joomla, creating the web site structure, etc.

Good luck.

---

Herkese merhaba,

Proje mevcut bir web sitesi içeriğinin, Joomla tabanlı yeni tasarımına kopyalanmasını içerir. Sadece Türk freelancerlar'ın katılmasını rica ederiz. Ankara'dakilere öncelik verilecektir. Mevcut içerik kopyalanacak; fakat kopyalanırken yeni sayfa içeriğinin de görsel olarak düzgün ve çarpıcı olmasını istiyoruz. Ayrıca, içerik kopyalanırken yan menüler, o sayfada görünmesi gereken resim galerileri vb. de oluşturulacaktır.

Toplam sayfa sayısını bilmiyoruz; fakat 100'den az olduğunu umuyoruz. 100 sayfa içerik kopyalanması ve tüm site yapısının oluşturulması için tekliflerinizi bekliyoruz.

Bol şans.

Joomla PHP

Proje NO: #5321784

Proje hakkında

3 teklif Uzak proje Aktif Feb 21, 2014

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $155 teklif veriyor

wilyjose

A proposal has not yet been provided

$155 USD in 3 gün içinde
(52 Değerlendirme)
5.5
xejia

Projenizi hafta sonuna kadar tamamlayabilirim. Şu an özel bir firmada grafik ve reklam sorumsu olarak çalışıyorum. Aynı zamanda freelance wordpress ve joomla site kurulumu ve tema editleme yapıyorum. İçeriğiniz sorunsu Daha Fazla

$154 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kamurancandan

Merhaba, Bir yazılım uzmanı olarak İstanbul'dan projenize destek vermeyi isterim. Aynı zamanda belirli aralıklarla Ankaralı olduğumdan dolayı Ankara'ya da seyahat etmekteyim. Teşekkürler Kamuran

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0