Kapalı

Profesyonel Wordpress Düzenleme(Whatsapp Resim Upload Sistemi)

Wordpress sitemde kullandığım premium bir soru - cevap temasında bazı düzenlemeler, eklemeler ve ayarlamalar istiyorum. Bu ekleme/düzenlemeden en önemlisi resim/fotoğraf upload sistemidir. Diğer istediklerim buna nazaran basit ayarlamalardır.

Sistemin masaüstü versiyonunda soru sorarken resim ekleme olayı var. Burada client taraflı yani kullanıcı taraflı bir küçültme(optimize) işlemi uygulayıp - dikkat resim daha yüklenmeden küçültülmeli- sunucuya yüklenmeli.

Diğer asıl önemli olay sitenin mobil temasında(tema responsive ve bootstrap kullanılmıştır) soru sorma kısmında resim ekleme sistemi yok. Oraya resim ekleme sistemi yapılmalı. Kullanıcılar çok rahat telefonundan resim seçip sisteme aktarabilmeli ve yine aynı şekilde client tarafında yükleme başlamadan küçültülme uygulanmalı. Jquery ve Flash tarafında client resize image gibi kod parçacıkları ve apiler mevcuttur, mobil destekleri de var.

Site için resim ekleme olayı çok ama çok önemlidir. Sitenin kullanıcılarının yarısından fazlasıda mobil kullanıcılar olacağından bu yukarıda anlattığım özellik çok önemli.

Lütfen iyi derecede php, jquery ve wordpress bilgisi olan arkadaşlar iletişime geçsin. Temanın kodları karışık olabilir.

Beceriler: CSS, JavaScript, jQuery / Prototype, PHP, WordPress

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #8372487

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $320 teklif veriyor

sunil885960

Dedicated to Web Design & Development, WordPress, Magneto, Joomla & Drupal, HTML&CSS3. I have more than 5 years experience employees in PHP, .Net, Cake PHP, Open Source (WordPress, Joomla & Magneto). Henceforth, spe Daha Fazla

$145 USD in 3 gün içinde
(58 Değerlendirme)
5.7
websolutions008

Hi, This is Angel. We could able to work on wordpress website. Please make a note that until you give your first reply, freelancer does not allow us to add any attachment(proposal). Payment could be released afte Daha Fazla

$252 USD in 10 gün içinde
(26 Değerlendirme)
5.2
sabanceber

Wordpress'de uzman bir kişiyim eklenti yazıyorum.İsterseniz birlikte çalışabiliriz güvenli bir şekilde.

$388 USD in 6 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0