Find Jobs
Hire Freelancers

Mobil Uygulama İçin Canlı Animasyon

$30-250 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 2 ay önce

$30-250 USD

Teslimde ödenir
Merhaba, Mobil uygulamamızın hem Android hem de iOS sürümleri için renkli ve canlı bir animasyon videosuna ihtiyacımız var. Bu video, uygulamamızın çalışmasını ve ana özelliklerini tanıtmalıdır. - Kullanıcı Girişi: Videonun en başında, kullanıcıların uygulamaya nasıl giriş yapacağını gösteren bir bölüm olmalı. - Uygulama Navigasyonu: Sonrasında, uygulamada gezinirken hangi özelliklere nasıl ulaşılacağını anlatan bir bölüm yer almalı. - Özel Özellikler: Uygulamanın öne çıkan özelliklerini gösteren ve kullanıcıları bunları nasıl kullanacaklarını anlatan bir bölüm olmalı. Bu projeyi gerçekleştirebilmek için hem Android hem de iOS uygulama interaktif tasarım anlayışına hakim ve animasyon becerileri güçlü kişilere ihtiyaç duyuyoruz. Ayrıca oluşturacakları animasyonların renkli, canlı ve kullanıcıları çeken tasarımlar olması gerekiyor. Mümkünse, daha önce benzer projelerde çalışmış kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.
Proje No: 37823963

Proje hakkında

7 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 9 gün önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
7 freelancers are bidding on average $144 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
Merhaba! Mobil Uygulamanız için Canlı Animasyona ihtiyacınız var Mobil uygulamanızın hem Android hem de iOS sürümleri için renkli ve canlı bir animasyon videosudur, daha fazla tartışma için bana mesaj gönderin Proje ihtiyacınıza göre bilgi ve tecrübemle projenizi daha verimli bir şekilde inşa edebilirim. Sizinle çalışmayı düşünüyorum ve benimle çalışmaktan kendinizi harika hissedeceğinizden eminim. Proje gereksinimlerinizin yanı sıra, size ücretsiz hata düzeltme ve bakım içeren temiz kaynak kodu sağlayacağım. Web ve mobil Uygulama geliştirmede 7 yıldan fazla iş deneyimim var. Emlak, Bakkal, İlanlar, Instagram Klon, Taksi, Teslimat, yemek teslimatı, Envanter Yönetimi, Ödül, Sosyal Medya, İsteğe Bağlı Hizmet sağlayıcı, Beslenme, okul yönetimi, Pos, E-ticaret gibi pek çok projede çalıştım. Etkinlik rezervasyonu vb. Kendimi tamamen işimi çok verimli ve daha az zaman alıcı bir şekilde yapmaya adadım. "Olumlu yanıtınızı sabırsızlıkla bekliyorum, lütfen daha fazla ayrıntı için sohbet pencerenizi açın" Teşekkürler. saygınlık, Julian
$300 USD 10 gün içinde
4,6 (123 değerlendirme)
8,1
8,1
Kullanıcı Avatarı
Hey Good Afternoon , I am the particulars freelancer 2D/3D ANIMATOR of your project is (The 3D colorful and lively animated video) . My background includes 5 years of experience in 2D/3D animation. I will complete the task according to your script or storyboard as you have envisaged it. Sharing your concept and how to present your animation in the real world is something you can do. I will carry out that task as per your concept and idea. We are working on the software for the animation Like After Effects, 3ds Max animation, and various other files. I will provide the high quality and best work to you as per your requirements and will complete on your time frame. Thank You Regards Sumit k..
$55 USD 2 gün içinde
4,5 (39 değerlendirme)
4,9
4,9
Kullanıcı Avatarı
With more than a decade of experience in the industry, I have developed an unmatched level of expertise in graphic design and translation. My focus lies in the creation of designs that not only attract but also engage the target audience effectively, a skill that I believe would greatly support me in delivering a captivating and informative animated video for your mobile application. Having worked with both Android and iOS platforms extensively, I not only have a strong grasp on their interactive design but also on how to tailor engaging experiences for each. I'm well versed in concisely showcasing complex functionalities and making them understandable through the power of visuals. My mission is to ensure your users fully comprehend and appreciate every feature your application team has worked hard to deliver. Another aspect that sets me apart is my commitment to providing exceptional service that extends beyond project delivery. With unlimited free revisions till total satisfaction, I guarantee you authenticity, responsiveness, and dedication throughout the process. Respecting deadlines is crucial to me as it is for your business, ensuring a timely yet excellent quality arrangement for your video for efficient mobil uygulama tanıtımınızda! Let's collaborate and turn your app into a remarkable journey!
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Mobil uygulama animasyon videoları konusunda geniş bir tecrübeye sahip olan ben, hem Android hem de iOS uygulama interaktif tasarım anlayışına hakimim. Geçmişte benzer projeler üzerinde çalışarak renkli, canlı ve kullanıcıları çeken animasyonlar tasarladım ve oluşturdum. Yaratıcı düşünme yeteneğim ve iletişim becerilerimle, vizyonunuzu en iyi şekilde anlamaya ve projenizi zamanında tamamlamaya çalışırım. Daha önce tamamladığım projelerin örneklerini de inceleyerek, neden bu projenin en iyi adayı olduğuma karar verebilirsiniz.
$100 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Eyl 14, 2021 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.