Profesyonel Wordpress Düzenleme(Whatsapp Resim Upload Sistemi)

Kapalı İlan edilme: Aug 31, 2015 Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Wordpress sitemde kullandığım premium bir soru - cevap temasında bazı düzenlemeler, eklemeler ve ayarlamalar istiyorum. Bu ekleme/düzenlemeden en önemlisi resim/fotoğraf upload sistemidir. Diğer istediklerim buna nazaran basit ayarlamalardır.

Sistemin masaüstü versiyonunda soru sorarken resim ekleme olayı var. Burada client taraflı yani kullanıcı taraflı bir küçültme(optimize) işlemi uygulayıp - dikkat resim daha yüklenmeden küçültülmeli- sunucuya yüklenmeli.

Diğer asıl önemli olay sitenin mobil temasında(tema responsive ve bootstrap kullanılmıştır) soru sorma kısmında resim ekleme sistemi yok. Oraya resim ekleme sistemi yapılmalı. Kullanıcılar çok rahat telefonundan resim seçip sisteme aktarabilmeli ve yine aynı şekilde client tarafında yükleme başlamadan küçültülme uygulanmalı. Jquery ve Flash tarafında client resize image gibi kod parçacıkları ve apiler mevcuttur, mobil destekleri de var.

Site için resim ekleme olayı çok ama çok önemlidir. Sitenin kullanıcılarının yarısından fazlasıda mobil kullanıcılar olacağından bu yukarıda anlattığım özellik çok önemli.

Lütfen iyi derecede php, jquery ve wordpress bilgisi olan arkadaşlar iletişime geçsin. Temanın kodları karışık olabilir.

CSS JavaScript jQuery / Prototype PHP WordPress

Proje NO: #8372487

Proje hakkında

2 teklif Uzak proje Aktif 7 yıl önce

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $320 teklif veriyor

sabanceber

Wordpress'de uzman bir kişiyim eklenti yazıyorum.İsterseniz birlikte çalışabiliriz güvenli bir şekilde.

$388 USD in 6 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0