Facebook reklam için kısa tanıtım videosu

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhaba. [login to view URL] internet sitesinin sahibiyim. Hem google play'de hem de app store'da Halı Saha Yönetim uygulamam var. Bu uygulama sayesinde halı sahalar, sahalarını her yerden online olarak yönetebiliyorlar ve online rezervasyon ile müşteri de kazanabiliyorlar. Önümüzdeki günlerde facebook reklama çıkıp hedef halı sahaları sisteme üye etmeye çalışacağım. Bunun için kısa ama etkili bir videoya ihtiyacım olacak. Amaç, uygulamayı indirip kullanan halı sahaların daha kaliteli olduğunu ve daha çok müşteriye sahip olacağını belirtmek.

Halı sahaların hedefi, boş saatlerine müşteri bularak daha çok para kazanmak olduğu için bu konu temelinde ilerlemek videonun amacına daha etkili olacağını düşünüyorum.

Mobile uygulama ekran alıntılarını ekte belirtiyorum. Ayrıca [login to view URL] sayfasından uygulama linklerine de ulaşabilirsiniz.

Şöyle bir seslendirme olabilir:

Halı sahanızı her yerde cepten yönetin. Tabi cepten derken tablet ya da bilgisayardan da yönetebilirsiniz :)

Ayrıca [login to view URL] web sitemizden ya da Halı Saha Rezervasyon mobile uygulamamızı kullanan müşterilerden online rezervasyon alın. Anlayacağınız müşteriler CEPTE :)

Video Filmi Adobe Premiere Pro Video Düzenleme

Proje NO: #30225946

Proje hakkında

2 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $20 teklif veriyor

Kakkaya42

Merhaba, ben Kadircan Akkaya daha önce bir fitness salonunu hem milyon takipçili bir sosyal medyada yayınlamış hem sizin istediğiniz gibi bir video hazırlamıştık. şikayet almamıştık siz de isterseniz hazırlayabilirim. Daha Fazla

$25 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
faruktura

iyi video editlerim ve uzun zamandır bu işi yapıyorum size videonuzu yaparım beğenirseniz alırsınız beğenmezseniz almazsınız.

$15 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0