Java ile oluşturulmuş bir Web sitesi

Kapalı İlan edilme: 1 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Tasarımı basit bir web sitesi istiyorum ekte bıraktığım gibi. Web sitesini kontrol edecek istediğim zaman ekleme çıkarma yapabileceğim kullanımı kolay bir admin paneli istiyorum. İlk aşamada 1 milyon adet fotoğraf ekleyeceğim siteye nerdeyse 64 GB yapar ona göre yapılırsa iyi olur. Sonrasında bu sayı artacak. Web sitesine kripto para cüzdanı bağlanacak bende bazı argümanlar var fakat java bilmediğim için kullanamıyorum.

Web Sitesi Tasarımı Java JavaScript

Proje NO: #32333430

Proje hakkında

5 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $142 teklif veriyor

sundevmar

Merhaba efendim, Proje gönderisi için teşekkürler, Ayrıntılarınızı kontrol ettik ve projeyle ilgili bazı şüpheleri tartışmak istiyoruz. Benzer çalışma demosunu sizinle de paylaşabilmemiz için bize mesaj da atabilirs Daha Fazla

$230 USD in 3 gün içinde
(9 Değerlendirme)
4.9
andylawsonstatz

Merhaba canım!. Bu işi gönderdiğiniz için teşekkürler. Resminizi dikkatlice ve ilginç bir şekilde kontrol ettim. Java uzmanı olduğum için. Projenizi STS'de Java yaylı önyükleme ile çalışacağım. Sağ? Lütfen benimle ilet Daha Fazla

$200 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Miremkilic

Hi, I can offer the best service for you. I have a lot of experience. I am an expert in this job. I'd love to work with you.

$170 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Suhindolata

Crypto para cüzdanı harici (ki sanıyorum sonraki aşamalar için geçerli olacak) site ve yükleme kısmı yapılabilir. İletişime geçebillirsin.

$60 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0