Yazılım Üret

Devam Ediyor İlan edilme: May 21, 2015 Teslim sırasında ödenir
Devam Ediyor Teslim sırasında ödenir

[url removed, login to view]

Yukarıdaki player'in aynısını istiyoruz. Lisansı biz satın alacağız. Google Reklamları gösteriliyor bu player'da başında ortasında ve sonunda. Flow Player için lisans satın alacağız. Ama Önce JS düzenlemesi gerekiyor. Bu reklam yerleşimi hem mobil için hemde Flash Player için yapılacaktır.

Verdiğim örnekteki kodların bu player'in sahiplerinin lisans sorunu yüzünden değiştirilerek yapılması gerekiyor. Yani JS dosyası bize özgü olmalı.

------------------

[url removed, login to view]

We want the same player above. License we purchased. Displaying Google Ads beginning middle and end in this player. We purchased a license for Flower Player. But first you need JS regulations. This ad placements to be made for both Flash Player and mobile.

I gave the example of the code needs to be done because of the varying degree of problems with this player. So JS file should be unique to us.

JavaScript PHP Yazılım Mimarisi

Proje NO: #7713951

Proje hakkında

2 teklif Uzak proje Aktif May 21, 2015

Seçilen:

patelbrijesh1309

I am working as Sr. PHP and CMS (WordPress/Magento/Prestashop) Developer and Consultant. EXPERTISE: 5+ years of experience with PHP and CI framework development. I also have experience with designing and developme Daha Fazla

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 75%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(6 Değerlendirme)
2.3