Websitesi Tasarimi -- 2

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Turk WordPress'ci Araniyor.

Merhabalar, sitemizi Turk bir WordPress ciye yaptirmak istiyoruz. Sitemizi tamamen bitirecek, yarim birkamayacak ileride kullanirken kucuk duzenlemelerde ulastigimizda yardimci olacak hazir WordPress template leri uzerine butun detaylariyla sitemizin kurulumunu yapabilecek uzun sureci calisabilecegimiz calisma arkadasi ariyoruz.

Sitemizin konusu: Uc senedir Amerikan olmayanlara sirket hizmetleri sagliyoruz. Dunyanin 40 ulkesinden musterilerimiz bulunmaktadir. Ayni sitemizin bi tane specific urununu simdi yapacagimiz Web sitemizde satacagiz. Sitemizdeki olmasini istedigimiz butun ayrinti ve detayalari ekteki dosyada ince ince belirttik.

Lutfen detayli bir sekilde istedigimiz herseyi inceleyin, eger yonlendirmelere uyup isimizi istedigimiz gibi bize teslim edebileceksiniz bize donus yapmanizi bekliyoruz.

Ek'diye bahsettigimiz belge: [login to view URL]

WordPress PHP HTML CSS Web Sitesi Tasarımı

Proje NO: #27456062

Proje hakkında

9 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 9 freelancer ortalamada $274 teklif veriyor

Honeytech92

Sevgili Propect, WordPress / Woocommerce geliştirmede 6 yıldan fazla deneyime sahibim. Birkaç web sitesi teslim ettimfarklı alanlar için. Deneyimlerim etkileşimli eklentiler ve temalar geliştirmeyi içerir. WordPress Daha Fazla

$45 USD in 7 gün içinde
(24 Değerlendirme)
5.7
bilalbakirci

Merhaba Size Yardımcı Olabilirim Tasarım Ve Seo Hizmeti Sağlarım Google Doküman Dosyanızı İnceledim.

$200 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ceriko

Profesyonel olarak wordpress çalışmaları yapıyorum. Eklentiler yazabiliyor, temaları profesyonel şekilde düzenleyebiliyorum. Statik ve dinamik olarak düzenlemeler yapabiliyorum.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
kemalugurkuyumcu

Merhaba Yurt dışına iş yapan Türk web developer olarak yeterince wordpress deneyimim vardır. İstediğiniz tarz web sitesini yapabilirim. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğim olmakla bir Daha Fazla

$450 USD in 21 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0