Create infoniz sap işler

Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  339,000 create infoniz sap iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  I want an excel file to be created with the same font that previously created in Excel. There are 2 photos. Photograps of the article is available. There is also an example excel file, but it needs to be the same as in the photo by making changes on the font. Each character of an excel file that you will create must be exactly the same as photos. This is an urgent job needs to be completed immediately.

  €84 (Avg Bid)
  Özellikli Acil
  €84 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  SAP S/4HANA yeni nesil akıllı bir ERP çözümüdür. Şirketlerin, dijital dünyadaki her fırsatı yakalamalarını sağlayan SAP S/4HANA ile, günümüz zorluklarının üstesinden gelmek ve yarının fırsatlarını bu günden yakalayabilmek için, gelenekselden dijitale dönmenin tam zamanı. Esneklik, hız ve ileri teknolojinin sunduğu tüm avantajları tek bir platformda buluşturan SAP S/4HANA, daha doğru kararlar almanız için gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanızı sağlar.

  €42 / hr (Avg Bid)
  €42 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  In terms of content, there will be content like on the site of , but as a site, it must be something different. people will be able to log in to the site, create an account for themselves, and then share the products on this account, and it will be something that everyone can see. When other people buy products from a place, they will see these reviews and act accordingly. such a site in general

  €72 (Avg Bid)
  €72 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Merhaba Sap C., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €140 (Avg Bid)
  €140 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba Sap C., profilinizi farkettim ve size projemi teklif etmek isterim. Detayları sohbet üzerinden tartışabiliriz.

  €93 (Avg Bid)
  €93 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhaba, örnek sitedeki gibi kalem simgesine basılınca açılan bir iletişim formu istiyorum. Daha sonrasında müşterilerden gönderilen mailler benim mail adresime yönlendirilecek. Örnek site: .Sağ alt köşede ki kalem butonuna basıp iletişim formunu incelemeniz gerek.

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  40 teklifler
  €420 Ortalama Teklif
  69 teklifler

  Türkçe kunuşabilerim

  €308 (Avg Bid)
  €308 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  moda dünyasının en yeni haberlerinin yer aldığı özgün bir blog sitesidir. Tesettür giyim sektörünün başarılı isimlerinden haberleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  €425 (Avg Bid)
  €425 Ortalama Teklif
  72 teklifler

  Merhaba, mobile platform üzerinden oynanabilen eğlenceli bir tahmin oyunu yapma amacındayız. Detaylar ekte mevcuttur Selamlar

  €508 (Avg Bid)
  €508 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  haberefendi,haber efendi haber haberciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  €5185 (Avg Bid)
  €5185 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Sporla hayatı sevin

  €483 (Avg Bid)
  €483 Ortalama Teklif
  26 teklifler

  Belirlenen bir tarzsa fotoğraf manipülasyonları, Afiş ve kapak konseptini uygulama

  €75 (Avg Bid)
  €75 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  wordpress kurulumları, moduller, temalar ve düzenlemeler.

  €141 (Avg Bid)
  €141 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Create a Video Bitti left

  İstediğim şey tam olarak şu, Ben bir leyla ile mecnun dizisinin geçtiği kireçburnu sahilinden bir video ile kendimin yürüdüğü bir videoyu göndereceğim. Yapılacak iş beni o sahilde suyun üzerinde yürür şekilde iki videoyu birleştirmek. Suyun üzerinde yürüyeceğim yani. Ne kadar profesyonel olursa iyi olur tabi ama çok çok amatör de olmamak kaydıyla amatör de olabilir. Belki yürüyen başka bir kişi bulup sadece benim kafamı montajlamak da olabilir, her türlü geliştirmenize açığım. İstediğim şey sadece suyun üstünde yürüyen bir video.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  2 teklifler

  Yeni kurulan dış ticaret şirketimizin ithalat ve ihracat üzerine yapılan faaliyetlerini kurumsal bir şekil de yansıtacak müşteriyi cezbedecek şık bir sayfa tasarımı istiyoruz Our foreign trade company import and export activities of the corporate presentation and design, we need to attract customers

  €164 (Avg Bid)
  €164 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Mevcutta faaliyette olan wordpress tabanlı sitemde bulunan bir forma arama butonu eklemek istiyorum. İlgili form adres datalarını barındıran ''from/to'' mantığıyla çalışıyor. Yoğun bir adres datası olduğu için ''select'' yerine ''search box'' seçeneği eklemek istiyorum. İlgilenen arkadaşlarla detayları paylaşacağım, kolaylıklar.

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Ortalama Teklif
  25 teklifler

  ...satış firmalarına ekmek tedarik eden aracı firmamızın oluşturacağı mobil yazılımın amacı; Türkiye genelindeki tüm perakende satış mağazalarına ekmek sevkiyatı yapan tedarikçilerimizin teslimat sırasında oluşturdukları irsaliyelerin SAP sistemimizle entegre çalışan web tabanlı internet sitemize mobil arayüzde bilgi işlemek. Mağazalara karekod tanımlanacak, tedarikçi ekmek sevkiyatı sırasında irsaliye bilgilerini basit arayüzle mobil giriş yapacak, mağaza adetleri onaylıyor ise karekodu okutacak ve irsaliye bilgileri onaylanıp mağaza sistemine ayrıca aracı firmamızın SAP sistemine gönderilecek. (İrsaliye fotoğrafı da eklenecek) İlgili yazılım e-irsaliye sistemine öncülük edecektir. İnavosyon ödülü he...

  €6514 (Avg Bid)
  €6514 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  ile aynı mantıkta çalışan bir web sitesi yaptırmak istiyorum. I want to create a website like

  €613 (Avg Bid)
  €613 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  bu bir denemedir ve ne oldugunu anlamak amacli bir sey

  €348 (Avg Bid)
  €348 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Create a Mobile Website Create a Mobile Website

  €70 (Avg Bid)
  €70 Ortalama Teklif
  4 teklifler

  premire pro,sony vegas.... video editing after effects

  €123 (Avg Bid)
  €123 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  şirket sitesine yeni bir wordpress teması oluşturulması

  €919 (Avg Bid)
  €919 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  piknik kömür torbası dizaynına ihtiyacımız var. Güzel bir dizayn ve torbanın dik durması, dolayısıyla güzel görünmesi gerekiyor. Üzerindeki yazılara ilk etapta çok önem vermeyin, yazılmasını istediklerimizi sonradan göndereceğiz. Torbanın dik durması için basit seviyede malzeme bilgisi de gerekli. 1.5 kg kömür koymamız gerekiyor.

  €160 (Avg Bid)
  €160 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Kozmetik fırçaları tasarımı, fırça kılından sap kısmına kadar detaylı tasarım

  €356 (Avg Bid)
  €356 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Merhaba Wordpress projemiz içine entegre etmeye çalıştığımız php tabanlı sitenin css lerinin düzenlenmesi gerekmektedir.

  €165 (Avg Bid)
  Acil
  €165 Ortalama Teklif
  29 teklifler

  Hi,we are developing IOS this app, we are looking for someone who can make web service,create database and setup linux server. Merhaba,bir iphone uygulaması geliş uygulama için web servis yapabilecek,databaseleri oluşturacak ve sunucuyu kuracak birini arıyoruz.

  €77 (Avg Bid)
  €77 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Create Simple Video 6 gün left
  ONAYLI

  I need an experienced freelancer to create an animated promotional video for me. Only bid after checking the video, it must be an easy job. Only bid if you can do the job. We are just looking at simple animated videos.

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  17 teklifler

  ...freelancer for their projects. As a creative freelancer, you are invited to join our platform. For each gig/job that you create on our platform, we offer a competitive rate of $5 USD per 20 gigs. Please see this example gig as a reference: It is essential that each gig/job includes 2-5 high-quality photos, a detailed description, and some FAQs to attract potential customers. We plan to spend a considerable budget on advertising, so we only want serious applicants who can create high-quality gigs/jobs that will sell. During this open testing phase, you can create up to 50 jobs under one profile, giving you the potential to earn $50 or more if the quality of your work meets our high

  €44 (Avg Bid)
  €44 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  i be providing the content as we are still need. there's not much image we may provide other then logo and content words require onto it. will need two brochure , one for customer and one for referral and do provide me editable copies in canva format please show case your work to me , if not i wont be shortlising you.

  €57 (Avg Bid)
  €57 Ortalama Teklif
  68 teklifler

  My project is to create an Employment Agreement contract that requires a digital copy. I need help drafting the whole contract and so far I have not been able to figure out the right language to include. I understand the concept of the agreement and know the basic requirements, but I need assistance in facilitating a contract with correct legal terminology that both parties can sign-off on. I would appreciate the expertise of a professional who is accustomed to contracts and can help me achieve what I need.

  €78 (Avg Bid)
  €78 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  : tile saw 20 pages, A4 languages: English, Spanish relevant experience on making tile cutting machine or benchtop/power tool's manual

  €978 (Avg Bid)
  €978 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  Want to develop a gamming app having question answer based career guidance gaming app

  €318 (Avg Bid)
  €318 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hello! I am looking for an experienced developer to create a Power App product, with integration with a Sharepoint database and Power Automate. The database integration requires Full Access, the automation requires Basic alert notifications and the purpose of the product is to gather data. The successful developer should have a deep understanding of Power App and Power Automate, and have great knowledge of the Microsoft stack. The project will involve creating the Power App product, integrating it with the Sharepoint database, and adding basic alert automation. The developer should be organized, creative and detail-oriented, with a strong drive to create a great product. If you think you have what it takes, please apply with your experience and I look forward to working with...

  €470 (Avg Bid)
  €470 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I have an existing logo I am using for my current services (wedding photography and stationery) but want to create a monogram for my expansion into products (soap, candles, perfume). I will be using it for the product labels. The theme should be fairy tale and vintage. I've shared my existing logo. Do use it for color schemes etc. As the monogram has to fit the whole thing as a package. Feel free to create more than one. I'm open to both colored and neutral. Do combine both letters. Like on top each other. Google Vera Morgana for more info on the business. It will give you more ideas about the style my business is based on.

  €21 (Avg Bid)
  Garantili
  €21
  84 girdi

  I'm looking for a video like this Explaining all features and marketing punch lines, call to action button etc..

  €25 (Avg Bid)
  €25 Ortalama Teklif
  12 teklifler

  I'd like a logo created with a chicken head (example attached) in the same style of House of Stark Game of Thrones logo (example attached). Above the chicken head I'd like text that says: House Chicken. Let me know if you're able to create this.

  €49 (Avg Bid)
  €49 Ortalama Teklif
  47 teklifler

  Looking for someone who can create X 4 specification drawings of basins. See attached for a previous EXAMPLE, needing them to look the same. Will send through hand drawings and photos of the products. Please note - the price you bid is the price I will pay, not more.

  €14 (Avg Bid)
  €14 Ortalama Teklif
  15 teklifler

  Looking for a creative and skilled Thumbnail Designer who can create an eye-catching and attention-grabbing thumbnail for our YouTube video. The video features a dangerous challenge where 5 people have their head in a box filled with animals like snakes and alligators, and the last person to leave the box wins. The ideal candidate will be able to design a thumbnail that immediately grabs the attention of viewers and entices them to click on the video. The thumbnail should accurately represent the content of the video and showcase the intensity and excitement of the challenge. A couple Ideas I think would look good: I think one that would grab your attention would clearly show the persons head inside the box. I want you to be able to tell the head is in a box I dont care what type...

  €28 (Avg Bid)
  Garantili
  €28
  11 girdi

  To create a new component product comparison table using Next JS, Typescript, React Js, AEM with responsiveness in mobile and desktop design

  €18 (Avg Bid)
  €18 Ortalama Teklif
  10 teklifler
  Trophy icon Create a unique logo 12 gün left

  Create a stylish logo that will look good and readable on any platform. Such as building signs, any color photos, on any color background, etc Revive Salon & Trichology Clinic (one of the letters in Revive, I want green)(and maybe make the I look like a hair follicle) 2 logo's(main logo and matching circle logo)

  €37 (Avg Bid)
  Garantili
  €37
  161 girdi

  SharePoint - create search functionality

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I'm looking for a developer to create an engaging and immersive blockchain-integrated porker game -play according to current poker rules, number of players is 8 or 6. Players can create their own table and invite friends to play together for fun The game should be designed from the ground up and feature an entirely new and distinctive look. As the game will run on the blockchain, it must be secure, with all data stored on the chain. The game should feature elements of both chance and strategy. Finally, I am seeking a developer experienced in creating gaming experiences who can bring all the elements together into one cohesive, entertaining game.

  €7637 (Avg Bid)
  €7637 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I own Bounce House Wilmington and Video Game Bus Wilmington. Attached is the logo for my company "Bounce House Wilmington”, for inspiration Notice the key features in the logo like the water slide, and how won of the letters is bouncing. These are very good details and how the other person won their contest. This contest is for the phrase “Video Game Bus Wilmington” because these two companies are sister companies I want someone to look at both logos and get the feel that they are some how related. Attached are also pictures of the bus, which is a school bus that we rebuilt and turned into a video game bus. Here is the website the logo will go on A good tip might be to include a bus in the logo. **** font needs to be the same style ****

  €143 (Avg Bid)
  Özellikli Garantili
  €143
  24 girdi
  Trophy icon Create a logo for shirt 9 gün left

  I’m looking for a design that says Are You Dialed In? And I want the a in dialed to be an old school telephone dial. I will attach a pic. I want the period under the question mark to be a golf ball. Everything else is up to your imagination!

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  19 girdi

  I have source code of an email verifier program which will validate the email addresses uploaded. You have to make changes to this source code as per my directions. payment will be houlry.

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  2 teklifler

  To create a new component product comparison table using Next JS, Typescript, React Js, AEM with responsiveness in mobile and desktop design

  €30 (Avg Bid)
  €30 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Create a Market Analysis 6 gün left
  ONAYLI

  Create a market analysis to understand a projection of sales revenue for our industry.

  €29 / hr (Avg Bid)
  €29 / hr Ortalama Teklif
  27 teklifler

  Hello, I'm looking for someone to create a concept map for a game that I'm designing. The game can be an action/adventure/educational game with an interesting background story and characters. In terms of the type of concept map, it should be hierarchical and include a parking lot and descriptive links as well as use of shape and colour. What the concept map should show however is Level Design, which includes key elements like level size, difficulty, objectives, enemy spawn points and other details that can help to define the game environment. In addition, the map should include information on characters, assets and themes. I'm also open to anything the freelancer would suggest. If you're interested in this project and believe you have the skills to create...

  €35 (Avg Bid)
  €35 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Trophy icon Create Brand Logo 4 gün left

  I started a production company called turtle house and I need a logo for it. but the logo style I want is simple and understandable like amazon facebook or instagram.I designed a logo with artificial intelligence and I loved it. but i want to see other alternatives

  €9 (Avg Bid)
  Garantili
  €9
  21 girdi