İptal Edildi

Database GAYE PHP

Elimizde MySQL database i mevcut sadece wamp serverdan kodu gerekli php ile yazılacak database aktarıalcak. Öğrenci girişi olacak bu database bir öğrencinin bilgilerini içeriyor bu bilgiler yurt bilgisi Okul bilgisi gibi bilgilerden oluşmaktadır.

Databse ve gerekli bilgiler mevcuttur sadece php olarak yazılacaktır. Bilen biris için çok fazla bir şey olacagını sanmıyorum. Sadece bu kadar php yi öğrenecek zamanımız olmadığı için bunu bilen birisine yaptırmak uygun olacaktır diye düşündük. Proje zor değil database de ufak. Bugün içerisinde bitmesi gerekli.

Beceriler: MySQL, PHP, PDS den HTML ye

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #6389589

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $38 teklif veriyor

swapnilchavan18

Hi, I am interested to work on this project and provide you best output. I have 5 years of experience in web development. I have satisfactory reviews from all the clients for more than 50 [login to view URL] review my port Daha Fazla

$44 USD in 2 gün içinde
(30 Değerlendirme)
5.7
visioninfotech76

hi We have carefully read your job description, and because we have a sound experience of 12 yrs in this creative and logical field, We are confident that we can accomplish this job in robust manner, within the necess Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(23 Değerlendirme)
4.8
ozgurkara

Bir öneri henüz sağlanmadı

$25 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
serhat7

Bahsettiğini proje kolay. 1 gün yada en fazla 2 gün içinde bitirebilirim. (Olağan dışı durumlar için 2) Daha önce çok kez php kodları ile veri tabanı, tablolar ve veriler oluşturup. Çektim ve sitenin içinde kullandım.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
melihg

Bir öneri henüz sağlanmadı

$20 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0