Find Jobs
Hire Freelancers

Otomobil jant kapağı

$10-30 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 1 ay önce

$10-30 USD

Teslimde ödenir
Otomobil jant kapağı Projemiz için solid çizimi ihtiyacımız bulunmaktadır.
Proje No: 38010956

Proje hakkında

10 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 1 gün önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
10 freelancer bu proje için ortalama $32 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Hi there, Reviewed your complete details so Interested to contribute in this(  automobile wheel cover )according to your requirements with extensive experience So I am confident and interested in contributing to this one too. I always pay attention to copywrite & quality of Design. I am working until getting the result which 100% percent satisfies my clients. Please check my portfolio to see how attractive all my works look like :-  https://www.freelancer.com/u/eDesignerExpert?w=f&ngsw-bypass=  ✅ 3 New Drafts ✅ Unlimited Revisions ✅ Digital High-Quality Design ✅ Final files (ai, PSD, eps, pdf, jpg, png) It would be a pleasure to assist you with your project. Thanks  Ramneet
$21 USD 1 gün içinde
4,4 (18 değerlendirme)
4,5
4,5
Kullanıcı Avatarı
Hello, Thanks for Reviewing my Bid. I have understood your"  automobile wheel cover " by using sample designs. & I can fulfill your requirements. I have years of Graphic Design and Marketing experience and I am well aware of how Brand works in the Market and what are the needs for it. Please do check the portfolio.--->>> https://www.freelancer.com/u/CreativeDesign50?w=f&ngsw-bypass= I'm interested in your project, Message me so we can discuss details further. Regards. Kirandeep K..
$21 USD 1 gün içinde
5,0 (6 değerlendirme)
3,0
3,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Otomobil jant kapağı projeniz için ihtiyaçlarınızı karşılayacak sağlam bir çizim sunmaya hazırım. Mesajınızı inceledim ve kaliteli bir tasarım yaratmanın önemini anladım. Becerilerim açısından bu projeyi yürütebilecek donanıma sahibim. Bu alanda 15 yıllık tecrübem var ve geçmişte benzer birçok projeyi başarıyla tamamladım. Portföyüme buradan göz atabilirsiniz: "https://www.freelancer.com/u/NuwanSKonara". Gereksinimlerinizi tam olarak anladığımdan emin olmak için lütfen aşağıdakiler hakkında daha fazla ayrıntı verebilir misiniz: Jant kapağı için hangi spesifik boyutlara ihtiyacınız var? Dahil etmek istediğiniz belirli tasarım öğeleri veya temalar var mı? Jant kapağı için tercih ettiğiniz malzemeler var mı? Projenin tamamlanması için bir son tarih var mı? Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar, tasarımı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlamamda bana yardımcı olacak.
$50 USD 1 gün içinde
5,0 (3 değerlendirme)
2,5
2,5
Kullanıcı Avatarı
Hello, I work at B/S/H/ home appliances as a results-driven mechanical/development engineer with a passion for precision and excellence. I am also an effective communicator and collaborator. I've proficient in product development, CAD modeling, prototyping, material selection and testing. As a mechanical engineer, I have competence in 3D design, I am sure that I will complete this project successfully in the shortest time possible. Have a good remaining day. Regards, Okan
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
I have been taking solidworks training for a long time. Once you give me the wheel cover dimensions, I can send you the drawing within 3 business days at the latest. Features of the rim (what style it will be), rim size, valve Position It is enough for me that you give me such measurements. Never worry about creativity!
$19 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, ben Ömer. 12+ yazılım alanlarında kendimi geliştirmekteyim. Bu alanların başında web yazılımı ve güvenliği, 3B modelleme, siber güvenlik ve yapay zeka yer almaktadır. Solidworks, AutoCad, CATIA gibi yazılımlarda 4 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Benzer projeleri daha önce çok kez yaptığımdan dolayı yetkinlik kazandım. Bu yetkinliğime güvenerek tasarımınızı hazırlamak istiyorum. Bahsetmiş olduğunuz jant kapağı çizim projenizi 1 hafta içerisinde istediğiniz formatta teslim edebilirim. Ayrıca 3B model dosyaları haricinde teknik çizim ve kullandığım yazılım içerisindeki kayıt dosyalarını da teslim edeceğim. Detayları konuşmak için mesajlarınızı bekliyor olacağım. İyi çalışmalar.
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
size bu iş için yardımcı olmak benim için zevk olacak çünkü cad\cam programlarını hobi olarak kullanırlar kısa iki sürede CNC imalatında görev aldım 3D yazıcı için kod çıkartabilirim ve öğrenciyim paraya ihtiyacım var :)
$20 USD 10 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar; Ben Mekatronik Mühendisi Aslan AKAY. Proje detaylarını paylaşırsanız ürünün çizimlerini yapıp tarafınıza iletebilirim.
$25 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Greetings meriç here! Your project, "Otomobil jant kapağı", aligns perfectly with my expertise in Solidworks and extensive technical drafting skills. My commitment to precision and efficiency is matched only by my passion for creatively tackling complex design challenges. Throughout my career, I have immersed myself in all aspects of Solidworks and utilized it to produce impeccable technical drawings such as the one you require. My familiarity with the software, combined with my attention to detail ensures that no crucial aspect will be overlooked in your project. By entrusting me with your Otomobil jant kapağı design needs, you can rest assured that I will deliver meticulously crafted results that meet and exceed your expectations. Allow me to bring your vision to life - together we will revolutionize Otomobil jant kapağı through conscientious design and meticulous execution!
$20 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Ankara, Turkey
0,0
0
Şub 15, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.