Video Tasarlayalım Mı? İnsan ırkının galaksiler arası yolculukta kullanacağı yeni nesil motorlar için video hazırlamak ister misin?

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Uzay - Havacılık Konusunda Çalışma Gerçekleştiren Firmamız İçin;

- Elimizde bulunan test ve imalat görselleri kullanılarak, yaptığımız işi kısa ve öz bir şekilde anlatacak bir video hazırlatmak istemekteyiz.

- 25 mb lık dosya boyutu yeterli olmadığı için daha fazla veri paylaşılabilmesi için iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yapılacak iş ile ilgili bir fikir vermesi adına 3 adet görsel eklenmiştir.

Visual Design Video Filmi Sound Effects Reklam Tasarımı

Proje NO: #31801405

Proje hakkında

7 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $132 teklif veriyor

decentdesigner2

Merhaba ben profesyonel bir video editörüyüm, adobe premier pro ve after effect kullandım. Sıkı teslim tarihlerine kadar kaliteli iş teslim edebilirim. Proje hakkında daha fazla şey duymak istiyorum Eğer bana projeyi v Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(8 Değerlendirme)
3.7
sevvalduman

Programları çok hızlı kullanırım. Projeyi 7 günden daha kısa bir sürede tamamlayabilirim. Proje konusu hakkında daha fazla şey duymak istiyorum. Bana projeyi verirseniz, bunu daha fazla tartışmaktan ve mümkün olan en k Daha Fazla

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
MeSeker

Merhaba profesyonel olarak video düzenleme ve efektler, kıas video, rekelam video yaparım aradığınız her şey burada da hecala mekliyorum.

$120 USD in 6 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
hasanballik

Detaylı bir şekilde konuşursak aradığınızı en kısa sürede sağlayabilirim. İletişime geçmenizi bekliyorum

$55 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
edzeslek

Uzay hakkında merakım var. Uzun süredir video prodükyon işiyle uğraşıyorum ancak meraklı olduğum konularda çalışmak daha çok ilgimi çekiyor. İstediğiniz reklam klibi için konuşup sizinle çalışmak isterim.

$100 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0