Find Jobs
Hire Freelancers

Websitesi ve E-commerce site talebi

$750-1500 USD

Kapalı
İlan edilme: 1 yıldan fazla önce

$750-1500 USD

Teslimde ödenir
Firmamız bünyesinde yer alan 5 alt şirketimiz için - 1 adet E-commerce web sitesi - 5 adet şirket sitesi talebimiz mevcuttur. Hizmet alınacak yer / kişi ile uluslararası satın alma sözleşmesi imzalanarak iş verilecektir. Sitelerin yazım dili olarak tercihen asp.net dili tercih sebebidir. E-commerce sitesi --- [login to view URL] sitesi ile benzer özelliklerde Websiteleri --- [login to view URL] ile benzer özelliklerde olacaktır. İlgilenenlerin iletişime geçmesi rica olunur . Saygılarımla
Proje No: 34995408

Proje hakkında

15 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 1 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
15 freelancers are bidding on average $1.117 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, e-ticaret ve referans sitenin bağlantılarını kontrol ettim. Profesyonel bir Asp.net geliştiricisi olarak şirketinizin web sitesini yüksek kalitede geliştireceğim. Umarım yakında cevap verirsiniz.
$750 USD 7 gün içinde
5,0 (14 değerlendirme)
6,2
6,2
Kullanıcı Avatarı
Hello I check your job post and am really glad to see this kind of job cause I developed a few e-commerce websites using various kind of frameworks like ASP.NET, React, Laravel, Vue.js. As a senior web developer, I can build your project gracefully. Fast work, high quality and attention to detail are my pros. I can 100% assure that I am the ideal one for you. Please, please contact me Thanks
$1.000 USD 7 gün içinde
5,0 (4 değerlendirme)
4,6
4,6
Kullanıcı Avatarı
Selamlar , daha önce çokça proje gerçekleştirmiş bir marka olarak projeleriniz ile ilgileniyoruz ...
$2.000 USD 30 gün içinde
5,0 (6 değerlendirme)
4,3
4,3
Kullanıcı Avatarı
Hi, from a fresh freelancer! I've read your job post carefully it sounds like you are looking for a senior PHP developer who is well-versed in CodeIgniter and PHP. I have worked on similar projects to what you are looking for, and I am confident I can exceed your expectations. I am a Full Stack PHP Developer with 7+ years of experience with development and maintenance of CRM & CPQ websites, Email marketing websites, Healthcare and Insurance websites with PHP frameworks - like Zend, Laminas, Symphony, Laravel, CodeIgniter, Yii, CakePHP and so on. My core skills for this project are ✅ PHP and its frameworks such as CodeIgniter, Laravel, WordPress, Shopify ✅ JS, HTML5, CSS3, SCSS, SASS ✅ MySQL, PostgreSQL, MongoDB, MS Access ✅ Cloud computing such as AWS, Azure DevOps, Google Cloud ✅ API integration - Amazon, eBay, Oracle, Payment integration, Social API, Google Map, etc ✅ GitHub, Agile, Slack, Trello ✅ Test-driven development ✅ DevOps/CI/CD/Docker I'm familiar with agile project management tools including Slack, JIRA, Trello, Bitbucket, Github, etc. I'm an open-minded person and I like to share ideas and opinions about client's project and provide them my best service. Just from now I am available and I'm ready for your interview anytime. Plus, I will sign your NDA if you want. Thanks very much. Best regards.
$1.000 USD 7 gün içinde
5,0 (5 değerlendirme)
3,9
3,9
Kullanıcı Avatarı
Merhaba efendim, Projeyi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, Verilerinizi doğruladık ve projenin tahmini tamamlanma süresini vermeden önce projeyle ilgili bazı şüpheleri tartışmak istiyoruz. Tüm sorularımızı sorabilmemiz ve üzerinde çalışmaya başlayabilmemiz için bize bir mesaj gönderin. Teşekkürler
$750 USD 6 gün içinde
5,0 (4 değerlendirme)
1,3
1,3
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar ben Göksel .net core backend developer’m ana dilim Türkce projeleriniz ile ilgileniyorum. Benim ile birlikte çalisan Frontend developer arkadaşim var. Projeleri alip birlikte teslim ediyoruz. Bu projeler icin daha saglikli oldugunu dusunuyoruz. Dilerseniz bir gorusme sağlayip E-commerce ve diger web siteleriniz uzerinde konusmak isteriz.
$1.499 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar ekibimiz ile daha önceki tecrübelerimizden yola çıkarak. Sizlerin taleplerini hızlıca ve profesyonel şekilde karşılayacağımızdan eminiz. Bizimle çalışan müşterilerimizin en değerli buldukları şey bizlere dilediği vakitte ulaşabiliyor olmaları. Eğer sizinle anlaşmamız durumunda harika işler ortaya çıkarabileceğimize eminim. Hiçbir şekilde hazır sistem kullanmıyoruz. Sizlere üreteceğimiz yazılımlar tamamen size özel ve sizler için 0'dan geliştirilmektedir.
$1.112 USD 45 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
25 yasındayım daha önce farklı sektörlerde farklı denryımlrtim oldu şuan martı teknolojide operasyon destek görevlisi olarak saha çalışanlarını yönlendirmekteyim Para önemli değil iş tecrübesi kazanmak istiyorum.
$1.125 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
ankara, Turkey
0,0
0
Mar 21, 2015 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Bu müşterinin diğer işleri

Benim için birşey sat
$1500-3000 USD
Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.