İptal Edildi

Freelancer to work / Çalışacak Freelancer

Job Description:

Turkish is my native language. I also worked at my own local radio station for years. I lived in US, NY for 11 years. I have been a blogger for 8 years. Active blogger, writer, reviewer. Also completed a certificate program about medical billing in Colorado, US.

Turkish article writing, editing, translations Turkish to English and English to Turkish. I'd love to work on these projects or similiar ones.

Türkçe benim ana dilim. Yillarca kendim baslattigim lokal radyo istasyonunda da profesyonel konuşmacı olarak görev aldım. Amerika, New York'da 11 yıl kaldım. 8 yıldır blogumda yazıyor ve ürün tanıtımları da yapıyorum Colorado'da medikal faturalandırma üzerine bir sertifika programını başlarıyla tamamladım. Türkçe'den Ingilizce'ye ve Ingilizce'den Türkçe'ye çeviri, makale yazımı ve bu gibi projelerde memnuniyetle çalışabilirim.

Beceriler: Makale Yeniden Yazma, Article Writing, Araştırma Yazarlığı, SEO, Çeviri

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Izmir/TR TEL 90 507 9622148, Turkey

Proje NO: #6434017

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $70 teklif veriyor

Nichebacklinks

Hello, This is Sumit..I have 4+ years experience in SEO Link Building, We have a experienced team working since 2010 in SEO field. Improving the rank + Traffic of your site is highly influenced by the number of Daha Fazla

$70 USD in 15 gün içinde
(119 Değerlendirme)
6.0