Find Jobs
Hire Freelancers

Vue.JS Front End Web Developer

$30-250 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 1 yıl önce

$30-250 USD

Teslimde ödenir
Daha önce Vue.JS/Pinia üzerinde çalışmış, bilgisi olan ve bir admin paneli parçalayarak, projemize entegre edecek Vue.JS Web Developer arayışımız bulunmaktadır. Yapılması gereken şey, Admin Panel'in olduğu kaynak kodları basitleştirerek kullanılacak bileşenleri geliştirilen projeye entegre etmektir.
Proje No: 36107876

Proje hakkında

10 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 1 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
10 freelancer bu proje için ortalama $154 USD teklif veriyor
Kullanıcı Avatarı
Hi there, I'm Senior Frontend Developer having expertise in Vuejs. I can build this site for you according to your requirements. Kindly initiate chat with me to discuss further. Please visit my profile to view our portfolios & samples. Thanks
$190 USD 7 gün içinde
4,9 (190 değerlendirme)
8,0
8,0
Kullanıcı Avatarı
Hi, after reading over your post, I have come to know you wanna integrate the components to admin panel. I am a senior and dedicated web app developer / architect who is proficient in Vue.js and Pinia. I think it is perfect for my skill sets. Thanks in advance and please send me message for further discussion. Regards.
$100 USD 3 gün içinde
4,9 (6 değerlendirme)
3,2
3,2
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar vue / nuxt /pinia da ileri düzeyde tcrübeliyim. İstediğiniz konularda projenize destek sağlayabilirim. Detayları konuşmak için lütfen mesaj atın.
$250 USD 7 gün içinde
5,0 (3 değerlendirme)
1,7
1,7
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, 4 yıllık Vue.js geliştirme deneyimine sahip bir ön uç web geliştiricisiyim. Tanımladığınız iş tanımının profilime ve deneyimime mükemmel şekilde uyduğunu da gördüm. CSS3 ve HTML5 becerilerim iyi bilenmiş ve oluşturduğum her web sayfası mobil cihazlar için optimize edilmiş ve duyarlı. Sorumlu olduğum alanlardan bazıları aşağıdadır. Bir ortam kurmaktan VueJS ile bileşenler oluşturmaya kadar, Vue geliştirmenin tüm alanlarında bilgili. Web paketi ve diğer derleme araçlarına aşinalık. HTML, CSS ve JavaScript bilgisi. Mobil uygulamalardan kurumsal sınıf uygulamalara kadar uzanan projelerde çalıştı. Gücüm, PHP-Laravel ve NodeJS kullanarak uygulama geliştirmedir. Çalışırken, geliştirme sürecini, tasarımı, kodlamayı, testi ve konuşlandırmayı ele alarak VueJS geliştirici ekibine öncülük ettim. VueJS, React JS ve Redux, her gün kullanılan çeşitli dahili araçları geliştirmek için kullanılmıştır. En son web geliştirme trendleri ve teknolojilerine ilişkin derin bir anlayış, yeni teknolojilere hızlı bir şekilde uyum sağlama becerisiyle birleştiğinde, çalıştığım herhangi bir işletme için paha biçilmez bir varlıktır. Projeyi ve adaylığımı daha detaylı görüşmek üzere sizinle yüz yüze görüşme fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Teşekkür ederim Şivam
$100 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Ödeme yöntemi onaylandı
Nis 27, 2022 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.