Filtre

Son aramalarım
Şuna göre filtrele:
Bütçe
ile
ile
ile
Tür
Beceri
Diller
  İş Durumu
  420,999 book writing iş bulundu, ücretlendirmeleri EUR

  Kitap kapağı tasarımcısı en ucuz,en uygun fiyatlı tasarımcı

  €11 / hr (Avg Bid)
  €11 / hr Ortalama Teklif
  5 teklifler

  face book reklamlarının yönetilmesi gerekli

  €98 (Avg Bid)
  €98 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  Paribu, screen scraping icin istenilenler: Ilgili CCYler: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, XLM, USDT, EOS 1) Siteye () giris (2 factor authentication) 2) “Market” sekmesinden, ilgili CCYler icin “Bekleyen Satis Emirleri”ni, bizim belirtecegimiz siklikta okuma ve gonderme (Sell Order Book) 3) “Market” sekmesinden, ilgili CCYler icin “Bekleyen Alis Emirleri”ni, bizim belirtecegimiz siklikta okuma ve gonderme (Buy Order Book) 4) “Market” sekmesinden, bizim gonderecegimiz komuta istinaden, ilgili CCY icin miktar ve fiyat bilgisiyle birlikte Alis Emri girme 5) “Market” sekmesinden, bizim gonderecegimiz komuta istinaden, ilgili CCY icin miktar ve fiyat bilgisiy...

  €170 (Avg Bid)
  €170 Ortalama Teklif
  6 teklifler

  Polisiye konulu bir romanın Türkçeden Amerikan İngilizcesine çevirilmesi gerekiyor. Daha önce Türkçeden- Amerikan İngilizcesine çeviri yapan arkadaşların tekliflerini bekliyorum. Dilerseniz [Removed by Freelancer.com Admin] adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

  €3212 (Avg Bid)
  €3212 Ortalama Teklif
  30 teklifler

  Merhaba Psikolojik bir romanın Türkçe düzenlenmesi (editing) gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar [Removed by Freelancer.com Admin] adresinden benimle iletişime geçebilirler. Kitaptan bir parçayı ekte bulabilirsiniz.

  €350 (Avg Bid)
  €350 Ortalama Teklif
  41 teklifler

  Hello there, On Mongodb, a filtering query will be printed using aggregate. You'll certainly be giving details of mongodb function while not reaching the expert friends on mongodb aggregate queries to be printed without sacrificing performance by using aggregate.

  €155 (Avg Bid)
  €155 Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler. Merhabalar, ben Aslıhan Aslan lisans öğrencisiyim iş arıyorum projenizle ilgimi çekti sizinle çalışmak istiyorum. internette cok vakit geçiriyorum , bu yüzen Haftada 40 saat çalışabilirim sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. proje konusunda beni bigilendirmenizi rica ederim. En kısa zaman sizden bigi bekliyorum saygılar...

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Ortalama Teklif
  9 teklifler

  Size 20-30 tane kategori veriyor olacağım. Bu verdiğim kategorilerin herbiri için 40-50 kelimelik 25'er tane fal yazacaksınız. Örneğin 16-23 yaş arası sevgilisi olmayan kişiye göre, 24-35 yaş arası evli kişiye göre, 24-35 yaş arası özel sektör çalışanına kariyer ile alakalı.. Totalde 600 civarı 50 kelimelik fal yazmanız gerekecek her biri 40-50 kelimelik.

  €203 (Avg Bid)
  €203 Ortalama Teklif
  19 teklifler

  Windows Diğer ya da belirsiz El yazısı yazıları wordde yazmaq her seyfesine 10$

  €107 (Avg Bid)
  €107 Ortalama Teklif
  8 teklifler

  Merhabalar, yayına almış olduğumuz sektörel pazar yeri projemizin blogu için alanında tecrübeli blog yazarları arıyoruz. Düzenli olarak günde en az iki saat çalışabilecek, çalışma esnasın da takım ile asana üzerinden iletişim halinde olacak. İlgilenen yazarlara ayrıntılı bilgi verilecektir. İyi günler.

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Write a Book Bitti left

  araştırmalara yer veriyorum ilginç bilgiler veya paranormal olayları bilgilendirip uzun olaylar anlatabiliyorum Teşekürler

  €242 (Avg Bid)
  €242 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Write a Book Bitti left

  araştırmalara yer veriyorum ilginç bilgiler veya paranormal olayları bilgilendirip uzun olaylar anlatabiliyorum Teşekürler

  €42 (Avg Bid)
  €42 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  sitelerle alakalı yazılar içerikler hazırlamak

  €476 (Avg Bid)
  €476 Ortalama Teklif
  14 teklifler

  Bir blog - anket sitesi yaptırmayı düşünüyoruz.Örnek olarak sitesini ımı biraz daha farklı olacak tasarım için örnek olarak sitesini ıcılarımız üye adı ve/ veya facebook - twitter ...başlatabilecek veya mevcut anketlere oy sayfada anketler popülerliğine göre büyük grafiklerden küçük grafiklere doğru sıralanmasını grafik dilimleri gösterilmeli ve anket başlatırken foto anket - video anket ve sade anket seçenekleri bulunmalı.Bunun yanında başlatılan anketler eğer mümkünse facebookta anket uygulaması olarak grafikle birlikte paylaşılabilmeli ve face book üzerinden oy kullanışlatılan anketler editör onayından geçtikten sonra yayınlanmalıdır.

  €530 (Avg Bid)
  €530 Ortalama Teklif
  15 teklifler
  Write a Book Bitti left

  şiir aşk kitapları sözler

  €312 (Avg Bid)
  €312 Ortalama Teklif
  8 teklifler
  Write a Book Bitti left

  Genç bir yazar adayı olarak klasikler arasına girecek kitaplar yazmak istiyorum. Hayalimde sadece ülkemde değil dünyada tanınan bir yazar olmak. Günümüz sorunlarına değinen ve insanlığın açgözlülükle sömürüldüğü çağı değiştirmek en büyük hayalim. Siyasete ve insan psikolojisine ilgim yoğun bunun üzerine çalışmalar yapmak istiyorum.

  €382 (Avg Bid)
  €382 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  websitemizde satışını yaptığımız AMAZON GIFT CARDS, FACEBOOK GIFT CARDS,GOOGLE PLAY GIFT CARDS,ITUNES GIFT CARDS,KARMA KOIN GIFT CARDS,LEAGUE OF LEGENDS GAME CARDS,MINECRAFT GIFT CARDS,NINTENDO WII POINTS GIFT CARDS,PLAYSTATION NETWORK GIFT CARDS ürünleri hakkında nasıl kullanılır nasıl üyelik açılır ayrı ayrı resimli ve açıklamalı makaleler yazılmalıdır. Her bir ürün makalesinde en ucuza 'dan alınabileceği mutlaka eklenmelidir.

  €88 (Avg Bid)
  €88 Ortalama Teklif
  5 teklifler

  Ulusal bir peynir markası için peynirli yemek tarifleri yazacak bir arkadaş arıyoruz. Her bir yazı ortalama 300 kelime ve SEO uyumlu olmalı. Makale başına 10 $ ödeme yapılacaktır ve haftada 3-5 makale yazılmasını bekliyoruz.

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Ortalama Teklif
  21 teklifler

  Metin yazari ariyorum, deneyimli , yaratici. Cv sini bana Mail ile gonderebilecek ve referans saglayabilecekler basvursun lutfen. Ciddi anlamda Metin yazarina ihtiyacimiz var. 230 kelimelik kisa yazi. Iki tarafta memnun kalirsa, daha yapilacak baska dosyalarda var. Yeni kurulmakta olan bir kurum icin.. Eğer, kendinizi kanitladiginiz projelere imza attıysanız , sizinle çalışmak isteriz..

  €19 (Avg Bid)
  €19 Ortalama Teklif
  16 teklifler

  konuşarak ve yazarak İngilizce'mi geliştirmek istiyorum

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Ortalama Teklif
  4 teklifler
  Write a Book Bitti left

  Şirketimiz bünyesinde bugüne kadar yaşanan makine teknik sorunlarının , servis ekibimizce arşivledikleri bilgiler ve paylaşacağı deneyimleri ile bir araya getirerek , acil arzalar için çözümler sunan bir kitap yazma projemiz bulunmakta. Elektronik, Mekanik , Bakım gibi kategorilerde arizaları ayrıştırarak okuyucuya kolay anlaşılır , kendi başına basit sorunlarla başa çıkabileceği bir kitap yazacağız. Beyin fırtınası yaparak kolay anlaşabilir dille ve arıza çözüm alternatifleri ile bu kitabı 1 ayda hazırlamak istiyoruz .

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  1 teklifler

  Gittigidiyor sitesindeki mağazam için bir api yazdırmak istiyorum, 1. Gelen siparişin adres bilgilerini mail olarak gönderecek. 2. Gelen siparişin adres bilgilerini otomatik olarak yazıcıdan çıktı alacak. 3. Gelen siparişin kullanıcısına gg üzerinden önceden belirlenmiş mesaj gönderecek. 4. Kullanıcı şifre değişikliğinde api de manuel olarak şifre değiştirilebilecek. Detaylar :

  €183 (Avg Bid)
  €183 Ortalama Teklif
  6 teklifler
  Write a Book Bitti left

  Para kazanmak yazı yazmak istiyorum.

  €1829 - €3048
  €1829 - €3048
  0 teklifler

  netbeans programı ile ve java dilinde yazılması gerekiyor.

  €22 (Avg Bid)
  €22 Ortalama Teklif
  4 teklifler
  WRITING TASK 1 Bitti left

  I NEED THIS WRITING IN AN HOUR TIME AROUND 1000 WORDS, CELEBRATY SHOULD BE sir alan SUGAR

  €45 (Avg Bid)
  €45 Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Var olan book seating eklentilerine benzer bir eklenti olacak. Üye olan kişiler üyelere has olan reservation tarzı bir sayfadan Kur'an-ı Kerîm sayfalarını seçerek hatimlere katılabilecek. Seçimler anlık olacak ve tüm kullanıcılar görebilecek. Herbir adımda , işlemde , uyarıda , hatırlatmada mailler gönderilecek. Ayrıntılı bilgi projeyi alan kişiye verilecektir.

  €255 (Avg Bid)
  €255 Ortalama Teklif
  7 teklifler

  DOKTORA TEZİ: Gürcistan'da Yabancılara Türkçe Öğretiminde Program Geliştirme - İhtiyaç Aşaması

  €365 (Avg Bid)
  €365 Ortalama Teklif
  9 teklifler

  writing/creating/researching five articles for my blog on house party ideas? 400-500 words each. Each article describes and give information/guide on one idea. It has to be informal and fun, and encouraging with some author's opinion(light fun opinion) so people would want to respond/leave comments. You will need to perform some research for fun/unusual/extiting ideas. Please do not use very first borring google page for your researches, no rewriting. Could you use your life experience or something similar? I think you'll like it :) I will have more orders in the future, around 50-100 articles. Best regards.

  €21 (Avg Bid)
  €21 Ortalama Teklif
  3 teklifler
  Trophy icon edit bookchapters 2 gün left

  I have written short chapters to my health related book. Looking for someone to rewrite or just edit with some additional humor or writing skill or just wit.

  €24 (Avg Bid)
  Garantili
  €24
  0 girdi

  Details Proposals €19.00 – 38.00 EUR per hour BIDDING ENDS IN 7 DAYS Hello You're welcome here. This is a great time and decided to bring this project out we are looking for a professional and competent writer who can be able to write English in a professional way this project is for typing and writing your typing and there's typo typing English word documents in PDF form we are also in need of a typo who can type and type TF awards and try and transfigure it it's in a simple way this is to be a great and a nice project because we need the best out of it it is going to be presented as our international project activities online so anyone who can be able to handle it must be a professional if you can be able to handle it in a given time we are interested in ...

  €16 / hr (Avg Bid)
  €16 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  Hello You're welcome here. This is a great time and decided to bring this project out we are looking for a professional and competent writer who can be able to write English in a professional way this project is for typing and writing your typing and there's typo typing English word documents in PDF form we are also in need of a typo who can type and type TF awards and try and transfigure it it's in a simple way this is to be a great and a nice project because we need the best out of it it is going to be presented as our international project activities online so anyone who can be able to handle it must be a professional if you can be able to handle it in a given time we are interested in hiring you of a good rest thanks for call me you are always welcome

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Ortalama Teklif
  17 teklifler

  I need a good freelancer to summaries on writing how the British empire colonised the Africans

  €322 (Avg Bid)
  €322 Ortalama Teklif
  23 teklifler
  Content Writing 6 gün left
  ONAYLI

  Need write a Bussiness profile to publish on website

  €24 (Avg Bid)
  €24 Ortalama Teklif
  43 teklifler
  Content Writing 6 gün left

  Want a content writer who can provide me content for Chartered Accountant services on regular basis.

  €3 / hr (Avg Bid)
  €3 / hr Ortalama Teklif
  34 teklifler

  YOUR BIDDING PRICE IS FINAL. NO LATER CHANGE IS ALLOWED. WATCH THE ATTACHED VIDEO. I need someone who can Edit a web app that can create a beautiful, stunning, attractive flipbook from a given URL or uploaded MS Word/Google Docs/HTML. Currently, it can only create flipbook from Image and PDF. See The site is built already. You just need to add the following features: allow embedding video (mp4), images in JPEG,JPG,PNG and GIFs, clickable URL link inside any page in flipbook. 2. Flipbook owner should be allowed to password protect and Email address protect the flipbook. Owner should be able to set password for protection and if used Email address system, then that email address should show in his dashboard for the

  €43 (Avg Bid)
  €43 Ortalama Teklif
  3 teklifler

  This will be kind of internship where being student you have to create technical content on various topics. Must have skill 1. Machine learning 2. NLP 3. Data science 4. Good technical writing skills Monthly stipend will be 5000 INR.

  €58 (Avg Bid)
  €58 Ortalama Teklif
  5 teklifler
  Ghostwrite a short Book 6 gün left
  ONAYLI

  Hi I will share the details with the shortlisted candidates. Thanks

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  11 teklifler

  I need a native Italian speaker to write a summary of a book.

  €23 (Avg Bid)
  €23 Ortalama Teklif
  12 teklifler
  Trophy icon Writing a definition 6 gün left

  Dear all I hope you are well and in good health. I require copywriting skills, I would like you to highlight the importance of using proper jargon in each of these fields separately. I want to use this copy before each chapter respectively. 1- International organizations. ( for example the united nations, inter-parliamentary union etc...) 2- Legal terms. 3- Official titles and ranks. 4- parliamentary terms. 5- political terms. 6- Public establishments within the GCC. I want a total of 12000 words minimum. all original work. cannot be plagiarized. They should be separate chapters about each topic culminating in 12000 words. 1- introduce the topic. 2- the relevance of the topic. 3- the importance of language in said field. 4- the importance of using proper jargon in the field. 5- a ...

  €97 (Avg Bid)
  €97
  2 girdi

  Hi Jacob R., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €63 (Avg Bid)
  €63 Ortalama Teklif
  1 teklifler
  Ghostwrite a short Book 6 gün left
  ONAYLI

  Hi I will share the details with the shortlisted candidates. Thanks

  €15 / hr (Avg Bid)
  €15 / hr Ortalama Teklif
  6 teklifler

  I am looking for a part-time book keeper to help with reconciliation of all accounts (bank, credit card, paypal etc) in quickbooks. Clean up of data in Zoho Books. We will want recommendation of chart of accounts, items. We have semi-messy books and need support on a weekly basis. I estimate 10-15 hours at first and then average of 5-10 per week.

  €8 - €15 / hr
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €8 - €15 / hr
  23 teklifler

  ...apply if you an English native speaker. Some requirements (will vary by website): • Must be sleek and highly professional • Must be very user friendly and highly functional on a smartphone • I must be able to edit the website myself (ideally through GoDaddy but open to using a different platform). • Must contain links to social media (Instagram and possibly Facebook, Twitter) • Must have 'book a free call' pop up • Should have a link to reviews such as my Google reviews or Trustpilot. • Should contain some badges such as '100% money back guarantee'. • Phone number and email address visible at top • Video embedded into the website at some point • 'Chat with us' at bottom right • Fad...

  €290 - €869
  Mühürlü Gizlilik Anlaşması
  €290 - €869
  69 teklifler

  Hello. I'm looking to hire a ghost writer to write eBooks to...writer to write eBooks to publish on Kindle Direct Publishing platform. I am looking for someone to collaborate with, who:-- - Can write whole books without my input on the plot (I just supply the niche and troupes) - Can take a book idea I have and add meat and bones to it ( I supply the outline but you give it life) - Who is  reliable, attentive to detail, and time conscious. If you are able to accept my offer, kindly give me a fixed price quote for a 15,000 to 20,000 word count book that I will use as a lead magnet to grow my email marketing list. This book needs to be powerful and engaging, so my opt-ins actually open my subsequent emails. I look forward to hearing from you soon. Th...

  €293 (Avg Bid)
  Gizlilik Anlaşması
  €293 Ortalama Teklif
  20 teklifler

  ***Job Description:*** - making people happy by helping them find the products they desire at the best price possible in just very few moments. - *Writing text from provided images in an interface.* - *You will have to observe, understand and write the text based on the Writing Guide provided to you.* Our motto is: Friends don't let friends pay full price! ***Apply if:*** - *you can work at least 40 hours per week* - *you have upper intermediate to advanced English skills* - *you have at least a FULL HD screen resolution* - *you have a reliable and good Internet connection all the time* - *you are meticulous, and accurate, and enjoy detailed work* - *you are trustworthy, responsive, and eager to learn* ***Benefits:*** - *flexible working hours - you can work from M...

  €1701 (Avg Bid)
  €1701 Ortalama Teklif
  22 teklifler
  Part time book keeper 6 gün left
  ONAYLI

  As Bookkeeper, you will be responsible for supporting the Outsourced Accountant and Director across all aspects of bookkeeping within this small business. Duties will include but are not limited too : Accounts Payable Accounts Receivable Bank reconciliations Debt collection Finance administration Corrective ca...supporting the Outsourced Accountant and Director across all aspects of bookkeeping within this small business. Duties will include but are not limited too : Accounts Payable Accounts Receivable Bank reconciliations Debt collection Finance administration Corrective calculations Working within a small business,s you will have a supportive and hand on approach to working within a small team. 2 years book keeping experience Part time - 3 hours over 3 days a week - Monday...

  €25 / hr (Avg Bid)
  €25 / hr Ortalama Teklif
  14 teklifler

  ...highway dhaba/ restaurants or food courts. Where user will book the table on those dhaba or restaurants before reaching there by making some payments or pay at restaurant mode. When user will install our app, it should ask their current location, when user will allow location permission, it should be seen on user's home page always on top like it shows on food delivery or car booking apps. One mobile number or email i.d can be used only once for registration. When any user is driving through any area and wants to eat food, our app will show them list of nearby restaurants on app with distance on Google maps, user reviews and ratings, tentative price for 2 people. User can book any table based upon their choice. Once user will book any table, a request will be ...

  €455 (Avg Bid)
  €455 Ortalama Teklif
  10 teklifler

  I need content for my website Target Keyword: Sundarban Honey, Honey, raw honey, sundarban raw honey you have to write below content- 1. What are the health benefits of honey? (700 words) 2. What are the health effects, if any, of honey and lemon water? (500 words) 3. Is honey useful for weight loss? (400 words) 4. Which is the best and purest honey to buy in India? (500 words) 5. Do vegetarians consume honey? (600 words) 6. How do you distinguish good quality honey from bad? (500 words) 7. Should you apply honey on your face overnight? (500 words) 8. Is honey good for your face? (700 words) 9. How do I check if bees’ honey is genuine or not? (500 words) 10. What is the best time to eat honey? (700 words) 11. Can honey expire? (500 words) 12. Where can I buy good quality raw organi...

  €79 (Avg Bid)
  €79 Ortalama Teklif
  33 teklifler

  Önde Gelen book writing Topluluk Makaleleri